PTT 1. LİG 26. HAFTA | Gaziantep B.Ş. BLD.SPOR - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 15 Şubat 2014, 22:47:27

« önceki - sonraki »

King Of The North

Yalnız hakem tam bir fiyaskoydu bence, takdir haklarını hep rakipten yana kullandı, gol yememiz için elinden geleni yaptı, Canberk ve Adiloviçin pozisyonları sarı kartlık değildi aynı şekil de Adnanın da. Penaltımız güme gitti hem elle hem de Adiloviçin düşürüldüğü pozisyonda. bana göre çok iyi oynamasak da ve hakeme rağmen kazanmamız büyük bir başarı.

samuray

kötü de oynasak kazanmak güzel, buna rağmen pozisyonlar bulduk beceriksizce harcadık ne yazıkki adiloviçe yapılan penaltıydı hakem sarı kart gösterdi ikinci yarıdaki pozisyonda penaltı yoktu bana göre yere düşerken top eline çarptı rakibin adiloviçin 1461 maçında cezalı olması iy olmadı yerine oynatacağımız santraforumuz bile yok malesef musa sinanın sakatlığı ne durumda acaba sol kanatta onu oynatır, ekighoda santrafor mevkinde olabilir diyecem ama bilmiyoruz sakatlığının ne durumda olduğunu neyse herharükalde yeeneriz 1461.i seriye devam 

minci

Maçı maalesef izleyemedim. Arkadaşlar maçın özetini izleyebileceğim bir link atarmısınız?

Desiqner

Bu kadar adamla bizim orada Belediye Başkanı seçiliyosun :)
Meydanda atmosfer iyiydi ama sağa sola saracak adam potansiyeli çok fazla ve millet ailesiyle oradayken acayip derecede küfür var.
Meydanda 3 kere toplu tezahürat yapıldı 2'si trabzona sövmek için... Ailelerin yanında bu kadar küfür edersen çoğu insanda sempati değil antipati oluşur.Hayırlısı olsun...

Musti

İlk 25-30 dakika Gaziantep BB. tempolu baskılı oynadı. Bu süre içinde de iki sakat verdiler. Sonra yoruldular ve tempoları düştü doğal olarak. Çoğu teknik direktör artık biliyor. Biz prese karşılık veremiyoruz. Bu yüzden de oyunu kontrol edemiyoruz.

Bunun sebebi ilerde 3 hücumcu ve Musa Aydın ile oynuyoruz. Ne kadar takım savunmasına yardım etmeye çalışsalar top kapma ve pres özellikleri yeterli değil. Birbirleriyle uyumları da bir türlü oturmadı. Aradaki bağlantıyı daha çok Umar sağlıyor. Musa ise orta saha ile daha çok oynuyor. Adil-Ekigho birbirlerinden çok uzak. Bu dörtlü birbirlerinden kopuklar yani.

İkinci yarıda yine 15-20 dakika baskılı oynadılar fakat Antep'in oyuncu kalitesi yeterli olmadığından sonuç üretemediler. Sonra yine oyundan düştüler. Adnan ve Turgay girince daha kalabalık orta saha ile orta sahayı tuttuk fakat konsantrasyon problemleri olan Umar ve Ekigho ile etkili kontra ataklarda etkili olamadık.

Dikkatimi çeken bir şey var uzun zamandır. Bizimle oynayan takımlarda illa ki bir iki tane agresif, provokatif futbolcu oluyor. Bize karşı mı böyleler her maç mı böyleler bilemiyorum tabii.

Hakem iyiydi. Adil'in pozisyonunu iyi süzdü haklı bir sarı kart. Diğer pozisyonda elle oynama yoktu, el vücuda yapışık ve sabit, top ele çarpıyor.

Sonuçta kazanma alışkanlığı olan bir takımız. Öyle ya da böyle maçları lehimize çevirmeyi beceriyoruz.