TFF 1.Lig, 10.Hafta l Mardinspor 2-2 SAMSUNSPOR

Başlatan celebi, 20 Ekim 2007, 17:15:20

« önceki - sonraki »

55_HayLAZ_55

bende inanıyorum bu maçı rahat kazanacağız ve üzerimizdeki kara bulutları kovmayalım

jean

kesin olarak yenilecez cok ters takim mardin sansimiz denk gelmez bence alirsakda sahane olur

alWays

jean bıktım senin yenilcez laflarından yeter be bilader sanki ortak bir taraftar platformunda maç yorumlarını okuyorum... bırak yenilcek olsakda yeneriz yazz ya işallah kazanırız yaz bu kadarmı zor

botan47

Alıntı yapılan: "alWays"jean bıktım senin yenilcez laflarından yeter be bilader sanki ortak bir taraftar platformunda maç yorumlarını okuyorum... bırak yenilcek olsakda yeneriz yazz ya işallah kazanırız yaz bu kadarmı zor

:lol:  :lol:  gerçekten yaw ben bile kazanacaz demiyorum :lol:  :lol:  :lol:

tolga

ya birazda güzel sözlerle destekleyin kapanmak üzere olan bir kulüp bugün 6. sırada himi güveniniz yok sonuçta bir deplasman yenilebilirizde ALLAH korusun ve mardin hocada aldı eski başkanlarıda takıma sahip çıktı bana göre 1 puan bile iyidir

Harun55

Deplasman'da herzaman 1 puan iyidir, hanki takim olursa olsun, yeterki kendi sahanda puan kaptirma. 8)

ozkan17

puan durumuna bakdımda sımdı su MALLAR,diyar,mardın kume dusse ne guzel olur ama :D

macdada bnce her ne kadar yenılcez berabere kalcas desekde tecrubemızle karsdımızda para alamayan ALMAYAN(İSTEMEYEN) yureklerı sahaya koyacak futbolcular var..bence macı alırız

celebi

Alıntı yapılan: "ozkan17"puan durumuna bakdımda sımdı su MALLAR,diyar,mardın kume dusse ne guzel olur ama :D

macdada bnce her ne kadar yenılcez berabere kalcas desekde tecrubemızle karsdımızda para alamayan ALMAYAN(İSTEMEYEN) yureklerı sahaya koyacak futbolcular var..bence macı alırız

mardin düşmesin de diğerleri düşebilir ya. :wink:

CarSambaLi.Lord

Mardin ßu MaÇa MoraLLi ÇıkaÇaktır KeSin , İstanbul Deplasmanında 3 PuanLa DöndüLer Bizim NaSıl Bir Takım oLduğumuz Ortada Bu MaÇı AlaCağız ve Haftaya Mal-atyayı ÇimLere GÖMECEĞİZ !!!

jean

yahu gercektende icimden gecen oluyor ama gecen haftada korkuyordum berabere kaldik

celebi

Alıntı yapılan: "jean"yahu gercektende icimden gecen oluyor ama gecen haftada korkuyordum berabere kaldik

kardeşim benim o zaman maçlarda yorum yapma bizide korkutma değil mi :wink:  :wink:  :lol:

haylazgakkos

tipik bi beraberlik maçı ama samsunspor daha ağır basıyor samsunspora başarılar

harbisamsunsporlu5517

arkadaslar maçı inşaallah net bir skorla kazanıp  yukselişimizi sürdürürüz yoksa buyılda süper ligi unuturuz beraberlik bile yeterli değil allahın izniyle samsunspor alır bu macı bence çünkü bizim takımımız daha tecrübeli

faze55

Mardin Maç sonuç yorumum :
Bu maç sabaha kadar oynansa Samsun YENİLMEZ. BANKO 2
İlgililere duyurulur. :lol:

celebi

Alıntı yapılan: "faze55"Mardin Maç sonuç yorumum :
Bu maç sabaha kadar oynansa Samsun YENİLMEZ. BANKO 2
İlgililere duyurulur. :lol:

Hay ağzın bal şerbet yesin kardeşim ya zaten şu anda elazığ kocaeliyi yeniyor işimizde gelir galip gelmeleri ve bizim galip gelmemiz :wink: