Ziraat Türkiye Kupası Grup Maçları | Samsunspor'umuz - Centone Karagümrükspor

Başlatan berusa55, 07 Kasım 2014, 16:43:02

« önceki - sonraki »

berusa55

Tarih: Çarşamba, 03.12.2014
Saat: ?

Malatyaspor maçı başlığından ayrılıp ilk maçımızı ve grubu konuşmak için başlık erken açılmıştır. Umarız ilk maça galibiyetle başlarız sahamızda.

Fikstürümüz:

celebi

Raqua55

Kadıköydeki final maçı ne zaman aklıma gelse herşeyden önce Cafedeki ağlamam ve Taraftarlarımızın Ağlaması geliyor.Mersini yenmemiz bize Çalınan Şampiyonluğumuzu geri getirmeyecek Ama Şunlara bu sefer kaybetmeyelim En azından içeride basalım.Erhan Altınla Grupdan Çıkabileceğimizi pek zannetmiyorum. :( :(

eprianu

Gruptan çıkmayı felan istemiyorum zaten. Mersin'e içeride dışarıda vursak bu sene şampiyon olmuş kadar sevinirim.
Trabzondan farkı yok bu adilerin

samsunum

Kupa maçlarının yayın programı nasıl olacak acaba sanırım çoğu maçımızı canlı izleyebileceğiz.

samuray

mersinlğe görüleçek hesabımız var inşallah geçen sezonun rövanşını alırız grupta ne kadar puan tolarsak kulübümüzün kasasına o kadar para girecek demektir

adige73

maç saati 14:30 olarak açıklanmış sanırım önemsiz gördükleri için gündüz vaktine koymuşlar maçı İnşallah pasolig sorununu zamanında çözerler geçen maç gibi son dakikaya bırakmazlar

amisos5506

bu yönetim kalırsa passolig burada da devam eder.kalabalık olunmasını bu saatten sonra istemezler.istifa seslerini duymamak için.maç sonu şarkı açıp sesi bastırmak istiyorlar terbiyesizler.

muzaffer4

Shane_Falco

Iş için yarından itibaren Samsunda olacağim. Şu maçı akşam saatinde yapaydiniz da hayatimda ilk defa içeride, evimizde maç izleseydim ne olurdu arkadaş...

celebi

mehmet yılmaz

passolig yokmuş. dersim saat 15'te bitiyor. ikinci yarıya yetişebilirim. özledim tribünü.

isa55

cembaba

mehmet yılmaz

AlıntıSpor 55 Programı ‏@Spor55Program  3 dk.3 dakika önce
Çarşamba Günü Saat:14.30'da Kendi Sahamızda, Türkiye Kupasında Karagümrük İle Karşılaşacağız. Maç, HaberAks Tv'den Canlı Yayınlanacaktır.