Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

jean

Yurtdisindan gelenleri almiyorlar maca diye biliyorum

GurbetciFanatik

Bana yardim edin arkadaslar
Bulvar Avm ordayim
Bilet vermkyorlar
yurt dişi aşiyinsistem tanimiyormus

Bana bilet alma sansiniz varmi parasini hemen verecem

gokhan55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 21 Ocak 2022, 14:29:23Bana yardim edin arkadaslar
Bulvar Avm ordayim
Bilet vermkyorlar
yurt dişi aşiyinsistem tanimiyormus

Bana bilet alma sansiniz varmi parasini hemen verecem

Bilet almadan önce il sağlık müdürlüğüne gidip aşınızı islettiniz mi HES kodunuza?

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: gokhan55 - 21 Ocak 2022, 15:00:34Bilet almadan önce il sağlık müdürlüğüne gidip aşınızı islettiniz mi HES kodunuza?

Simdi gittim
Orasisa yapmiyormus
Kadin doğum hastanesi gidin dediler.
Ama gınaaa geldi.
Tv den bakacam
Ama yine tesekkürler dostlar

evolution55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 21 Ocak 2022, 15:16:11Simdi gittim
Orasisa yapmiyormus
Ama gınaaa geldi.
Tv den bakacam

T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından tanınan aşılarını yurtdışında tamamlamış
kişiler, sadece stadyum gişelerinden olmak kaydıyla, aşı sürecini tamamlayarak
oluşturulan aşı sertifikasını stadyum bilet gişe yetkililerine ibraz etmeleri koşulu ile
biletlerini pasaport numaraları ile almış oldukları elektronik kartlarına yükleterek satın
alabilirler. Stadyum bilet gişe yetkilileri tarafından aşı kartının yanı sıra son aşı
tarihinden 14 gün geçmiş olması kuralı ve aşı sertifikası ile pasaportun uyuşup
uyuşmadığı kontrolü yapılır. Ayrıca T.C. Sağlık Bakanlığı tarafından tanınan aşılarını
yurt dışında tamamlamış T.C. kimlik numarası sahibi kişiler ise İl Sağlık
Müdürlüklerine giderek aşılarını HES Kodu ve T.C. kimlik numaralarına işletmeleri
koşulu ile gişelerden ya da online olarak bilet alabilirler

tff sitesinden bu şekilde bir madde var

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 21 Ocak 2022, 15:16:11Simdi gittim
Orasisa yapmiyormus
Ama gınaaa geldi.
Tv den bakacam

Il sağlık müdürlüğü yapıyor başka yer yapmaz.

Aşılarını tanımlatmadan maça giremezsin. TC kimlik no veya yabancı pasaport numarası üzerinden HES coduna işleniyor aşılar. Zaten bilet alırken HES codu veriyorsun.

Stadyum'da kimseye derdini anlatamazsın. Yurt dışı sertifikası, aşı pasaportu kimse takmaz orda. Passolig kartını sisteme okuturlar ve sistem onay vermezse giremezsin.

Sadece Samsunspor

Denizli son dk ankaragucunden yemese iyidi

KocumVolkan

Lige neden 2 hafta ara verildi? Biz çok şükür 2 maçı kazasız belasız atlattık ama çok saçma değil mi?

eprianu

Pek kıymetli belediye başkanı Tenis Kulübü'ne tahliye için yazı göndermiş. Tenis kortları muhtemelen yıkılacak.

Eğer biz bunları az çok tanıyorsak tesisleri yıkma niyetleri olduğunu da az çok tahmin ediyoruzdur. Çok dikkatli olmak zorundayız. Ayrıca gündem oluşturmak için toplu hareket etmeliyiz. Nuri Asan'ı da kaybedebiliriz.

https://mobile.twitter.com/TenisSamsun/status/1485167759554142209

KocumVolkan

TFF maşallah 36. haftaya kadar tüm maç programlarını yayınlamış..

https://www.tff.org/default.aspx?pageID=287&ftxtID=36944 Buradan ulaşabilirsiniz arkadaşlar...

Sadece Samsunspor

Fofana idmanda sakatlanmis umarim ciddi biseyi yoktur. Hazir form tutmusken tekrar form saglamasi 6 7 mac alir

Sadece Samsunspor

Suan tayyip erdogan konusuyor trabzonda. Trabzona eski stadin oldugu yere yapilacak olan millet bahcesine trabzonspor zaman tuneli yapilacak dedi. Izle Samsun izle. Oyle bön bön bak Samsun. Bu arada miting bildigin mac havasinda tezahuratlar falan komedi gibi ilerliyor :)

Sadece Samsunspor

Ihracat rakamlari aciklandi. Illere gore orta karadenizde Samsun 1milyar 304milyon dolar olurken Corumda 2 milyar dolar 636 milyon dolar olmus. Saka gibi. Bide stso ovunuyor 1 milyar dolari gectik diye. Tokat 34milyon dolar. Amasya 139milyon dolar.

ugurozkan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 31 Ocak 2022, 13:22:10Ihracat rakamlari aciklandi. Illere gore orta karadenizde Samsun 1milyar 304milyon dolar olurken Corumda 2 milyar dolar 636 milyon dolar olmus. Saka gibi. Bide stso ovunuyor 1 milyar dolari gectik diye. Tokat 34milyon dolar. Amasya 139milyon dolar.

samsun potansiyeli kullanamıyor, doğrudur ama çorum'da işler biraz karışık. ihracatın çoğunu ahlatçı kuyumculuk yapıyor. işin içinde venezuala falan var :) kente çok bir faydası var mı bilmiyorum.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: ugurozkan - 31 Ocak 2022, 18:57:56samsun potansiyeli kullanamıyor, doğrudur ama çorum'da işler biraz karışık. ihracatın çoğunu ahlatçı kuyumculuk yapıyor. işin içinde venezuala falan var :) kente çok bir faydası var mı bilmiyorum.

Dogru ben onu unutmusum. Cumhurbaskani nin bir numarali adami oldugu soyleniyor. Gizli kasasi oldugu bile soyleniyor :) neyse siyasete gerek yok. Daha fazla ihracat yapmaliyiz ve bu kazancta maximum duzeyde sehirde hissedilmeli.