PTT 1. LİG 26. HAFTA | Gaziantep B.Ş. BLD.SPOR - Samsunspor'umuz

Başlatan berusa55, 15 Şubat 2014, 22:47:27

« önceki - sonraki »

AhmetDenizci

Hüseyin Kalpar'ın oyuncuları deplasmandan 1 puan iyidir mantığıyla hazırlamaması gereken maç. Artık işler değişti, mutlak 3 puan almalıyız. Hoca Antep'lisin ama Antep'e kıyağını çıktığımız sene son maçta yaptın, artık deplasmanda galibiyet zamanı.

Dartagnan

Ulan alın gelin su maci bize 1 puani degil 3 puanı layık görün!!!

SametYılmaz55

ilk iki hesabı yapmak açısından mutlaka almamız gereken bir maç.skor avantajını erkenden yakalamak gerekir.sarı kart sınırındaki oyuncuların bu maçı kazasız atlatması oldukça önemli bizim için.

samsunmania

cany

kuzey55

desperate1

Samet Torun

antep_x :1-2 :  samsunspor_x Bu skoru yazın bir kenara :)

Duško Milinković

Zor maç yeniliriz gibime geliyor. Galip Öztürkten prim açıklaması bekliyoruz bu maç için.

kuzey55

Gbb son 10 maçında sadece Kahramanmaraş ve Tavşanlı'yı mağlup etmiş.kendi sahasında az gol yiyip atan bi takım.kısır geçen bir maç olur tek farkla kazanırız gibi geliyor tabi hoca beraberliğe yatırmazsa takımı.

mehmet yılmaz

Bizim takımda moral ve özgüven üst seviyede. Oyuncuların çoğu da hayli formda.
Tek endişem, kaleci.
Soner ve Atilla yok, Furkan'a güvenemiyorum ben. İnşallah yanılırım.

Ayberk

Bir haftada 3 maç, bizim için pek hayra alamet değil. Bu maçlardan yenilgisiz çıkmamız lazım en azından. Her kaybedilen puana üzülürüm, lakin bu maçtan 1 puan alsak çok da üzülmem açıkçası

kuzey55

Adanademir-Ankara
1461 - Balıkesir
Tavşanlı - Mersin
İbb-Ordu
Manisa bay

kazanırsak müthiş bir avantajımız olur.

ult55ras

zor maç diyenleri anlayamıyorum, bu takım savaşsın 3 puan amacıyla çıksın sahaya çok rahat alırız. mevcut oyuncularımız ve psiklojik durumla kesin yenmemiz lazım.