Bank Asya 1.Lig - 24.Hafta | Boluspor - SAMSUNSPOR

Başlatan MeL_55, 24 Şubat 2008, 15:47:46

« önceki - sonraki »

özkan serçe

selamün aleyküm
öncelikle ben samsunspor manyağı özkan serçe

arkadaşlar allah izin verise boluya gidiyoruz
samsunspor maç özetini yenildiğimiz zaman atmıyorum sinrden
tüm tarftar derneklerine selamlar
saygılar..................................................... ÇARŞAMBALI.......özkan serçe

celebi

özkan kardeş nerelerdein ya uzun süredir görüşmüyoruz. ;)

veis

ya özkan serçe seni tanımak inşallah boluya kısmet olucak.

METE

hehe abı ıns ıns tanısanız zaten bıdaha vaz gecemessınız... :D

harbisamsunsporlu5517

sonunda gırdın foruma özkan serce forumda senın eksikliğini yasıyorduk senin samsunspor sevgin bana ilham verıyor

yönetici

@İstanbul Grubu
Arkadaşlar bu tür muhabbetlerinizi özel mesaj yoluyla halletmenizi rica ediyorum.
Arkadaş hoş gelmiş, kendisini youtube'dan biliyoruz ama burası Boluspor maç başlığı.
Ayrıca benzer talebimiz diğer başlıklar için de geçerlidir.

Lütfen bundan sonra
- Ya x abi süper çıkmışsın resimde
- Olur mu y'ciğim senin tezahürat da acayipti
- Y yaparsa süper olur zaten :)
- Yok abicim senin kadar değil
- Tamam ahmetciğim görüşürüz ;)
- ok  görüşürüz abicim ..........................

Gibi chat sohbetlerinizi özelden halledin. Sizleri seviyoruz, Samsunsporluluğunuza inanıyoruz ama lütfen... Aksi takdirde bu tür mesajlarınızı silmek zorunda kalacağım.

celebi

kusura kalma arkadaşım özür diliyorum ben benim üzerime aldım alacğımı dikkat edeceğim.tekrardan özür dilerim.

pitbul055

HERZAMANKİ GİBİ ALLAHA KALDIK BOLUDA.

tolga

26 Şubat 2008, 13:26:30 #23 Son düzenlenme: 26 Şubat 2008, 13:50:06 tolga
bugün halk gazetesi okudum arkadaşlar dışardsa  olanlarda intenetten bakabilirler başkan futbolcular uyarılacak diye bir başlık altında demeç vermiş  eeeeeeee sorarlar adama seni kim uyaracak diye  futbolcu haklıdır haksısızdır önemli değil vereceksin isteyeceksin yanımda 1500 kişi çalıştırıyorum diye demeçlerin var tv lerde bedavamı çalışıyor o insanlar  bedavaysa ne kadar tutabilirsin  insanları her şey paradeğil doğurudur ama sen hiç vermedinki düştün verdiğin çeklerin peşine sana göre gerisi teferruat  samsunspor teferruat değildir bunu bil yok ekonmimiz 3 lig ayarında falan gibi sözler bilmiyoruydun kulübün halini bilerek geldin yapamıyorsan bırak kardeşim demogoji yaparak bir yerlere gelemezsin maç bittimi hemen stadı ter erdiyorsun git futbolcunun soyunma odasına  takımına sahip çık para vermiyorsun bari maneviyat göster başkaları verecek sen başkanlık yapacan  oh ne ala ya düdük sende olacak ama her şeyin hesabı sorulur burası samsun ve samsunpor kimsenin oyuncağı değildir

pitbul055

tolga

26 Şubat 2008, 13:59:46 #25 Son düzenlenme: 26 Şubat 2008, 14:03:00 tolga
alkış önemli değil pitbul önemli olam şehrimizin takımımızın durumu bu gerçekleri bazıları maalesef bilmiyor veya biliyorda işine gelmiyor tablo açık ve net hızla gidiyoruz kümeye  bunu bu başkanda durduramaz çünki  o vasıflar yok bence herkes iyi insan  dır diyor doğrudur  bana göre iyi indanlık önemli değil icraat önemli maalesef beceremedi  yapamıyorsan bırak  kardeşim doğrusu bu ondan sonra çıkp futbolcu uyarılacak falan geç bunnları ya aynaya bak derler adama birde anlamadığım konu dün gazetelerde alt yapı benim tasarrufumdadır falan ya üstte ne yaptın da alt yapıyla uğraşıyorsun üst olmazsa alt ta yoktur bunun bile farkında değil

ozkan17

35 ama 55 bolulularla kolkola mac ızlıcek kadar iyi aramız..ancak maca gıden arkadaslarımız bızı gecen macda sınırlendıren o erol genen hayvana geregını yapcaklardır

celebi

BOLULU ARKADAŞLARLA ARAMIZ BİZİM İYİ.DOSTLUK HACASINDA MAÇIN GEÇECEĞİNİ ZANNEDİYORUM.

hakan55

valla bolulularla aramızın nasıl geçeceğini bilememde erola yine tepkimizi koyacağız yapılanları asla unutmayızz..

veis

ya nekadar dost olursak olalım unutmayalımki bizi kupa maçında agırladılar ve durumlar ozaman iyiiydi ama şuan şartlar farklı o yüzden.ama allah var kupa maçında bizi hoş karşıladılar benim samsunspor formamı kendilerine ait büfelerinde giydirdiler yani izlenim iyi.