Hazırlık Maçları

Başlatan Aslankaya, 01 Ağustos 2014, 02:58:11

« önceki - sonraki »

Kaya

Bizim ligin ilk yarısının sonuna kadar tek atımlık tabanca gibi bir kadromuz olacak.. Muhtemelen ilk 11imiz  17 maç hiç değişmeyecektir. Bu yüzden şimdilik önemli olan hazırlık maçlarında bu 11 kişiye alternatif olabilecek isimlerin sivrilmesi olacak.. Umarım gençler işin farkındadır  da ellerine geçen bu büyük fırsatı değerlenrirler.

Sadece Samsunspor

Transfer zaten yapamiyoruz en azindan hocamiz iyi olmaliydiki kendisi puanlar kazandirsaydi. Yani nerden tutsak elimizde kaliyor suan. Hem td hem kadro zayif

HoliganSamSunLu

O zaman ver elini kümeye bu yıl rakipler çok güçlü

celebi

Bugün balıkesirsporla hazılık maçı var gözüküyor 18:00 da

Duško Milinković

İlk yarı 0-0 bitmiş.

berusa55

28 Temmuz 2016, 20:16:21 #230 Son düzenlenme: 28 Temmuz 2016, 20:42:03 berusa55
1 1 bitti. Bizim golü 81.dk'da Burhan atmış. 90'da yemişiz.

samsun 55

Ms rize 1-1 samsun gol enes

eprianu

Maçın golleri yayınlanmış. Attığımız golde topu sürükleyip gol pası veren kim?

https://www.youtube.com/watch?v=9LbhdTOo-c4

berusa55

Alıntı yapılan: eprianu - 11 Ağustos 2016, 21:20:33
Maçın golleri yayınlanmış. Attığımız golde topu sürükleyip gol pası veren kim?

https://www.youtube.com/watch?v=9LbhdTOo-c4

N'Diaye

Kaya

Geçtigimiz sene başı Kırgız takımıyla oynadığımız hazırlık maçı sonrası takımın durumuyla ilgili burada yazmıştım

Enes Keleş 'in performansı en dikkat çekici performanstı.Geçen sene kadroda olacağını ve süre alıp çok başarılı olabileceğini düşünmüştüm ancak hiç şans tanımadılar çocuğa.

Bugün Rize ile yapılan hazırlık maçında golümüzü Enes atmış. Umarım bu sene fırsatı değerlendirir ve başarılı olur.

fanatik samsunsporlu

Fatih yine kaçırmış adamini

Shane_Falco

Defansımıza yapılan uzun topu yine karşılayamamış golu de yemişiz. Geçen seneden beri aynı hataları yapıyoruz. Sen nasıl bir hocasında bunu göremiyor önlem alamıyorsun.

Sol Açık

Alıntı yapılan: Kaya - 11 Ağustos 2016, 22:17:33
Geçtigimiz sene başı Kırgız takımıyla oynadığımız hazırlık maçı sonrası takımın durumuyla ilgili burada yazmıştım

Enes Keleş 'in performansı en dikkat çekici performanstı.Geçen sene kadroda olacağını ve süre alıp çok başarılı olabileceğini düşünmüştüm ancak hiç şans tanımadılar çocuğa.

Bugün Rize ile yapılan hazırlık maçında golümüzü Enes atmış. Umarım bu sene fırsatı değerlendirir ve başarılı olur.

Enes'i hiç seyretmedim. Hazırlık maçından 3 saniyelik bir görüntü ile yorum yapmam da pek doğru olmaz belki, ama bence çok temiz şut atmış.

Şu dönemde bize ümit verecek birkaç oyuncuya ihtiyaç var ve bunlar çıkacaksa gençlerden çıkacak. Umarım bunlardan birisi Enes olur, çünkü altyapıdan çıkan gerçek bir santrafor görmeyeli yıllar oluyor.