PTT 1. LİG 26. HAFTA | Gaziantep B.Ş. BLD.SPOR - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 15 Şubat 2014, 22:47:27

« önceki - sonraki »

beşnumara

Kalparın yapacağı fanteziye bağlı bu maçın sonucu.

brigand

Bolu maçında organize olamadık. Çok mücadele ettik ama Adilovic'in son vuruşlarıyla maçı bitirdik. Çok kötü değildik belki ama içerde bir şekilde kazanma alışkanlığımız var artık. Antep Bld. maçı için denecek birşey yok. Gidip Kalpar'ın fikstürde bu maça kaç puan yazdığına bakmak lazım. Kafası karışıp da 3 yazdıysa kazanırız. 1 yazdıysa oynayacağımız oyun malumunuz. Ama oyuncuların bu sefer farklı bir reaksiyon gösterebileceğine inanıyorum. Daha fazla isteyen taraf biziz. Maç günü herşey çok daha değişik oluyor. Kazanıp seriyi devam ettiririz inşallah.

Arkeomen

Manisa'nın bay geçtiği hafta kesin yenmemiz lazım aradaki puan farkını açalım artık..

samsunluhakan

isa55

bundan sonrakiler 1-0 olsun bizim olsun diyeceğimiz maçlar.

amisos5506

Umar i dun cok begenmedim.bu mac onun maci olur gibime geliyor.3-1 aliriz diyorum.biletimi aldim.gidiyorum insallah.once lahmacun baklava sonra belediyeyi yeriz bitiririz insallah.

özkan

beşnumara

Antep belediyedeki sol bek ufuk budak çok iyi. Eskişehir'den kiraladilar sanırım.

kuzey55

Balkes maçında pozisyona bile giremediler.kazanmamız lazım bu maçı.

özkan

antep balkese karşı kompakt hiçbişey yapamadı forvetleri çok hantal oyuncuları çok gergin.deplasman demeden oynamamız lazım bu maçta.

twitter

belediye'nin bugün kaleye isabetli şutu yoktu balıkesir'e karşı

jean

alirsak bu macida cok sahane olacak ins ummadigimiz birsey olmaz

FaTiH_HaN

Kontra atak oyununa ihtiyacımızın olmadığı bir maç olacak Gaziantep b.b. şu haliyle bizden puan alamaz. İnşallah M.Sinan da sahalara döner bu maçta ısınsın 1461 maçında coştursun.

Integral

isa55

Bu sezon ki en fazla sevindiğim maç ilk devredeki GBB maçı idi. 90'daki penaltıya karşılık +90 da galip gelmiştik.
Perşembe günü galibiyetten başka düşünce olmamalı sayın Kalpar hocam.