PTT 1. LİG 34. HAFTA | Samsunspor'umuz - Mersin İdman Yurdu

Başlatan berusa55, 03 Nisan 2014, 21:00:23

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Ankara'nın yenilmesi ve Balkes-Ordu beraberliğinden sonra bu maçın önemi çok arttı.
Kazanmamız lazım, kazanırız da inşallah.

Ollivanders

Manisa kaybetseydi Mersin amacsiz rahat cikardi . Bu acidan kazanmasi kotu oldu . Yenmemiz lazim

jean

hadi samsunsporum al su maci yeniden heyecan dolsun icimiz kazanirsak puana iniyor fark bakalim ne olacak

FaTiH_HaN

Öyle bir takımız ki umudumuzu kaybettiğimiz noktada rakipler devreye giriyor bu haftaki sonuçlardan sonra adana maçı öncesindeki şansımız aynen devam ediyor yarın ki maç çok kritik oldu  :)

Duško Milinković

yılmaz vural gibi iyi bir hoca olmasa farklı olacaktı ama yarınki maçtan korkuyorum.

SametYılmaz55

Ben açıkçası Yılmaz Vural'dan çekinmiyorum.oyuncularımızın istemesi yeterli olacaktır.Geçen sene Mustafa Denizli Rizedeydi,4-0 yapıştırıp gönderdik.Yılmaz Vural'ın etkisi olmayacaktır bana göre

isa55

muzaffer4

orucreis

atalanta8

hadi be çoçuklar güldürün yüzümüzü yaslayın şu gereksizlere

adige73

Alıntı yapılan: Serpico - 06 Nisan 2014, 21:56:50
Manisa kaybetseydi Mersin amacsiz rahat cikardi . Bu acidan kazanmasi kotu oldu . Yenmemiz lazim

bir de şu açıdan bakarsak manisanın potadan ayrılmaması bizi balıkesir-manisa maçı için biraz ümitlendirir malum sadece bizim kazanmamız yetmiyor balıkesirin de kaybetmesi gerekiyor

King Of The North

Ankarasporun yenilmesi için elimizden geleni yaptık grup olarak tribündeydik ve başardık bunu, şimdi sıra Samsunsporumda, ordu-balkes maçı da berabere bitince potaya girmemiz işten bile değil.skor tahminim 2-0...

Sadece Samsunspor

Hoca bu bünye artık son 5 maçta serkan çalık, adnan falan kaldıramaz. Gözünü seveyim ilk 11de bu adamları görmek istemiyorum.

Shane_Falco

Ali Tandoğan,Mitroviç,Efe,Nduka,Murat Ceylan ve Eren Tozlu gibi oyuncuları kadroya alınmamış.

Manisanında Balkes maçında diş göstermesi için,
Mersin'in play-off'ları garanti görüp dinlenmiş bir kadro ile play-off'lara girmemesi için,
Tekrar ilk 2 iddiamız oluşması için,
İlk maçın rövanşı için,

daha bir çok sayabileceğim neden için kazanmamız gerek. Maçın neresinden bakarsak bakalım kazanmamız gerekiyor. Alalım şu maçı karıştıralım tekrar ortalığı...

Sadece Samsunspor

#bugüngünlerdenSAMSUNSPOR Çatır çatır koyacaz inşallah karıştaracağız ligi. Bizim yenmemiz demek mersinin 55 puanda kalması demek yani Manisanın playoff için tekrar saldırması demek. Manisa haftaya balkesle oynayacak, biz orduyla. Resmen bugün yenersek orduyuda devirip ilk 2nin içinde olacağız.