samsunspor.biz halı saha maçları

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Aralık 2010, 17:29:24

« önceki - sonraki »

##kdc##

5-cüneyt (niye böyle bişi yapıosak :P mehmet abi sövecek kesin  :P )

babasamsunlu

Ollivanders

Başkanım sakat olmasam yazardım biliyorsun :) Forza Maraton Başkan :)))

##kdc##

akan abi ben bu iktidar çekişmesinin içinde bulunmak istemiyorum, açıkcası her iki tarafla da iyi geçinip iki yönden de ne koparırsam kar yolunu benimsiyorum  :P mesela sen de artık yumruğunu masaya vurup iktidarlık girişimlerinde bulunmalısın iktidarlık asıl sana ykaışır  :P

babasamsunlu

yok kardeşim sağolasın..
Ben başkanın adamıyım ;) :)

kalptenþimþek

mehmet yılmaz

24 Mart 2011, 20:01:13 #1281 Son düzenlenme: 24 Mart 2011, 20:05:08 samsuni
1-samsuni
2-cüneyt
3-cany
4-Serkan
5-Akyol
6-iak5529
7-orucreis
8-hasancan
9-spooks
10-dartagnan
11-kamuri
12-usare55
13-kalptenşimşek

Yazılanları okudum, alayınız sunuz ula!!!  8)

millwall

Ayberk

orucreis

1-samsuni
2-cüneyt
3-cany
4-Serkan
5-Akyol
6-iak5529
7-hasancan
8-spooks
9-dartagnan
10-kamuri
11-usare55
12-kalptenşimşek
13-ayberk

arkadaşlar kusura bakmayın parmağımdaki sakatlık yüzünden aranızda olamıcam hepinizden özr dilerim... :(  .:.:. :'(

Ayberk

1-samsuni
2-cüneyt
3-cany
4-Serkan
5-Akyol
6-iak5529
7-hasancan
8-spooks
9-dartagnan
10-kamuri
11-usare55
12-kalptenşimşek
13-ayberk
14-Alioum Boukar(Berkay)

maraton

la foruma kendi resmini koyan samsuni !! ne diye lafı kaynatıp beni liste dışına ittin olummmmmmmmmm.. istemiyosan açıkça söyle gelmeyiz gider ilhan abimle okey oynarım, aylardır gençler seni sahadan bacağını eline verip uğurlamak istiyolar ben mani oluyorum, ya akıllı ol ya da bacağını da al git, tizzz o listeyi de düzelt..
kafamı bozma, çekerim desteğimi, abd nin desteğini çektiği ortadoğu diktatörü gibi meydanların ayakları altında ezilirsin.. 8)

maraton

samsuni tarafından bu haftaki halı saha listesi LAYIKI İLE düzeltilmedikçe hiçbir halı saha maçına gelmeyeceğime kamuoyunun bilgisine sunarım !!

mehmet yılmaz

Harbiden yanlışlıkla olmuş, senin gibi geniş ve byük ebatlı bir arkadasımız nasıl gözden kaçmış anlamadım doğrusu  8)

1-samsuni
2-cüneyt
3-cany
4-Serkan
5-Akyol
6-iak5529
7-hasancan
8-spooks
9-dartagnan
10-kamuri
11-usare55
12-kalptenşimşek
13-ayberk
14-Alioum Boukar(Berkay)
15-maraton

maraton

olmamış samsuni olmamış, layıkı ile yazarsan o listeyi, canım olması gerektiği gibi yoksa bakınız mübarek bakınız kaddafi