Bank Asya 1.Lig 20.Hafta | Giresunspor 1 - 0 Samsunspor'umuz

Başlatan MeL_55, 24 Ocak 2009, 16:52:15

« önceki - sonraki »

Sempatik Bengülü

Valla aslında şu giresunada 4tane atsak hiç fena olmaz.Ama sonuçta giresunu yenelim
ister 1-0 ister 2-0 yeterki yenelim hiç farketmez

jean

bu maci alip alt siralarla isimizi bitirmeliyiz kopmaliyiz art siralardan insllah bu moralle taraftarimiznda destegiyle yeneriz

Kaya

haydi giresun a akalım  :P bu maçı da alırsak önümüzde kimse duramaz diye düşünüyorum inşallah kazanacağız

Akyol

bu maçı alırsak gerçekten iyi bir konuma geliriz ama deplasmanda alınacak 1 puanda önemli bu maçta taraftarımızın desteği ve takımın yükselen formu galibiyeti gösteriyor haydi hayırlısı... bu arada maratonu coşturan iak5529 adlı arkadaşımızıda tebrik etmeden geçemiyorum :)

Kaya

Alıntı yapılan: AKYOL10 - 24 Ocak 2009, 20:40:46
bu maçı alırsak gerçekten iyi bir konuma geliriz ama deplasmanda alınacak 1 puanda önemli bu maçta taraftarımızın desteği ve takımın yükselen formu galibiyeti gösteriyor haydi hayırlısı... bu arada maratonu coşturan iak5529 adlı arkadaşımızıda tebrik etmeden geçemiyorum :)

teşekkür ediyorum da kardeşim bir çok insanın emeği var diğer bağıranları da unutmamak lazım  ;)

SamsunluReis

1-0 olsun bizim olsunn ama 4 tanede giresuna atarsakk güzel olur

europe_55

Insallah rövansi alacagiz...

eger giresun´u da yenersek TAKIMIMIZ iyice havaya girer ve bir seri yakalar

O zamanda hedefimiz ilk 6 olur...
Bu mac bizim icin dönüm noktasi olsun ve 1 - 0 olsun bizim olsun...

SAMSUNSPORUMUZ´a güveniyoruz!!!!!!!!!

Sercan

aslında tamda okullar tatile  girmişken giresuna iyi bir deplasman yapılır valla...

alperen_55

Artık bir seri yapalım,üstüste maç kazanamama rehavetini giresunda noktalarız inşallah.1-0 olsun bizim olsun ama 4-0 olursada rövanşı almış oluruz.

ramcQ_55

erciment hoca bi ara demişdiki...
artık bizden güzel oyun falan beklemeyin maca göre ve skora göre oynuyacağız demişdi yanlış hatırlamıyosam ama

İSTER İİİ OYNAA İSTER KÖTÜ OYNAA AMA YETERKİ GETİR 3 PUANLARI HANEMİZE
3 PUAN OLSUN AMA NASI OLURSA OLSUN

CurvaSudSamsunspor

5 tane atsak ya giresuna bizle acayip dalga geçtiler bazı taraftar platformlarında :-[

HaSaNCaN

bu maçı alırız diye düşünüyorum giresunda taraftarda olacak baya. inş. puan yada puanlarla döneriz.

red_white

şimşek_55

erciment hoca bi ara demişdiki...
artık bizden güzel oyun falan beklemeyin maca göre ve skora göre oynuyacağız demişdi yanlış hatırlamıyosam ama

Kose yazarımız HAkkı YEsılyurt  dalga  gecmıstı  hatta  bıt takım nasıl hem baskılı hem kontra oynar dıye. Sanırım bugun sahada aradıgı cevabı bulmustur dıye umuyorum. Gıresuna karsı samsunsporumuz  kontra oynayacaktır .  4-2-3-1  taktıgı ıle

can-kenan-gokhan-turgay- murat- omur- volkan-turgut-oktay- burhan tahmını kadromuz.

Bız o gıresunu gıresundada  yenerız  arkadaslar...
Playoff  uzak bır hedef degıl artık bızım ıcın

kumköylü ahmet

Alıntı yapılan: sempatik bengülü - 24 Ocak 2009, 19:50:54
Valla aslında şu giresunada 4tane atsak hiç fena olmaz.Ama sonuçta giresunu yenelim
ister 1-0 ister 2-0 yeterki yenelim hiç farketmez

Aynen katiliyorum insallah alalimda nasil alirsak alalim