Bank Asya 1.Lig 33.Hafta / Kartalspor-SAMSUNSPOR'umuz: 2-3

Başlatan AntZ, 25 Nisan 2010, 17:31:58

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

Kazanalım ve Ordu maçına garantilemiş olarak çıkalım..

Bari şunu becerin be!.

brigand

o harika 1 puanlarından birini almaya gidiyoruz demi hoca !!!! yazıklar olsun ! şu taraftar bu yıl elinden geleni ardına koymadı imkanları yettiği kadar destek verdi. şu ruhsuzlara kaldı, onuru - gururu - 20 OCAK 1989 u taşıyan , barındıran bu kutsal formalar.

celebi

yine ne olursa olsun pazar günü orada olmak lazım ve ne kadarda hak etmeler bile arma uğruna takımımızı tribüne çağırrmak gerekir

YaşarDoğu

Hiçbiriniz bu sevgiyi haketmiyorsunuz diye de bağıracaksın , utanmaları zaten yok , bişi olmaz.

celebi

bence onlardan ziyade teknik heyet ve yönetimi topa tutmak lazım.

SametYılmaz55

içinizde 1 gram adamlık varsa alın şu maçı.psikolojimizin içine ettiniz zaten son hafta stres yaşatmayın bize yeter artık

Sioux

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: celebi - 27 Nisan 2010, 23:12:26
bence onlardan ziyade teknik heyet ve yönetimi topa tutmak lazım.

Aman dikkat , eller kollar çıkmasın yada birinizi içeri aldırmasınlar!!!

celebi

Serkan

kuzey55

söylemek zor ama kaybedeceğimizi düşünüyorum.

Jnr.Serkan

tek farklı galip geleceğimizi düşünüyorum..

Kaya

İddiası olmayan takımların rahat futbolundan çekinmişimdir her zaman Kartal takımı da bunlardan biri.Sahayı istedikleri gibi kullanacaklardır stres yok bişe yok.Ne yazık ki top yine rakipte olacak kontralardan gol arayacağız hayırlısı diyelim yenilmeyeceğimizi düşünüyorum.

maraton

bu yönetim filan yırttık,kurtardık,gelecek sene süper lig diyo ya, ben bi bok anlamadım, midem de bulandı.. bu kaçıncı sene playoff yok ama her sene başı hedef süper lig.. kartal maçı da konya gibi bağlama olmazsa kartal bizi yener o zaman da diğer maçlara göre son hafta aman ordu dersek , ozaman ben mi intihar edim, bu yüzsüzler mi onu da bilmiyom... >:(

babasamsunlu

Sen niye intihar edeceksin başkanım..onların amacı öldürmek değil zaten süründürmek..sürünün ipneler diyor adamlar...Bizi Orduya dahi el açtırılarsa o zaman çok farklı olacaktır..artık o koltukta oturacak dermanları da kalmayacaktır..