TFF 1.Lig, 15.Hafta | SAMSUNSPOR 2-1 Altay

Başlatan celebi, 25 Kasım 2007, 15:48:44

« önceki - sonraki »

celebi

TARİH:2 ARALIK PAZAR
SAAT:13:00
YER: 19 MAYIS STADYUMU.

MUTLAK ALMAMIZ GEREKEN BİR MAÇ. ŞAYET SAKAT OLAN UYNCULARIMIZ VE CEZALI OLAN OYUNCULARIMIZ OYNARSA KAZANABİLECİĞİMİZ BİR MAÇ AMA YİNE DE ARTIK GÜVEN VERMEDİĞİ İÇİN BİR ŞEY DEMEK ZOR OLUYOR

berusa55

serkan caner oynar samsun kazanır. macın yorumu sadece bu!

körfez55

ne kavgam bitti ne sevdam

hem kazanıyoz zaten bız herkesı yenıyoz kartalıda yenıyoduk gıresınuda yenıyoduk yenecez demeyle olmuyo  ıste yeneceksın cıkıp oynucaksın bu işler böyle

körfez55

bu benim fikrim ve isteğim dilğeim ne dersen de..ben çıkıp oynayamam.yorumlarını benim üzerime yapmazsan sevinirim.ayrıca maçlara bile gelmeyen birisinin ahkam kesmesi de pek mantıklı değil.

zaten ben senın alayına konusmuyorum ben ortaya soyledım sen nıe ustune alınıyosun kı allah allah buda benım fıkrımdı zaten  oyle degılmı zaten yenırız dıyoruz ama olmuyo ıstee yenemıyoruz bızde boyle kalecı olduktan sonra mac alamayız.

erkan55

bizim sözde!doktorlar serkan ve celili bu maca yetistirilerse maci aliriz.
serkana 2 hafta sakat dediler 3 hafta oynamadi adami zaten kendi haline 3 haftada iiyilesirdi.
bizim takimimizda doktor faktörü eksik :evil:

ali ihsan

Kral ve İmparator oynarsa alırız yoksa işimiz zor.Onlarsız sıradan çok düz bir takımız.

yaman55

ilk yarıyı ilk 6 ya yakın bi yerde bitirmemiz şart devre arasında kale ve ortasahaya takviye şart

Tribün_ali

Bu macı alacagız kesin başka caremiz yok altayıda yenemessek yukarıdan uzaklaşırız iyice ilk yarıya kadar ne kadar puan toplarsak kardır acil kaleye defansa orta sahaya transfer şart

seco5588

BU MACI SAKARYA VE DIYARBAKIRI SERKAN CELİL VE CANER OLURSA ALIRIZ AMA OLMASALAR MALESEF 0 ÇEKERIZ

Mesajlarınızda lütfen tüm harfleri BÜYÜK HARFLE yazmayınız!!

Admin grubu

King Of The North

3 haftadır 0 çekiyoruz yazacak bişey bulamıyorum ağzımızın tadı kalmadı artık.Celil,Serkan,Caner yoksa kazanamayız.

Sadece Samsunspor

SERKAN BENCE OYNAR CANERİNDE CEZASI BİTTİ TEK CELİL EKSİK İNŞ. YETİŞİR VE OYNAR YOKSA SERKAN CANER OLSA NE FARKEDER ASİST YAPAN OLMADIKTAN SONRA GOLCÜLER İŞE YARAMAZ BENCE BERABERE BİTECEK  :?

cem 55

serkan ve celilin durumuna göre bu macın sonucunun sekillenecegini dusunuyorum ikiside oynamazsa 3 haftadır herkesin gördugu gibi düz bi takım görüntüsünde oluyoruz dogal olarakta kaybediyoruz.rakibimiz altayda bizim mac öncesi forvet mevkinde sıkıntılı buda bizim için avantaj olabilir 2 hafta önce en önemli forvet oyuncuları aydınla mehmet sen kadro dısı bırakıldı altay yönetimi tarafından ayrıca onların yedegi olan gecen sene sebatta oynayıp bizim maclardada cok iyi top oynayan adem büyük de kart cezalısı forvette sadece önceki senelerde fb ve ts dada oynamıs murat bolukbası var altay bu sene deplasmanlardada cok basarısız oldu 6 deplasman macında 5 yenilgileri var ne acıdır kı aldıkları tek galibiyette bizim bu hafta yenildigimiz giresun karsılasmasıydı.deplasmanda mardine karsıyakaya eskişehire hep 3-0 gibi farklı skorlarla kaybettiler insallah bu hafta bizde farklı olmasada bi galibiyet alırızda haftaya sakaryaya moralli ve yüksek katılımlı bi deplasman yaparız.

ALTAY DEPLASMANI ZOR DEPLASMAN VE SERKAN CELİL CANER OYNAMASSA YİNE BİR  MAGLUBIYET ALABILIRIZ AMA EGER BU TAKIMI BU 3 ADAM AYAKTA TUTUYOSA DIYECEK BIRSEY YOK OZMAN ARALARINDAN BIR KAC KISI DAHA CIKSA BIZ OZMAN NAGMAGLUP OLURUZ VE ZORLANMADAN DIREK CIKARIZ SUPER LIGE OZMAN ARA TRASFERDE 2-3 ADAM ŞART BU TAKIMA VE BOYLE OLMASI LAZIM ZATEN