Çarşambada Belime Zorla Silah Taktılar

Başlatan King Of The North, 12 Mart 2011, 14:51:20

« önceki - sonraki »

King Of The North

12.03.2011Abdullah Şahin'in 'Komiklik Zor Zanaat' programına konuk olan Ferhan Şensoy, Karadenizli olmasına dair esprili açıklamalar yaptı: Çarşambalı olup beline silah takmayan tek adam benim ama bir kere zorla olmuştu
Tiyatrocu Ferhan Şensoy, meslektaşı Abdullah Şahin'in 'Komiklik Zor Zanaat' programında ilginç açıklamalar yaptı. Samsun'un Çarşamba ilçesinde doğduğunu hatırlatan Şensoy, "Çarşamba Türkiye'nin Teksas'ıdır" diyerek şunları anlattı:

KOMUTAN DA GÜLDÜ
Çarşambalı olup da beline silah takmayan tek adam benim! Bir keresinde babamın adı verilen tiyatro salonun açılışına gittiğimde Çarşamba Belediyesi bana tarihi değeri olan bir silahı, kurşunlarıyla birlikte hediye etti. Güneydoğu'ya turneye gidiyordum; "Orada terör var, silahsız dolaşma" diyerek hayatımda ilk defa zorla belime silah taktılar.
Çarşamba'dan ayrıldıktan sonra silahın kurşunlarını boşaltarak bavuluma koydum. Güneydoğu'ya vardığımızda malum kontrollerin birinden geçerken, arama yapan komutan "Ferhan Bey bavulunuzda bir şey var mı?" diye sordu. Ben de gülerek "Evet silah var!" dedim. Komutan da benimle birlikte güldü ve bavulumu aramadan beni geçirdi. Silahın ruhsatı yoktu... Arama yapsaydı ne olurdu bilemiyorum.

TUVALETE BİLE KORUMAYLA GİTTİM
Ferhan Şensoy, yıllar önce 'Muzır Müzikal' adlı oyunu Şan Tiyatrosu'nda sahnelerken çok sayıda tehdit aldığını belirterek, şunları anlattı: "Aldığım ölüm tehditleri yüzünden devlet bana bir koruma polisi verdi. Onunla beraberliğim tam bir yıl sürdü. Bir yıl iki kişi olarak yaşadım. Koruma İsmail, bir yıl boyunca benim gireceğim her yere benden önce girdi. Hatta tuvalete bile beraber girmeye başlamıştık. Gideceğim her yeri kontrol etmeden kesinlikle beni bırakmıyordu."

Etiketler : Ferhan Şensoy, Abdullah Şahin

çbir şekilde sorumlu tutulamaz.

14 sene beklediğime değdi!
Kıbrıs'ta çekebilmek için 14 yıl beklediği filmi dün vizyona... Dansıyla yürek hoplattı 
Ivana'nın stili tam 'Seksi erkek Fatma'
'İkoncan' Ivana Sert'in mağaza açılışı için İstanbul'a gelen... 
Hollywood yaz için form tutuyor
Mart ayını yarıladığımız şu günlerde Hollywood yıldızları, yaza... 
İki eski mahalle baştan yenilendi
atv ekranlarında başlayacak olan 'Tövbeler Tövbesi' adlı dizi... 
Adım 'Pepe Barış'a çıktı
'Yahşi Cazibe'nin 'Barış'ı Gökçe Özyol, gerçekte de pepe... 
Radyo Turkuvaz ikinci yaşında da şaşırtacak
Sevilen radyo istasyonu 'Radyo Turkuvaz' 19 Mayıs'ta 2'nci... 
Gerçek bit pazarına nur yağdı
Televizyon kanallarındaki dönem dizilerinin artışıyla birlikte... 
Lauren planlarını ertelemek zorunda
Genç neslin moda ikonlarından Lauren Conrad, televizyon... Diğer Magazin HaberleriTorbadan Tuğba'ya da af çıktıFotoğraftaki tuhaflık gözden kaçmadıTarihte Afife Jale 'Mola'sıKral Henry'ye yol sordum!Brezilya rüzgarı estirecekJet hızıyla ilerlediBerlin'den sonra MilanoNicole'ün ailesi toprak zenginiymişKeira küçük peri olacak'Aşırı zayıflama' uyarısıKendimi beğenmiyorum!Üvey kızına babalık yapıyorSigara cilde cidden zararlıEn havalı pişti!Her gece dışarıda!Masallara layık yüzüklerTasarımcılar da bahara hazır artık!Faruk K.'dan ojeli tırnaklarBehzat Ç.'nin 'Ç'si bir sır!AVM gezginleri26 yıllık gizli aşkKral'ın hayatını film yapacakÇocuklar Duymasın zirvede!Güzel oyuncuyu vücudunda taşıyorÖnden liselik arkadan müzelik"Unutulmaz"ın kovboylarıİlişkiyi tokat bitirdiNeredeyse soyunuyordu!Kendimi asla çekici bulmadımBelinden ameliyat olduVay vay dayıya bak!Bir zamanlar obezmiş90. yaşını kutladıOrhan Baba hazır değilmiş'Melekler'in kar keyfiVictoria muhteşemDeniz Seki marka severKate bu reklamda büyüleyiciTemmuz'da evleniyorElbise tasarlar gibi yemek yapıyorlar!YAZARLARELVAN DEMİRKAN
Çocuğunuzu terk edebilir misiniz?
ELİF KORKMAZEL
Cipsli tavuk
YÜKSEL AYTUĞ
Dizilerde bıktıran sahneler
tümü »
GÜNLÜK BURÇ YORUMLARIKoç21 Mart - 19 Nisan Geçmişinizle ilgili konuları düşünerek zaman tasarrufunun sizin için çok önemli olduğunu göreceksiniz. Evinizle iş yerinizi birleştirebilir ve kendinize... ayrıntılar »

Boğa20 Nisan - 20 Mayıs Gücünüze uygun işler sizi motive edecek ve yükselişler söz konusu olacaktır. İletişime önem vermek zorunda kalacağınız bir dönem. Küçük yazışmalar ve seminerler... ayrıntılar »

İkizler21 Mayıs - 21 Haziran Aşk ve işi bir arada yürüteceğinizden eminseniz bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekmekten korkmamalısınız. Sosyal ilişkilerinizde bazı kopmaların söz konusu... ayrıntılar »

Yengeç22 Haziran - 22 Temmuz Ailenizle aşk hayatınızı birlikte götürmek zorundasınız. Evinizle ilgili radikal kararlar alacaksınız. İş hayatınızdaki aktivite, birçok aşk fırsatlarınız... ayrıntılar »

Aslan23 Temmuz - 22 Ağustos Kısa yollarla ilgili fırsatların aşk hayatınızı renklendireceğini düşünmelisiniz. Muhteşem günler sizi bekliyor. Bazı değişimlere hazır olmalısınız. İdeallerinize... ayrıntılar »

Başak23 Ağustos - 22 Eylül Sosyal hayatınızda kısa mesafeli yolların size sağlayacağı olanakları, kendi istek doğrularınıza göre değerlendireceksiniz. İş yaşamınızdaki tecrübelerinizin... ayrıntılar »

Terazi23 Eylül - 22 Ekim Partnerinizle maddi çıkar ilişkisi yüzünden, aşk yaşantınızda problemler yaşayabilirsiniz. Uygun tercihleri yapmak için, seçenekleri ince mantık süzgecinizden... ayrıntılar »

Akrep23 Ekim - 21 Kasım Romantik düşlerinizin gerçekleştiğini görmek, size mutluluk verecektir. Süregelen ilişkinizde bazı olumsuz detayları yeniden gözden geçirecek ve ilişkinizi... ayrıntılar »

Yay22 Kasım - 21 Aralık Çevresel faktörler sayesinde güçleneceğiniz işler peşinde koştururken, sosyal kişiliğinizde sağlam temeller üzerine boy verecek İş başarınız arttıkça,... ayrıntılar »

Oğlak22 Aralık - 19 Ocak Sağlam ve kalıcı çalışmalar içindesiniz. Çevrenizin olanakları sizi pozitif destekleyecek. Arkadaş çevrenizle iş ilişkilerinizi olumlu pozisyonlarla birleştireceksiniz.... ayrıntılar »

Kova20 Ocak - 18 Şubat İş konumunuzda aktiviteler beraberinde duygusal konuları da, beraberinde getirecek. Diğer bir olasılık ise, hiç umulmadık bir şekilde bir arkadaşınıza... ayrıntılar »

Balık
19 Şubat - 20 Mart Yeni çevrelere girecek ve yeni dostlarınız sayesinde önemli kapıların açıldığını göreceksiniz. Sosyal bağlantılarınız ve becerileriniz hareket kazanacak.... ayrıntılar »

koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık TELEVİZYONDA BUGÜNSeçiniz atv Show TV Star Kanal D TRT-1 FOX Haber Türk Bloomberg TV 8 NTV CNBC-e Kanal 7 TRT HABER STV Kanaltürk SKYTürk Kanal 24 CNN Türk FLASH TV Cine5 Günün Dizisi
Yahşi Cazibe
atv 11:40Günün Filmi
Sinema
TRT-1 22:45GÜNÜN GELİŞMELERİ
EN ÇOK OKUNANLARDünya'nın ekseni de kaydı!
Gökdelenler beşik gibi sallandı
Hayrünnisa Gül ölümden döndü
İnanıyoruz ki biz bu petrolü bulacağız
İşte Japonya'daki resmi ölü sayısı
Japonya'da Tsunami'den kaçan UFO
Sayısı sandığınızdan daha fazla
tüm gelişmeleriile takip edin » Schuster intikam aldı! İşte Japonya'daki resmi ölü sayısı Dünya Japonya'ya ağlıyor Kayıp gemi bulundu Japonya'da Tsunami'den kaçan UFO Kamuya, 23 bin 968 yeni memur Kewell'a komik teklif
sabah.com.tr'de paylaş... sen de katıl! hakkindabilgi-nedir-sonuclari.ob.
Yaşlanmayı geciktiren öneriler!,
Geçen seneleri başa sarma imk...
reyhaber.com
SGK 100 Antibiyotiği Karşılamayacak,
Düzenleme bugün uygulanma... geri

Ödül gecesinde şok üstüne şok
Kerime El Mahruk
Serenay Sarıkaya-Tolgahan Sayışman
İngiltere'nin en seksi 100 kadını
Oscar gecesinden özel kareler
Sinan Akçıl
45 Yaşında soyundu
Nebahat Çehre Yılmaz Güney
Kırmızı halıda yıldızlar geçidi
Yoganın faydaları
Ödül gecesinde şok üstüne şok
Kerime El Mahruk
Serenay Sarıkaya-Tolgahan Sayışman
İngiltere'nin en seksi 100 kadını
Oscar gecesinden özel kareler
Sinan Akçıl
45 Yaşında soyundu
Nebahat Çehre Yılmaz Güney
Kırmızı halıda yıldızlar geçidi
Yoganın faydalarıileri Turkuvaz Medya Grup Turkuvaz Medya Digital
SabahATVFotomaçTakvimYeni Asırişte İnsanSabah EmlakSabah SarısayfalarSabah AvrupaAtv AvrupaUSA SabahYeniasır TVCafeRUJSinemaOtohaberYeniasırilanTeknokulisHOMESofraForbesŞamdanTransportAuto Motor SportCOSMOPOLITANPARAGlobal EnerjiHouse BeautifulTurkuvaz KitapRadyo TurkuvazTurkuvaz MatbaacılıkBazaarCOSMOPOLITAN BrideAktuelBebeğim ve BizEsquireCosmo GirlAbone TurkuvazCopyright © 2003-2011 Tüm hakları saklıdır. TURKUVAZ GAZETE DERGİ BASIM A.Ş.önceki haberhabere
yorum yazfacebook'ta
paylaştwitter'da
paylaşarkadaşına
göndersonraki haber http://i.tmgrup.com.tr/sbh/c/v/sabah/200x190/gunaydin/index.html