STSL 2011-2012 / 23.Hafta | SAMSUNSPORUMUZ - İST. B.Ş. Belediyespor

Başlatan 55_OrHaN_55, 24 Ocak 2012, 21:14:33

« önceki - sonraki »

fanatik samsunsporlu

yenali unutun artık.daha ne medet umuyorsunuz bu adamdan

HoliganSamSunLu

paza günü maç erken ama taraftarımız stadı cehenemme çevirecektir umuyoruz taraftarımızda katkısıyla bu maçtan 3 puanla ayrılıyoruz inşallah

Jnr.Serkan

Belediyeyi yen Fenerle berabere kal orda karabüğü yen sonra eskişehirle ankaragücünüde yen...Neyse ben uyuyim : )

HoliganSamSunLu

ya biz ne şansız takımız arkadaş puan alıyoruz tam sevinelim derken bütün rakıplerimiz galip geliyor antepin yaptığına bakın yaaaa.

yilmazselcuk55

3 Puandan Başkası Yalan.Futbolcular Sahada Saldıracak Bizde 19 Mayıs'ı  buyuk_sehir cehenneme çevirip  maçı alıcaz

GençKozluklu

Antep son anda yıkıldı. Bu güzel oldu. İalve olarak Manisa, MErsin ve belediye yakalayıp geçebileceğimiz takımlar.

Levent ÖCAL

3 puan bizim olacak Allah ın izniyle tabi taraftar desteğiyle

cembaba

MİY ile aramızda 10 puan fark var. Bunu ne kadar düşürebilirsek o kadar iyi. Güzel günler yakın arkadaşlar...

**KaR6**

gerekirse tribunde ölecez o maçı kazanacaz, daha lamı cimi kalmadı..

emre__ss

Manisa maçının ikinci yarısında oynadığımız futbolu,belediye maçının ilk 60 dakikası oynayalım yeneriz inşallah.

samsunluhakan

buyuk_sehir 3
fener_bahce 3
kara_buk 3
eski_sehir 3
ankara_gucu 3
bursa_spor 3

bu maçlarda seri yakalıyacakmışız gibi geliyor bana
arada 1 beraberlikte olabilir

hacettepeli

kamuri

3 puandan gerisi yalan  içerde oynayacağımız maçlarda artık butun maçları almalıyız

tankut

En sonunda nihayet Pazar günü Mabeddeyim...Özledim Seni Samsunsporum..

Sol Açık

2.devre başlarken bir puan hesabı yapmıştım. Çok iyi bir grafik çizersek 39 puana ulaşırız diye. Puanlar şöyleydi:

gencler_birligi 1
galata_saray 0
trabzon_spor 0
ordu_spor 3
manisa_spor 1
buyuk_sehir 3
fener_bahce 0
kara_buk 3
eski_sehir 3
ankara_gucu 3
bursa_spor 1
antalya_spor 1
gazi_antep 3
kayseri_spor 1
miy_x 1
besik_tas 0
sivas_spor 3

Öncelikle neden 0'lar var demeyin, ben bu sezon o maçlara "bonus" gözüyle bakıyorum.
Ayrıca bazı düzeltmeler de gerekebilir, misal MİY 1 puan demiştim artık 3 gözüyle bakıyorum, Karabük 3 demiştim bugünkü Ordu maçını seyredip tekrar karar vereceğim.

Ama önemli olan 39 puana bu şekilde ulaşabiliyoruz ve bu puan (hatta biraz daha azı bile) bizi ligde kesin tutar ve ilk 5 maç sonunda beklediğim 5 puanı aldık. Şimdi sıra İBB'den 3 puan almakta.

Artık ben İBB'yi yenemezsek ölürüz, biteriz falan da demiyorum, yine düştüğümüz yerden kalkar, bu ligde tutunuruz. Ama kazanırsak, Fener maçını şölene dönüştürürüz...  ;)