PTT 1. LİG 34. HAFTA | Samsunspor'umuz - Mersin İdman Yurdu

Başlatan berusa55, 03 Nisan 2014, 21:00:23

« önceki - sonraki »

beşnumara

Savunma dörtlüsünün üçü yok.bi zahmet yenelim artık.

erkutdem55

brigand

Hani bir tabir var ya; topla, tüfekle ! İnşallah baskı altına alabilecek kalabalık ve coşkuda oluruz. Takımda her oyuncunun o maçı hatırlayarak 2 kişilik oynaması şart !

yirmiuc

Yenilmezligimizi devam ettirelim.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Raqua55

İlk maçtan dolayı çok korkuyorum Ama Allah ne verdiyse saldıralım.Bize ters gelen bir takım ama hiç farketmez İlk maçın Acısını çıkartalım

fanatik samsunsporlu

ali tandoğan-mitroviç cezalı.efenin sakatlığı devam ediyor olabilir.ilk maçın acısını çıkartalım.genç oyuncularla oynayalım diyor bazıları.daha ne bitti ki.kendi aralarındaki maçlar duruyor daha.pes etmek yok.

özkan

adamların savunmaları yerle bir.alamazsanız siz düşünün.

Furkan

Akdenizin Trabzonu bunlarda. Nefret ediyorum şu takımdan. Çakalım şunlara al_sana

Ellibeş Numara

Kafana göre takıl kalpar diyecem ama deplasmandaki 5-4'lük yenilgiyi unutmadım. Bu adamlara 3 fark atmazsanız, yüzümüze bakmayın..

korayxyz

Alıntı yapılan: korayxyz - 02 Nisan 2014, 18:04:21
Maçın oranlarına baktım. Bize 1.90 gibi çok yüksek bir oran vermişler. Bu bizim bu maçı kazanamayacağımız anlamına gelir. Muhtemelen yeniliriz beklentiniz yüksek olmasın :( :(
Adana maçını kazanamayacağımızı söylemiştim, öyle de oldu. Mersin maçının oranları açıklanmış ve herkesin içi rahat olsun, maç bizim belki de handikap bile olabilir ;) ;)

beşnumara

Mersin idman yurdunda eren, murat ceylan, efe sakat bugün nduka sakatlanmis. Ali Tandoğan ile mitrovic cezalı.

kuzey55

Alıntı yapılan: beşnumara - 04 Nisan 2014, 18:02:30
Mersin idman yurdunda eren, murat ceylan, efe sakat bugün nduka sakatlanmis. Ali Tandoğan ile mitrovic cezalı.

Nduka dedikleri gibi 6 hafta yoksa bittiklerinin resmidir.hatta manisa bile zorlayabilir onları

ama ben uydurma olduğunu düşünoyurm

furkan5534

adana maçı kadar zor olcağını düşünmüyorum alırız inşallah

samsunmania

GurbetciFanatik

Bu hale düsmüs rakibide yenemiyorsan daha fazla söze gerek kalmamis demektir yani.
Ligi kafasinda bitirmis play off hesabinda
Sakatlari cok
Cezalilari cok
yani....