PTT 1. LİG 1. HAFTA | Samsunspor'umuz - Giresunspor

Başlatan germencisse, 22 Temmuz 2014, 11:31:49

« önceki - sonraki »

Aslankaya

onu alcaz,bunu alcaz,3 transfer yapıcaz,5 transfer yapıcaz diye diye transfer dönemini bitirdiler.bizimkiler bir forvet oyuncusu alırsa şükredelim.

kadrosunu büyük ölçüde koruyan ve play off finali oynayan takım samsunspor değilde giresunspor gibiydi.ilk yarı 3 pas yapamadık be!abdülaziz maçın başında biraz aceleci davranmasa maça 1-0 başlayacaklardı.erhan hoca oyun sistemini ve kadrosunu inşallah 2-3 hafta içinde oturtur.benim tek tesellim takımda eksiklerin olması ve transfer yapacağız sözleri.ha bir de zafer'i halı saha maçına bile çağırmam.

forzasirin55

Sol Açık

Ben de forumdaki birçok arkadaş gibi düşünüyorum.

Geçen sezon ile bu sezon arasındaki temel fark kadroda değil.
Dünkü Samsunspor ile geçen sezonki Samsunspor arasındaki fark; Erhan Altın ile Hüseyin Kalpar arasındaki farktır!
Erhan Altın, gençleri sahaya sürme konusunda belirgin şekilde cesur ve bu iyi birşey. Ama Hüseyin Kalpar oyun disiplini ve bir futbolcu toplamından "takım" yaratmak konusunda bizde çalıştığı her 2 (hatta 2.5) sezonda da kendini kanıtladı.

Umarım bu fark, sezon boyu dünkü gibi olmaz!

beşnumara

Bu takım 2-3 transfer ile ve yerinde oyuncu tercihi ile toplanır da beni korkutan takımın kondisyonu. Hic sevmediğim kalparın takımı kondisyon yönünden taş gibi olurdu.
Malesef sezona iyi baslayamiyoruz. Lige verilen ara iyi gelecek. Recep niyaz ile canberkin takima dönüşü cok iyi olacak ama acaba onların kondisyonlari nasıl? 95 li oyuncular ama kondisyon yoksa işimiz cok zor.

55.hakan

Bana kondisyon olarak sorundan çok taktiksizlik sorunu var gibi geldi.Hatta son yarım saatte oyun üstünlüğünü ele geçirdik.Kondisyonumuz çok kötü olsaydı biz de topu Giresun a bırakırdık.Oynayan biz olduk.İsim isim bakarsak kondisyon sorunu vardı(Serdar-Ahmet Burak gibi) ama daha önemli sorun Erhan Altın ın da en büyük sorunu olan oyun planı ve taktiğinin olmayışı.

ask55

bence takımın sıkıntısı uyum sorunu.
sanki ilk defa yanyana oynuyormuşçasına dağınıktık.
kamp süresince yeterince ciddi hazırlık maçı yapmadığımızı düşünüyorum.
ayrıca takımın kondüsyonu yerlerde.ne çalıştınız haftalarca kampta merak ediyorum.

fanatik samsunsporlu

hem serdar hem A.B.S kötü olunca sol kanat çöktü.

samuray

berbat futbol bu ne yaamaerhan altından da bu kadar olur ilk yarı sahada yoktuk adeta orta saha hiç yoktu giresinsporun yerinde başka bi dişli takım olsa kesin yenilirdik zaferin bu takımdya işi yok keza tuna da öyle serdar eylik daha iyi kolacaktır o yetenek var aslında yani kısacası takım olarakk kötüydük doğanda kilk yarı boyunca kötüydü ama ikinci yarı iy koynadı adiloviçz forvetsizlikten sakat sakat oynatılmış oynatma kardeşim koy genç alpereni oyun başında ben alpereni de hasan kılıçıda beğendim stoper solbek forvet şarta  bu takıma yönetim hala uyuyun siz

city ultras

Ne takimda ne yönetimde nede koca samsun sehride istek denen birsey yok takim sadece küme düsmemek icin oynuyor.1 ay yaz tatilimde samsundaydim ve gördümki bu sehrin samsunsporla hemen hemen hicbir ortakli kalmamis. Yabanci biri olzam bu sehirde hanki takim futbol oynur diye sorzalar gercekten bilemem. Sehirde samsunspor formasiyla gezdim millet sanki bana saskin bakiyordu  :o

kaptan 55

bize 55.000 motorgücünde bişeyler lazım ki ileriye gidelim.