PTT 1. LİG 24. HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz - Torku Konyaspor

Başlatan berusa55, 24 Şubat 2013, 18:10:58

« önceki - sonraki »

Kais

ben de bağırdım ankaragücü diye ne olcak şimdi kin ne yapacak ? burda laf yapanların hepside bağırmıştır eminim ya arkadaş olmaz böyle bir şey kendi taraftarımızı kötülüyor ya az kendinize gelin saçma saçma  konuşmalar ya

SerhaT55

Alıntı yapılan: Kais - 04 Mart 2013, 15:45:18
ben de bağırdım ankaragücü diye ne olcak şimdi kin ne yapacak ? burda laf yapanların hepside bağırmıştır eminim ya arkadaş olmaz böyle bir şey kendi taraftarımızı kötülüyor ya az kendinize gelin saçma saçma  konuşmalar ya
Sen git bi bak ankaragücü kaç kere samsun diye bağırmıştır ankaragücüne karşı asla düşmanlığım yok tam tersine sevdim takımlardan biri ama sen nerdeyse her maç ankaragücü yok gecekondu gittik gördük tabzon dıye bağıranlarıda sövenleride gördük .

samsunum

Valla ben onu bilmem ama ilk maçta bize her yer trabzon diye bağırdıklarını unutmuyorum

samuray

ya bırakalım bu ankg diye bağırmayı falan nedir bize ne ya bunlardan biz kendi takımınmızı desteklemeye bakalım şu siteye konu olması bile sinirimi bozuyor

Kais

Alıntı yapılan: SerhaT55 - 04 Mart 2013, 19:15:10
Sen git bi bak ankaragücü kaç kere samsun diye bağırmıştır ankaragücüne karşı asla düşmanlığım yok tam tersine sevdim takımlardan biri ama sen nerdeyse her maç ankaragücü yok gecekondu gittik gördük tabzon dıye bağıranlarıda sövenleride gördük .

ne bakcam ya siz kendınıze bakın  yok beyın lazım taraftara yok semıner lazımmıs bılmem neler kelımelere dıkkat edın bı ya bu ne kufur bıle yazan var sıtenın kalıtesını dusuruyonuz bence baska bıse yok yanı samsunspor taraftarı buyuktur ne yapcagını bılır herkez kendıne baksın

BEŞİKTEN_MEZARA

Sirf deplasman takimiyla ugrasmak isteyen bir gurup her hafta bizim cizgiyi mafediyor.bu hafta resmen utandim yeminle tribun lideri apoletli kisiler buralara el atmazsa istifa etsinler fesh etsinler kendilerini bu yil kadar kotu tribun Gormedim

King1965

Desiqner

King1965

usare

Ben bağırmadım bağırmam da. Bu sene taraftarımızın etkisinin düştüğü, saçma sapan tezahüratların olduğu çok açık. Gönül isterki geçen seneler gibi olalım, ama bir süre daha zor gibi. Ayrıca başka takımlar için bağırılmasını istemem. Ankaragücü, Bursa bizi şeyine takmazken biz onlara tempo tutuyoruz. Ayrıca bu forum bu tür şeylerin konuşulabileceği bir forum diye düşünüyorum. "Beyin lazım" yazan bendim. Eğer birilerini bu sözümden dolayı kırdıysam da özür dilerim. Tribün olarak malesef seviyemiz çok düştü.

brigand

Maalesef taraftar profilimiz, davranış biçimlerimiz daha iyiye gideceğine kötüleşiyor. Bunda  hemfikiriz zaten. Ancak cephe almaya, taraf gibi durmaya gerek yok. Tarafsız, sadece armayı destekleyen ve peşinde olan bu sitede böyle söylemler ve davranışlar bize zarar verir. Ki neler gördük bundan önce ! Kimi zaman bazı arkadaşların böyle olaylar karşısında ''soğudum'' gibi söylemlerini anlık tepkiler olarak kabul ediyorum. Böyle bir lüksümüz yok bizim. Nasıl her 1 liraya ihtiyacımız varsa her bir taraftara da ihtiyacımız var diye düşünüyorum. Eleştirilmesi tabii doğal ancak dediğim gibi özellikle bizim biraz daha yapıcı ve sabırlı olmamız lazım. Burada yapılan yorumlar gelip geçici gibi dursa da bir süre sonra değişik yorumlar doğurabiliyor.

SerhaT55

Alıntı yapılan: Kais - 04 Mart 2013, 21:43:29
ne bakcam ya siz kendınıze bakın  yok beyın lazım taraftara yok semıner lazımmıs bılmem neler kelımelere dıkkat edın bı ya bu ne kufur bıle yazan var sıtenın kalıtesını dusuruyonuz bence baska bıse yok yanı samsunspor taraftarı buyuktur ne yapcagını bılır herkez kendıne baksın
Ben sana beyin seminer felan demiyorum sadece ankaragücü bursa demekten vazgeçelim daha önce bende bağırıyodum ki artık kimin ne oldunu gördük adamların yarısı ana avrad sövdü trabzon diye bağırdı daha ben neden bağırım ki anakaragücü takımı gelir bir kere bağrılır budur her maç çıkıpta bağırmanın anlamı yok  ;) ;)