PTT 1. LİG 1. HAFTA | Samsunspor'umuz - Giresunspor

Başlatan germencisse, 22 Temmuz 2014, 11:31:49

« önceki - sonraki »

beşnumara

Bunlara acıyanın ben... çiğ süt emmiş karakter yoksunlari çok bunlarda. İnşallah bi aksilik olmaz da basar göndeririz şunları.

umit

sezona galibiyetle başlamak önemli 1-0 olsun bizim olsun.

Gorkem

kaptan 55

Kais

ben passolıg kart basvurdum ama kart 1 haftadır basım asamasında denıyor mac gunu gelmezse ne yapıcam gıremıcem mı maca

red_white

Alıntı yapılan: Kais - 19 Ağustos 2014, 16:07:20
ben passolıg kart basvurdum ama kart 1 haftadır basım asamasında denıyor mac gunu gelmezse ne yapıcam gıremıcem mı maca

tek kullanımlık kartla girebiliyorsun

samsun 55

eprianu

Alıntı yapılan: red_white - 19 Ağustos 2014, 18:04:13
tek kullanımlık kartla girebiliyorsun

Hocam bu tek kullanımlık kart normal bilet gibi mi? PassoLig almadan her maç bu karttan alıp girebiliyor muyuz maça?
Biraz bilgi verir misiniz?

isa55

Cumartesi günü jübile maçındaki gibi gişede uğraşılırsa, maça kimse yetişemez.

Sadece Samsunspor

Adiloviç sakatlanmış giresun maçında yokmuş. al işte aylardır forvet diye bağırıyoruz. nah gol atarız biz >:( :kafa:

ask55

Alıntı yapılan: eprianu - 24 Ağustos 2014, 01:01:51
Hocam bu tek kullanımlık kart normal bilet gibi mi? PassoLig almadan her maç bu karttan alıp girebiliyor muyuz maça?
Biraz bilgi verir misiniz?
büyük ihtimalle passolig başvurusu yapıpta kartı gelmeyenler tek kullanımlık bilet alabiliyorlar.
onun haricinde tek kullanımlık alamazsın sanırım.

samuray

tek forvetimiz.de sakatlandı ee kim forvet oynayacak genç burhanmı alperenmi hala transfer yapacak lar herkes bas bas bağırıyor forvet forvet diye

fanatik samsunsporlu

antremanda murat akyüz yapılan ortalara vuruşlarda en etkili isimdi.adiloviç yoktu

55.hakan

evolution55

eğer tek kullanımlık kartlar hep olacaksa maçlara yine gidilir,bilet gibi sonuçta öyle değil mi