Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

kavak_55

ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah.

Stoper

Şampiyonluk beklentisi içinde olup patlayacak takımlardan biri ; Altay.

jean

Yinede belli olmaz diyorum her an hersey degisebilir

isyan

Zaten Sampiyonluk icin cikan Takimlar hep isi batiriyorlar. Belli olmaz ama Altay'i ilk 2de göremiyorum

mehmet yılmaz

AlıntıSamsunspor'un Acı Kaybı

Kara haberlerin eksik olmadığı Samsunspor'da efsane futbolculardan Adem Kurukaya da vefat etti.

Son dönemde eski futbolcu ve yöneticileri ile alakalı kara haberlerin sıkça duyulduğu Samsunspor'a bir üzücü haber de bu akşam geldi. 1970'li yıllarda Samsunspor'un efsane oyuncularından birisi olan Adem Kurukaya vefat etti. 1951 Çarşamba doğumlu olan Kurukaya, 1969 yılında geldiği Samsunspor'da uzun yıllar forma giymişti. Dönemin en önemli forvet oyuncularından birisi olan Kurukaya takımın gol yükünü çekerdi.

Samsun 19 Mayıs Stadı'nda oynanan ilk maçta ilk golü atan isim yine Adem Kurukaya'ydı. Trabzonspor'a karşı atılan bu gol tarihe geçmişti. Bir dönem Beşiktaş ve Zonguldakspor'da da oynadıktan sonra tekrar Samsunspor'a dönen Adem Kurukaya 1970'li yıllarda Samsunspor denilince akla gelen ilk isimlerden birisiydi. Kurukaya'nın bir süredir kanser tedavisi gördüğü ve bugün hayatını kaybettiği öğrenildi. Adem Kurukaya'nın ölüm haberi Samsunspor camiasında büyük bir üzüntüye sebep oldu.

Allah rahmet eylesin :(

Nuri Asan

06 Aralık 2020, 21:41:53 #47780 Son düzenlenme: 06 Aralık 2020, 21:45:11 Nuri Asan
Allah mekanını cennet eylesin Adem ağabey, başımız sağolsun.

İlk birinci lige çıktığımız sene (şimdiki adıyla süper lig) emeği çok büyüktür. Rahmetli Babam anlatırdı,Adem ağabey topa vurduğu zaman eski Stadda (gençlik parkı) boya yapıyorlarmış, topun sesi gelirmiş. Tamam Adem topa vurdu bugün kazanırız diyormuş babamlar. Bir keresinde de Adem abi gol atmış, fileden o kalabalıkta ses geldiğini söylemişti. maalsef o günün koşulları, yeterli sayıda kayıt imkanının olmaması bize onları izletiremedi. Bir çok futbolcuya örnek olmuştur. Samsunspor efsanevi günlerin ilk adımını Ademt abi ile atmıştır. Dün alt yapımızdan Samsun topraklarından Serkan, Celil gibi isimler çıktıysa onun sayesindedir. Adem abi çok önemli roldu.

Ankaraspor ile oynadığımız play off maçında görmüştüm en son kendisini.

Tekrardan başımız sağolsun.

ata55

Çarşambalı Adem
70'li yılların Temel'le birlikte iki büyük yıldızıydı.
Allah rahmet eylesin.

Nuri Asan

Hafta sonu yasakları nedeniyle FİFA 21 fiyatı 320 TL'lere fırladı yeniden. Hani anlamıyorum, bütün dünyada fiyatları düşüyor, zaten en pahalı biz kullanıyorduk. EA'da bizi kıskanıyor :D Şurada oyun hakkında bir şeyler karaladım.

https://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=10746.0

Sadece Samsunspor

Adanademir altinordu maci berabere bitti. Kecioren evinde giresuna yenildi.

Menemenden 3 puan alsak cok iyi olacakti.

Suan lig leş bu ligden bu imkanlarla cikamayana mal derler.

Boyle lig daha bulamayiz. Ciktik ciktik yoksa sikinti

muzaffer4

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 09 Aralık 2020, 18:06:18Adanademir altinordu maci berabere bitti. Kecioren evinde giresuna yenildi.

Menemenden 3 puan alsak cok iyi olacakti.

Suan lig leş bu ligden bu imkanlarla cikamayana mal derler.

Boyle lig daha bulamayiz. Ciktik ciktik yoksa sikinti
Aynısını düşünüyorum bu sene olağanüstü kolay bir ligde oynuyoruz seneye süper ligden düşen takımlar üstüne alttan gelecek Manisa Fk korkutuyor açıkçası.

Sadece Samsunspor

Mustafa Erkanat vefat etmis. Cok cok uzuldum. Moral bozucu

5trawberry

Samsunspor camiasının başı sağolsun.
Mekanı cennet olsun.

Etrafta Korona sebepli ölümler ciddi derecede çoğaldı. Herhangi rahatsızlığı olmayanlar ciddiye almıyor ama bir yerlerde birileri kronik hastaların yoğun bakım ve vefat surecine sebep oluyor.

_SoN_

Gerçekten  Samsunspor camiası için tam bir şok etkisi yarattı, en az başkanımız kadar istekli, başkanımız kadar Samsunspor'u seven, hedefleri için en az başkanımız kadar çalışan biriydi, ikinci isim olarak anılıyoru ama takımın lideri gibi çalıştığına şahit olduk, ailesine ve camiamıza allah sabır versin, bu lanet covid 19 belasının ne kadar ciddi olduğunu bir kez daha gördük yakından yaşadık, dimdik dağ gibi adam bu zorlu mücadeleye dayanamadı ve kısa sürede aramızdan ayrıldı, dediğim gibi gerçekten çok üzüldüm, allah sabır versin ailesine sevenlerine :(

Maçlar şampiyonluklar kazanılır kaybedilir, boşa üzüyoruz kendimizi, hayat kısa, Mustafa abinin yaşamasını hangi şampiyonluklar telafi edebilir ki, insan gerçekten yıkılıyor.

ata55

Allah rahmet eylesin.
Çok üzücü bir durum. :(

55.hakan

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Mustafa Erkanat'ın.