PTT 1. LİG 30. HAFTA | Samsunspor'umuz - Bucaspor

Başlatan berusa55, 02 Mart 2014, 23:29:33

« önceki - sonraki »

Sioux

FaTiH_HaN

Evimizde oynadığımız maçlarda rakip takımda oynayanlar oynamayanlar bizi çok fazla etkilemez, şu an hedefe kitlenmiş durumdayız hem takım hem de taraftar olarak, inşallah Buca engelini de aşar yolumuza devam ederiz. Yarınki maçta en büyük beklentim M.Sinan uzun bir aradan sonra bomba gibi döner diye umuyorum. Adil Umar Ekigho çok iyi haftalar geçirmiş olsada top ayağına geldiğinde en etkili oyuncumuz M.Sinan inşallah yarın dinlenmiş şekilde çıkacağı maçta gol atar ve son düzlüğe girdiğimiz haftalarda takımı sırtlar, özellikle sıralamadaki rakiplerimizle oynayacağımız deplasman maçlarında farkını sahaya yansıtıp bize puan aldıracağını düşünüyorum.

kuzey55

seyf55

Alırız inşallah ve süper lige adım adım yaklaşalım

Ayberk

Eksikleri önemli isimler ama fark etmez, gençleri de sağlam olan bir takım Buca. Ödemelerini alan oyuncularımız moralli bir şekilde sahaya çıkıp, oyuna hızlı başlarsak rahat bir galibiyet alırız. Ama atamazsak git gide dirençleri artar bu da işimize gelmez.

+Maçtan sonra Atakent'e yetişmem lazım o tarafa geçen bir abimiz olursa beni de alabilir mi? :-[

Sadece Samsunspor

fanatik samsunsporlu

çok eksiği olmasına rağmen taha can-recep niyaz -yasin avcı-mehmet incebacak-taylan gibi önemli isimleri var.rehavete yer yok.inşallah kazanacağız.

King1965

mimar55

mehmet yılmaz

Bucaspor ile hep sıkıntılı zamanlarda oynamistik. 5 maç 2 mağlubiyet, 3 beraberlik. Bugün galibiyet zamanı inşallah.

fanatik samsunsporlu

bize hep nters gelen istanbul belediye-bolu-denizli gibi takımları yendik.sırada bir diğeri buca var.inşallah onları da yeneceğiz bugün.hava güzel ,taraftar güzel ,primler güzel daha ne olsun.üç puandan başkası yalan

GurbetciFanatik

Sünnetdeyim bu aksam  :kafa: :kafa: :kafa: :kafa:
Beni habersiz birakmayin bol bol macin gidisatini yazin lütfen.

Cocuk pipisinin derdinde ben mac  ;D ;D ;D ;D

yirmiuc

Bucada cok fazla eksik var, rahat yeneriz insallah.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Kais

yeneriz ama fazla rehavete kapılmamak lazım tedbırı elden bırakmayalım yınede

samsunum

İlk 11
12. FURKAN KÖSE
3. CEMİL ADICAN
55. ADNAN GÜNGÖR
7. MUSA AYDIN
10. EHIOSUN EKIGHO
20. AMINU UMAR
21. CANBERK AYDIN