13- Oğuzhan Azğar

Başlatan gozgoz yýlmaz, 10 Ağustos 2009, 23:14:15

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 16 Nisan 2012, 15:08:56
bu nasıl milli takım oynuyor anlamak güç..

Aynen bende bunu düşünüyorum, azımsanmayacak kadar fazla milli maçta forma giydi ama Samsunsporda fark yaratamadı ilk oynadığı maçta da çocukça hatalar yaptı ki rahat ve önemsiz bir maçtı, yeteneklerini sergileyebileceği bir fırsatı değerlendiremedi.

fındık

Eskiden futbol forma içindi şimdi ise para olmuş...
Büyük kaptan Emin Kar'ın sözü tam senlik bence

samuray

hemen tek maçla yargılamamak gerekir onun yaptığı hatayı kemal yapmadımı daha net daha fazlasını rakibe asist yaptı adeta oğuzhanı yargılıyoruz kemal ne oynadı

radikal-fma

isa55

Bu futbolcu yıllardır nasıl olmuşta Milli takımlara çağrılmış anlam veremiyorum.

##kdc##

acaba eve gidince ailesi ile konuşuyo mu maçlar hakkında  :o
ben şahsen dünkü halısahada 4-0 geriye düşünce yanda oturan seydoya bakmaya utandım, yıllardır milli takımda oynamış adam bi tane olumlu hareket yapamadı 6 maçta

özkan

bi amcamız olmadı bizi samsunspora aldırsın..

maraton

amcası artık kuyumcusunda tezgahtarlık ayarlasın.. ayıptır günahtır nasıl samsun bölgesi gençlerinin haklarını gaspedip bu kardeşimizi yıllardır milli yaptıklarını da herkes biliyor... geçiniz !! >:( :kafa: :x((

Ertuğrul Sağlam

Çok şükür gitti!....
Samsunspor A takımında olmak belki bir yere kadar mümkün olabilir'de, yıllarca milli takımlarda nasıl oynatıldın, kaptanlık yaptırıldın anlamak oldukça güç; belkide bu durum Türk futbolu'nun ne kadar içler acısı bir durumda olduğunu gösteriyor !...

atakumlu83

oguzhan azgar kahramanmaraspor ıle anlasmıs

Desiqner

Alıntı yapılan: atakumlu83 - 31 Aralık 2012, 00:04:27
oguzhan azgar kahramanmaraspor ıle anlasmıs

Adamlarda u20 milli takım kaptanını aldık diye seviniyorlar :) İnşallah iyi olur tabi...

Shane_Falco

Amcası şimdi gitsin arabaları maraş yönetimine bıraksın...

King1965

BigBadMama5552

Akhisar Belediyespor ile 3.5 yıllığına anlaşmış. Twitter'da "Gekas'la yeniden arkadaş olacağım için mutluyum" gibisinden bir şeyler yazmış. 55 numarayı giyecekmiş orada.

King1965

harbı dogruysa  akhısar mallık yapmıs :D

dogru olabılır dun adnan menderes havaalanında gıbı etıket yapmıstı