PTT 1. LİG 17. HAFTA | Karşıyaka - Samsunspor'umuz

Başlatan barnebau55, 07 Aralık 2013, 23:46:42

« önceki - sonraki »

muzaffer4

cakir55

Rastgele...

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

samsunmania

isa55

kuzey55

Alıntı yapılan: samsunmania - 09 Aralık 2013, 00:26:31
Ben de çok isterdim ama 3.sarısını yemiş bugün.

http://www.mackolik.com/Player/Default.aspx?id=216264&season=2013%2F2014

tff sitesine göre bugün 4. sarı kartı gördü ve cezalı.ayrıca mustafa sevgi de cezalı.kaldı ki yedeklerle de çıksa bizim oyuncular istemedikten sonra bi halt olmaz.ordu da çok eskikle geldi sonuç ortada.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=1516529

samsunmania

Alıntı yapılan: kuzey55 - 09 Aralık 2013, 00:32:15

tff sitesine göre bugün 4. sarı kartı gördü ve cezalı.ayrıca mustafa sevgi de cezalı.kaldı ki yedeklerle de çıksa bizim oyuncular istemedikten sonra bi halt olmaz.ordu da çok eskikle geldi sonuç ortada.

http://www.tff.org/Default.aspx?pageId=30&kisiId=1516529

Tff ne diyorsa o. ;)
Doğru diyorsun kardeşim. Önce futbolcuların istemesi lazım.

ult55ras

Alıntı yapılan: Desiqner - 08 Aralık 2013, 23:47:28
Nihat Soğuk'un futbol geçmişi nedir ? Ne kadar başarılıdır ? Onu bu göreve kimler getirmiş ? Neden getirmiştir ?
Samsunspor'u biraz umursayan,her mağlubiyetten sonra canı bizim kadar yanan birisi olsa bu cümleleleri kuramaz diye düşünüyorum.
Ama ama ama...

istanbuldan

##kdc##

İzmir deplasmanları geçen sezon bize uğurlu gelmişti (topladığımız puanların 3te 1'ini İzmirlilerden aldık neredeyse :) )
Bizim eşeklerin akılları başlarına geldiyse bu haftayı 3 puanlar kapatırız inşallah.

Ekigho kesilip Musa Sinan kanatta, Adnan kesilip Turgay ortada oynarsa ve el mahkum oynayacak olan Şaban'ın da iki üç düzgün orta kesmesiyle kazanırız gibime geliyor..

özkan

akpnin gelecekteki başkan adayı nihat soğuk.tipe bak.bir futbol adamı olmadığı o kadar belli ki.

sinan tzn

Alıntı yapılan: ult55ras - 09 Aralık 2013, 01:50:52

Nihat soğuk amatör ve 3. ligde sağ bek mevkinde futbol oynamış vasat ve vasatın altı bir oyuncuydu.mersin maçını kaybettiğimiz hafta kendisi  büyük abisi YZY'IN adaylığının açıklanandığı gün Ankaradaydı meclisteydi.Samsunsporu gerçekten düşünseydi koltuk kapma peşinde koşmaz takımın yanında olurdu.işte Samsunspor böyle yönetiliyor arkadaşlar.

Stoper

Alıntı yapılan: özkan - 09 Aralık 2013, 14:24:26
akpnin gelecekteki başkan adayı nihat soğuk.tipe bak.bir futbol adamı olmadığı o kadar belli ki.

AKP'den başkan adayı olur mu bilemem ama maalesef ilerde Samsunspor kulup başkanı olacağını duşünüyorum.

Ellibeş Numara

İzmir bize iyi geliyor, en kötü berabere kalıyoruz. Geçen sezon göztepe ve karşıyaka maçlarını almıştık.. S.ke s.ke alacaksınız bu maçı topçu bozuntuları !!  :x((

özkan

Alıntı yapılan: Stoper - 09 Aralık 2013, 17:21:47
AKP'den başkan adayı olur mu bilemem ama maalesef ilerde Samsunspor kulup başkanı olacağını duşünüyorum.
yok zaten bende Samsunspor'a demek istemiştim ama yazmamışım.Şu an bir nevi ortamın kokusunu içine çekiyor gibi.

HoliganSamSunLu

izmirde tutar karşıyakayı farklı yeneriz....