Türkiye Kupası 1. Tur / Çankırı Belediyespor - Samsunspor'umuz: 3-3 ( 4-6 P )

Başlatan celebi, 15 Ağustos 2008, 15:02:11

« önceki - sonraki »

kaan

31 indeki maçtan sonra takımımız çankırı yolcusu 7 sinde kartal maçı var tahminim çankırıdan istanbula geçer takımımız hazırlıkları orda tamamlar.

kaan

http://www.cankiribelediyespor.org/ resmi siteleri

Teknik direktör erdal alparslan sezona ılgazda hazırlandılar başka bilgileride en yakın zamanda size sunacağım resmi web siteleri bizimki kadar var buda utanç bizim için >:(

vlkn55

Hayırlısı olsun.. Çankırı da sağlam takım.. Yabana atmamak gerek.. Bunun gibi çok kötü tecrübelerimiz oldu. Unutmamak gerek.

kaan

Alıntı yapılan: SS55 - 22 Ağustos 2008, 15:12:52
biz alanyaya bile yenildik. artık takıma güvenemiyorum.
Ben güveniyorum ne olursa olsunda güveniyorum geçen sene bile neler yaptığımızı gördük samsunspor markası bile yete rgençlerimiz patlama yapacak çankırıyıda geçeriz diye düşünüyorum

ozkan17

22 Ağustos 2008, 17:15:34 #34 Son düzenlenme: 22 Ağustos 2008, 17:16:40 berusa55
su kuraya baktım da akhısarla manisanın eslesmesi entereasan  o kadar takım arasından nasıl eslestiler:)

55__Gurbet__55

gene en iyisi cikmis ama dediginiz gibi alanya´ve isparatya yenilin takima kolay rakip yok neyse bui turu gecdimzi zaman zaten bidaki turdu eleniriz

jean

MeL_55

vay be dısarda mac. keske ıcerde olsaydı gıderdık maca. sadece bır maca bakabılcem  :-[

celebi

Tufan

ramazan günü pek giden çıkacağını sanmıyorum keşke içerde olsaydıda eskişehire gitmeden fazladan bi maç daha izleyebilseydim

34 SS 1965

US

Bu macı cankırı alır beyler umutlanmayın bizim takım kötu oynayacagından degil..

grublara fln kalırsak deplasmana gitme sorunu gecen seneyi hatırlayın bence bu neden den dolayı bu mac cankırının..

celebi

HaSaNCaN

Alıntı yapılan: 55mehmetcan55 - 24 Ağustos 2008, 01:12:21
Bu macı cankırı alır beyler umutlanmayın bizim takım kötu oynayacagından degil..

grublara fln kalırsak deplasmana gitme sorunu gecen seneyi hatırlayın bence bu neden den dolayı bu mac cankırının..

Sen geçen senede kaldın galiba böle şey mi olur ya deplasmana gitcek paramız yok diye bile bile elencez he  ;D