PTT 1. LİG 1. HAFTA | Samsunspor'umuz - Giresunspor

Başlatan germencisse, 22 Temmuz 2014, 11:31:49

« önceki - sonraki »

germencisse

Yeni sezonun ilk maç başlığı. Umarım hayırlara vesile olur inşallah

cany

lig başlıyo diye seviniyoduk, passolig yüzünden heyecan da bırakmadılar adamda. 1000 kişi olursa iyi

Raqua55

celebi

samsunmania

Forvetim

Sioux

Çekebileceğimiz en kolay başlangıç fikstürünü çektik. İçeride Giresun, dışarıda Alanya. Zayıf halkalarla başlamak iyidir.

sadece55

İlk 5 hafta Psikolojik açıdan çok önemli.Bu sene Lig gerçekten çok kuvvetli.Puan barajı aşağı düşecektir diye düşünüyorum.Özellikle yeni düşen takımlar ve çok takviye yapan takımlar lige konsantre olana kadar İyi puan toplarsak üstünlüğü ele geçirebilir.

Aslankaya

mersin idman yurdunun ekürisi satılmış giresun.türk futbolunda biraz adalet olsaydı şimdi bunlar amatör de çarşambasporla karşılaşırdı.aslında dua etsinler şike soruşturmasında baş şikeci fenerbahçe var.yoksa bunları kesin düşürürlerdi.şehrin büyük çoğunluğu ts'yi tutar.gereksiz şehrin gereksiz takımı.

cembaba

Bize nazaran iskeleti olmayan ve ligin yeni takımıyla karşılaşmak bizler için iyi olacaktır. 3 puanla başlamak herkes için büyük moral olacaktır.

beşnumara

Her ne kadar bize göre kolay bir rakip olarak görünse de 1- kapalı kutu bizim için 2- Yıllardır icerde dışarda şansımız tutmuyor 3- Son on yılda sezona galibiyetle iki kere başlamışızdır.
Ne yapıp ne edip ciddiye almak lazım. Zaten passolig yüzünden tribünlerde sıkıntı olacak.

GurbetciFanatik

Sezonun ilk tahmini benden gelsin 2-0 aliriz  >l<

Haydi Bismillah

yirmiuc

cany

Alıntı yapılan: cany - 22 Temmuz 2014, 18:18:43
lig başlıyo diye seviniyoduk, passolig yüzünden heyecan da bırakmadılar adamda. 1000 kişi olursa iyi

ben de böyle yazmışım ama ne 1000'i, 100 kişi olursa öpüp de başımıza koyalım. Samsun'da 37 kişi passolig almış deniyo. neyse biz yenelim de...

orucreis

Karadeniz kardeşliği adı altında berabere biter kokusu var  1dk!!!