Bank Asya 1.Lig - 24.Hafta | Boluspor - SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 24 Şubat 2008, 15:47:46

« önceki - sonraki »

cCc_askurt55_cCc

bütün samsunspor taraftarına selamlar ben yeni üye oldum arkadaşlar bu takımı ve bizi İsmail UYANIK dan başkası kurtaramaz ne yapıp edip başkanımızı tekrar getirmemiz gerekir.Şimdiki başkanımız Sezgin GÜMÜŞ de çok iyi bir insan zor günümüzde bize sahip çıktı halende çıkmakta KURTULUŞUMUZUN 1 NCİ YOLU İSMAİL UYANIK 2 NCİ DE BU FUTBOLCULARA SIRTLARINDAKİ FORMANIN SAMSUNSPOR FARMASI OLDUĞUNU HATIRLATMAK DAYAK CENNETTEN ÇIKMADIR  bu futbolcuları dövmeden bunların akılları başlarına gelmez. İnşallah Bolu maçı bizim için bir dönüm maçı olur. Birde AYDIN ve İZMİRDE Samsunspor taraftarı varsa bizde burda organize olalım.

METE

gosterdıgın ılgıden bas sağlınızdan dolayı tesekkur ederız bolulu yarenler...saolun...

celebi

Alıntı yapılan: cCc_askurt55_cCc - 27 Şubat 2008, 16:59:20
Birde AYDIN ve İZMİRDE Samsunspor taraftarı varsa bizde burda organize olalım.

aydında bir tek özkan 17 denen arkadaş var bildiğim kadarıyla.onunla irtibata geçebilirsin.

ozkan17

celebi abi bızzat ırtıbatdayız zaten kendısı benım babam olur ;D

cCc_askurt55_cCc

çelebi kardeşim ben daha önce istanbuldaydım özkan da yazmış özkan benim oğlum istanbul grupla maçlara gittik şu fedekar seyercideki ruhun 10 da biri futbolcularda olsa bu duruma düşmezdik samsunspor bir markaydı samsunspora futbolcular transfer olmak için araya hatırı sayılır insanları koyarlardı şimdi bu ruhsuzlar yüzünden bu hallere geldik BİR İNSANDA YA ALLAH KORKUSU YADA KUL KORKUSU OLACAK BU BİZİM FUTBOLCULARDA ALLAH KORKUSU YOK O ZAMAN BU RUHSUZLARA KUL KORKUSU YAŞATMAMIZ LAZIMKİ ADAM GİBİ TOP OYNASINLAR OH NE GÜZEL İÇERDE DIŞARDA  YENİL TARAFTARDAN BİR TEPKİ YOK bunlarda şu korku olacak ben yenilirsem antıraman sahasında ne yaparım samsun sokaklarında nasıl gezerim düşüncesi olacak tamam para alamıyorlar kardeşim TÜRKİYEDE kıriz var sadece SAMSUNSPOR damı kriz var paranızı ödeyeceğiz SEN PARAYI HAK ETTİNMİ BANA NE VERDİN SAMSUNSPOR uma ne verdinde benden ne istiyorsun vermeden almak allaha mahsustur. Bu takımı siz rezil ettiniz sizde vezir edeceksiniz ondan sonrada çıkıp paranızı isteyeceksiniz hepimiz bir işle uğraşıyoruz hangimize yatarak para veriyorlar 1 saat işe gitmesek maaşımızdan kesiyorlar yok öğle 3 kuruşu beş köfte benim yaşım 40 ben 15 gün antıraman yapayım o ruhsuzlardan daha oynarım çünkü benim kanımda SAMSUNSPOR VAR     

samsun155

Boluspor galibiyetine 4´er bin dolar prim
Samsunspor Yönetim Kurulu, zorlu deplasmanlar öncesi kesenin ağzını açtı. Boluspor maçının galibyet primi 4 bin dolar olarak belirlendi.Ayrıca, üç deplasman maçının kazanılması durumunda futbolcular ekstra 4 bin dolar daha prim verilecek.Ligin ikinci yarısında aldığı mağlubiyetlerle hayal kırıklığı yaratan Samsunspor, kötü gidişatı ile tehlike çanları çalıyor. Altı haftada beş mağlubiyet, bir beraberlik alan Kırmızı-Beyazlı ekip, 15. sıraya kadar geriledi. Bu maçlarda sadece bir puan alabilen ve 17 puan kaybeden Samsunspor´da yönetim kötü gidişata son verebilmek ve futbolcuları maçlara daha iyi konsantre edebilmek için kesenin ağzını açtı.

HERŞEYİ YAPIYORUZ
Yönetim, Boluspor maçının galibiyet pirimini 4´er bin dolar olarak belirledi. Ayrıca, peş peşe deplasmanda oynanacak Boluspor, Elazığspor ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçlarından 9 puan alınması durumunda futbolculara dörder bin dolar daha ekstra prim verilecek. Futbol Şube Sorumlusu Hüseyin Başgöl, futbolcuların maçlara kafaları rahat bir şekilde çıkması için ellerinden gelen herşeyi yaptıklarını söyledi.

Atakumlu

futbolcular para istiyosa yatmakla olmuo kazan macı al paranı kazanırsan da vermezlerse o zaman konusma yetkin olur ama bizim futbolcular her yenildigi mactan sonra para diye ortaya cıkıyo.

ozkan17

ne varsa genclerde var!!!alayını kadro dısı bırakıp sadece celil+genclerle yola devam edılmeli...bu para sarhoslarıyla olmıcak bu iş

celebi

28 Şubat 2008, 08:29:23 #53 Son düzenlenme: 28 Şubat 2008, 09:04:57 celebi
çelebi kardeşim ben daha önce istanbuldaydım özkan da yazmış özkan benim oğlum istanbul grupla maçlara gittik şu fedekar seyercideki ruhun 10 da biri futbolcularda olsa bu duruma düşmezdik samsunspor bir markaydı samsunspora futbolcular transfer olmak için araya hatırı sayılır insanları koyarlardı şimdi bu ruhsuzlar yüzünden bu hallere geldik BİR İNSANDA YA ALLAH KORKUSU YADA KUL KORKUSU OLACAK BU BİZİM FUTBOLCULARDA ALLAH KORKUSU YOK O ZAMAN BU RUHSUZLARA KUL KORKUSU YAŞATMAMIZ LAZIMKİ ADAM GİBİ TOP OYNASINLAR OH NE GÜZEL İÇERDE DIŞARDA  YENİL TARAFTARDAN BİR TEPKİ YOK bunlarda şu korku olacak ben yenilirsem antıraman sahasında ne yaparım samsun sokaklarında nasıl gezerim düşüncesi olacak tamam para alamıyorlar kardeşim TÜRKİYEDE kıriz var sadece SAMSUNSPOR damı kriz var paranızı ödeyeceğiz SEN PARAYI HAK ETTİNMİ BANA NE VERDİN SAMSUNSPOR uma ne verdinde benden ne istiyorsun vermeden almak allaha mahsustur. Bu takımı siz rezil ettiniz sizde vezir edeceksiniz ondan sonrada çıkıp paranızı isteyeceksiniz hepimiz bir işle uğraşıyoruz hangimize yatarak para veriyorlar 1 saat işe gitmesek maaşımızdan kesiyorlar yok öğle 3 kuruşu beş köfte benim yaşım 40 ben 15 gün antıraman yapayım o ruhsuzlardan daha oynarım çünkü benim kanımda SAMSUNSPOR VAR     
[/quote]

abi öncalikle aramıza hoşgeldin. dediklerin tam kıvamında olmuş zihnine sağlık.

eeee ne demişler " NUS İLE USLANMAYANI ETMELİ TEKTİR.TEKTİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR."

veis

boludan puanlarla dönecegiz inşallah çünkü yönetim prim olayında zamanlasıyla çok iyi yaptı şuan herkes inanıyor artık oradanda puan veya puanlarla dönmezlerse ayıp artık.ayrıca özkan senin cevap süperdi hani demişsin ya bizzzat irtibatdayız babamdır diye vallaha koptum. :P

METE

insallah abı ınsallah guzel oynayıp guzel destegımızle alırsak macı cokda guzel olacak... :)

MeL_55

AlıntıKAPUCU: KARA KARA DÜŞÜNÜYOR

Samsunspor Teknik Direktörü Orhan Kapucu, Celil'in cezalı ve Serkan Aykut'un tam iyileşmemesi yüzünden sıkıntılı. Caner'in Boluspor karşısında oynayabilecek düzeye gelmesi ise Kapucu'nun tek tesellisi

TEK TESİLLİ CANER
Önceki gün yapılan antrenmana takım ile birlikte çıkan ancak çalışmanın son bölümünde sakatlanan Serkan Aykut'un önemli bir sakatlığı bulunmuyor. Ancak antrenman eksiği olan tecrübeli golcü hafta sonuna kadar çalışmalara katılamazsa, Teknik Direktör Kapucu bu futbolcuyu 90 dakika sahada tutmayı düşünmüyor. Bu kötü duruma Celil'in de PFDK'dan 3 maç ceza alması da eklenince, Kapucu kara kara düşünmeye başladı.

ELAZIĞ MAÇI ÇOK ÖNEMLİ
Oynayacakları 3 deplasman maçı için ayrı ayrı istatistik yapan Kapucu, "Üç karşılaşmadan en önemli olanı Elazığspor maçı. Düşme potasındaki bu rakibimize kesinlikle yenilmememiz gerekiyor. Elazığspor'u yenersek iyice rahatlarız. Ancak berabere kalırsak, Boluspor ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmalarını mutlak kazanmamız gerekiyor. Bu zorlu deplasmanlardan 7 puan çıkarabilirsek, artık korkulu günler biter" dedi.

CELİL OLMALIYDI
Celil'in cezalı durumda bulunmasının büyük bir şanssızlık olduğunu söyleyen Kapucu, "Takımımın en önemli oyuncusu Celil. Bu oyuncumun 2 karşılaşmada daha oynayamayacak olması, büyük bir şanssızlık. Onsun çıkacağımız bu karşılaşmalarda diğer oyuncularıma çok büyük iş düşecek. Celil oyunu iyi okuyabilen ve yönlendiren bir futbolcu. Takhim Kurulu'na başvurduk. Cezayı indirebilirsek, Celil Elazığspor maçında oynayacak" diye konuştu.

KRAL'I 20 DAKİKA OYNATABİLİRİM
Serkan Aykut'un sakatlığına da değinen Kapucu, "Önceki gün yapılan çalışmada Serkan sakatlandı. Ciddi bir durumu yok. Ancak bilindiği gibi uzun zamandır takımdan ayrı ve antrenman eksiği var. Eğer bu futbolcum hafta sonuna kadar çalışmalara katılamazsa 90 dakika oynatmayı düşünmüyorum. Şu durumda Serkan'dan en fazla 15-20 dakika yararlanabilirim. Caner'in oynayabilecek duruma gelmesi ise tek tesillim oldu" dedi.

berusa55

Bu arada celilin durumu tahkimdeymiş. insallah cezasını 1 maca düsürürler de bu hafta bolu macında sahadaki yerini alır. hadi hayırlısı...

Alemci İsmail

Bence 1 maça düşürürler,inşallah öyle olurda Boluda Celili izleme imkanımız olur.

harbisamsunsporlu5517

kimse bu mactan puan beklemesin boşuna umutlanmayalım arkadaslar dua edelimde malatya ve elazığ yenilsin buhafta