22.Hafta LİG A SAMSUNSPOR 0-0 Diyarbakırspor

Başlatan Sadece Samsunspor, 18 Şubat 2007, 20:04:20

« önceki - sonraki »

jean

su maci ne yapip edip alsak sahane olacak altimiza gelecekler hemde ilk macin rovansini alacagiz kendi sahamizda tahminimden cok puan verdik n eyapip edip bu sefer basarùaliyiz

samsunum

bizim için çok zor maç olucak ama bizde mutlaka kazanmamız şart d.bakırdaki maçta levent eriş hocamıza yapılanlarını hiç unutmayacağız mutlaka galip geleciğiz 1 -0 olsun bizim olsun

Lusage

Kaleci Metin Aktaş sakatlandı. Yedek kaleci ile gelecekler. Diyarbakır Hem Hücumda Hemde Kalede düşüş olacak. İyi değerlendirmemiz lazım...

King Of The North

Arkadaşlar Samsun Diyar maçına bize iddaada verilen oran 1,60.Bazı arkadaşlar bu konuyla ilgili yorum yapmışlardı Samsun'a 1,80 den az verirse kesin yeniliriz diye.Umarım bu maçla böyle balonları patlaşmış olurlar.

Ladikli

Kazanmaktan başka çaremiz yok.Takımın durumu genel olarak iyi.İddaa oranlarına göre maç oynanmıyor.Bukadar kolaysa bu iş herkes oynasın tuttursun.Kim zengin olmayı istemezki.

sycetin_55

inşallah kazanacağız her maç final gibi ne güzel rakiplerimiz birer birer puan kaybederken biz aradan sıyrılmalıyız...

bluegreen55

gençlerbirliği oftaş yine kazandı
artık ben bu takımı lider sayıyorum istanbulsporun puan kaybetmesi iyidir ikincilik yolunda.
bu sefer kazanacağız evimizde 2-0 falan öne geçeriz sonrada yatmaya çalışırız skora allahtan diyarbakırın bize 2 gol atacak gücü yok.

King Of The North

Forvetleri Muhammed Ali cezalıymış forvetleri gerçekten zayıf surumda ve 2. yarıda 4 maçta da puan dahi alamayan tek takım Diyarbakır.Benim korkum gene bir kaza yaşamaktan yana,eğer ki bu maçla birlikte 2 maç daha alırsak 5 veya 6.sıraya çıkacağız sonrası zaten malum.Süper lige çıkacağız inşallah.

cem and naz55

inanılmaz bir avantaj yakaladık
oftaş-1 istanbulspor-0
kocaelispor-2 kasımpaşa-2
g.antepbşbld-4 altay-0
uşak-0 i.bbld-0
karşıyaka-1 a.sebat-1
inanılmaz müthiş sonuçlar rakiplerimizin hepsi hemen hemen puan kaybetti
yarın yenersek 7.liğe kadar çıkıyoruz ve altayla fark 1e inanıyor haftayada altaya gidiyoruz
haydi be bu piyango kaçmaz yarın yeneceğiz haydi samsun....

55cem55

Alıntı yapılan: "cem and naz55"inanılmaz bir avantaj yakaladık
oftaş-1 istanbulspor-0
kocaelispor-2 kasımpaşa-2
g.antepbşbld-4 altay-0
uşak-0 i.bbld-0
karşıyaka-1 a.sebat-1
inanılmaz müthiş sonuçlar rakiplerimizin hepsi hemen hemen puan kaybetti
yarın yenersek 7.liğe kadar çıkıyoruz ve altayla fark 1e inanıyor haftayada altaya gidiyoruz
haydi be bu piyango kaçmaz yarın yeneceğiz haydi samsun....

benden önce davrandın tam ben yazacaktım:D sonuçlar gerçekten harika tam bizlik yarınki 3 puanla olay bizimdir butun ibreler bizden yana hadi samsunspor göster kendini

King Of The North

Kocaeli-Kasımpaşa maçında inşallah beraberlik olur diyodum nitekim maçı da izledim,Kasımpaşanın penaltısı verilmedi ama olsun,Karşıyaka,Kasımpaşa,Altay,B.Belediye,İstanbulspor puan kaybetti.Diyar maçı bizim için 10 puanlık bir maç.Ne yapıp edip yenmeliyiz hiç olmazsa en kötü berabere kalalım.2 hafta sonra 6.sıraya otururuz diyorum.3-4 maçlık bir seri yerimizi sağlamlaştıracaktır.Yarınki maçın 2.yarısına bakabileceğim umarım ilk yarıda işi bitiririz.

salihcakir

üst sıralardaki takımların tempolarının gözle görülür bir biçimde düştüğü bu haftaları o yada bu şekilde kayıpsız geçmeliyiz. Güzel olmasa bile diri bir futbol ortaya koyup bundan sonraki haftaların tamamında 3 puan alabiliriz. Almalıyız da. Diyarbakırspor maçı çokta kolya maç olmayacaktır. Maçın başında bulacağımız muhtemel pozisyonları dikkatli davranıp golle sonuçlandırırsak maç daha kolay bir hâl alacaktır. Ben son olarak Kasımpaşa maçında seyrettiğim Samsunspor'a güveniyorum. Savunmanın solunda geçen hafta beğendiğim Ömer bu hafta da sahada olmalı diye düşünüyorum. Erol da iyi işler yapmasını bekleiğim diğer oyuncu. Ve tabiki Serdar Özkan bu hafta bizlere estetik bir futbol şovu seyrettirecektir diye umuyorum.
Skor tahminim 2-0.

bafradan55

Diyarbakır çok sağlam takım zor maç olacak ben umutlu değilim. Ama tribündeki yerimi alıp destek vereceğim.

maço

ınsallah yenecez ben ıstanbuldayım okuorum cok uzgunum bu macları kacırdıgım ıcın artık bızde ıstanbuldakı maclara gıdecez daa ankaraya gıttım kocaelıne gıttım bı bakarsın ınsallah burda gıden olursa altaya gıderım of ulan of samsun omrumu curuttun bee

L1NUX1NG