PTT 1. LİG 17. HAFTA | Karşıyaka - Samsunspor'umuz

Başlatan barnebau55, 07 Aralık 2013, 23:46:42

« önceki - sonraki »

barnebau55

07 Aralık 2013, 23:46:42 Son düzenlenme: 08 Aralık 2013, 23:27:11 salihcakir
Ilk baslik bismillah

Tarih: Pazartesi, 16.12.2013
Saat:  20:00

isa55

ngonge

Kazanacağımız düşünüyorum, bizim takım böyle maçları genelde kazanıyor. En azından 28 puanla kapatmamız lazım devreyi.

Ayberk

kuzey55

küme düşme korkusu yaşamamak adına en az 1 puan alıp maraş maçından 3 puan almak şart.ama kaybedeceğimizden şüphem yok.bu ruhsuzların keyfi gelirse kazanırlar bile.

orucreis

Şerefiniz için oynayın eğer birazcık varsa

seskat

söyleyecek bir şey bulamıyorum.   :( bu şeref yoksunu futbolcular için insanın yerinden kalkıp bir şeyler yapmak bile istemiyor  al_sana, ama arma peşine yine izmir deyim. Samsunspor varsa gerisini salla gitsin  samsunspor_x

Sadece Samsunspor

ksk çok rahat bi galibiyet alıncak bir takım ama bizim bu ruhsuzlarla fark yemezsek iyi

Gorkem

celebi

Emin Aslantuğ

İzmir bize genelde uğurlu geliyor. Kesin yeneriz.

samsun 55

mehmet yılmaz

Alıntı

Samsunspor'da hedef 3'te 3

Karşıyaka maçına kenetlenerek çıkmak zorunda olduklarını belirten Soğuk,  şunları kaydetti:
"Artık bu saatten sonra maç kaybedecek lüksümüz yok. Mutlak ve mutlak bu maçı kazanmalıyız. Mersin İdmanyurdu ve Orduspor'a mağlup olarak şampiyonluk yolunda bu sezonun en önemli fırsatlarını kaçırdık. Bundan sonra ilk 6 içinde olabilecek formülleri bulmak zorundayız. Özellikle ligin ilk yarısının bitimine 3 hafta kala ilk 6'dan uzaklaşmamak adına 3 maçı kazanmak zorundayız. Samsun şehri bu durumu hak etmiyor. Yani çareler üreterek ilk 6 içinde olmanın yollarını arayacağız."

Yani bir şey demek istemiyorum ama hedef 5/5'ti. Sonra 4/4 oldu. şimdi 3/3. Allah muhafaza, 2/2 ya da son maçı kesin kazanmak olmasın da. Bir futbol takımında başarı ya da başarısızlıkta esas makam futbol şube sorumlusudur. Mesela ben geçen sezon basın sözcüsüydüm. Takım üzerinde ne kadar etkim olabilirdi ki? Kadro tertibi, motivasyon konuşmaları, futbolcuların sorunları ya da sorunlu futbolcular. Herkes üstüne düşeni yapmak zorunda. Herkesin her şeye karıştığı ama genel toplamda kimsenin bir şey yapmadığı bir yönetim modeli başarılı olamaz!

millwall

kesin maçtayım.
gelecek abiler kardeşler varsa paslaşalım...

Desiqner

Nihat Soğuk'un futbol geçmişi nedir ? Ne kadar başarılıdır ? Onu bu göreve kimler getirmiş ? Neden getirmiştir ?
Samsunspor'u biraz umursayan,her mağlubiyetten sonra canı bizim kadar yanan birisi olsa bu cümleleleri kuramaz diye düşünüyorum.
Ama ama ama...