PTT 1. LİG 17. HAFTA | Karşıyaka - Samsunspor'umuz

Başlatan barnebau55, 07 Aralık 2013, 23:46:42

« önceki - sonraki »

celebi

kuzey55

adamlar A2 kalitesinde çıkacak sahaya neredeyse.şu maçı alamayan takım süper ligden bahsetmesin.

mehmet yılmaz

Gecen sezon da 6-7 eksiği vardı KSK'nin. Zor da olsa 1-0 kazanmıştık. İnşallah yine kazanırız.

Uğur Yıldız

Caner'in olmaması müthiş avantaj aynı şekilde Ofoedu'nun olmamasıda

mimar55

Karşı takım tam kadroda cıksa önemli olan bizim formamızı giyenler nasıl oynayacak iyi oynarlarsa kazanırız ama umursamamaya devam ederlerse bizi yenemeyecek 11 kişi yok. Sezon başından beri skoru hep biz belirliyoruz rakip cok iyiydi dediğim maç yok biz iyiydik kazandık biz cok kötütüydük kaybettik biraz koşar gibi yaptıklarımızda berabere bitti anlayamadım gitti bunların bir yerinde off - on tuşumu var adamlar bazen süper bazen ..... Artık bir ayar lazım bunlara.. Gene skoru biz belirleriz inşallah birileri kendine gelir

Sadece Samsunspor

Biz adam gibi oynasak karşıdaki 5-6 eksikmiş ruhumuzla yeneriz ama ruh yok savaş yok mücadele yok

cakir55

Soner
Canberk-Cemil-Fatih-Abs
Turgay-Erdem
Umar-Ekigho-MusaSinan
Adilovic

* tapatalk

samuray

ler hafta aynı hikaye 3 te 3 4. te 4 bi ara beraberliklerle boğştuk şimdi üst üste mağlubiyetler tabiki mağlubiyette olacak ama telafilerini yaptınmı daha önce yok ne zaman bi seri yakalamamız lazım desek tam aksi oluyor ya beraberlik ya mağlubiyet oynanan futbolda ümit vermiyor her şey para değil başkan ordusporun bizden farkı kvarmı maddi açıdan biçok takım aynı durumoa neredeyse en büyük hatanız kalparı taımın başına getirmek bana göre her maç hop oturup hop kalkıyoruz ya 3 o dan maçmı verilirmiş bu sene bu takımdan bi cacık olmaz ancak orta sıralarda oluruz bi kan değişikliği ara transferde hamleler yapılmassa artık yorum yapamıyorum malesef bu satırları üzülerek yazıyorum  :kafa: :kafa: :kafa:

samsunmania

12 Aralık 2013, 21:28:27 #54 Son düzenlenme: 12 Aralık 2013, 21:35:26 samsunmania
                                 yürek

cesaret            onur              haysiyet                bilgi

beceri             forma aşkı      taraftar sevgisi     arma tutkusu

özgüven       vicdan      

İsimler bahane. Alın size galibiyet şifresi. Haydi rastgele.

mehmet yılmaz

Haluk abi bizim son maclardaki tertip şöyle maalesef.    
                             prim
para           taksit            maaş             mac basi
kendine oynama           sorumsuzluk   tribune oynama  deplasman primi
                     kacak gures    ekstra prim

İnşallah duzelirler.

samsunmania

Alıntı yapılan: mehmet yılmaz - 12 Aralık 2013, 21:36:52
Haluk abi bizim son maclardaki tertip şöyle maalesef.    
                            prim
para           taksit            maaş             mac basi
kendine oynama           sorumsuzluk   tribune oynama  deplasman primi
                     kacak gures    ekstra prim

İnşallah duzelirler.

Kardeşim gülmekten kırıldım. Süper olmuş.  ;D ;D ;D

##kdc##

Karşıyaka'yı yeneriz yine hiçbir şey olmamış gibi herşeyi unuturuz...

cgr

Mersin ve Ordu maçlarından sonra ki futbolcuların durumu;

- Futbolcular Para konusunu çok takmaya başlamışlar.
- Yabancıların takıma olan katkısı, yerli oyuncular arasında tartışmaya başlanmış bile.
- Özellikle iç saha maçlarında en büyük kozumuzun taraftar olduğu konuşuluyor. Ama takıma desteğin kesildiği bir anda işlerin tersine gidebileceğinden de bahsediyorlar.. (a.gücü-ordu maçındaki kardeşlik, rakip takıma destek vs.)
- Ekstra olarak moralin yerine, tekrardan özgüven yüklenilmeli futbolculara...

HoliganSamSunLu

hayırlısı bakalım eksik falan rezil olmayalımda