TFF 1.LİG 19.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz-Evkur Yeni Malatyaspor

Başlatan 55_OrHaN_55, 23 Ocak 2017, 23:12:16

« önceki - sonraki »

ata55

istanbul takımlarının statları da boş. seyirci yok. ama hükümetin umurunda değil. onların istediği şey zaten statların boş olmasıydı.

ata55

elexir

Kolay bir galibiyet alacağız biz bile şaşıracağız öyle geçiyor içimden

brigand

Gişe ve satış noktalarında bilet sırasıyla satılıyor genelde. Maraton A blok tükendi, B bloktan devam ediliyor. İnternetten alışlarda maratonun tüm bloklarına dağılmış durumda. Bugün çok daha fazla satış olacaktır.
Bu akşam belli olur tamamen dolup dolmayacağı. Ama şehir, yönetimin kombine açıklaması, puan, sıralama, averaj vs. demeden takımına sahip çıkıyor gibi duruyor.  

tactician

evet şehirde farklı bir hava estiği net biçimde görülebiliyor.
yönetim kombine hususunda doğru karar verebilseydi belki de uzun zaman sonra tüm stadı doldurabilecektik.

yirmiuc

Musti

Alıntı yapılan: muzaffer4 - 28 Ocak 2017, 00:17:09
Passolig sistemini savunan yok zaten beyler ama bu sistem biz istesek de istemesek de var.
eskiden ofsayt kuralı yoktu ofsayt kuralı geldi diye millet tribünü mü bıraktı
Bireysel boykotla bir yere varılmaz Italyadaki gibi derbide bile kale arkası bomboş olacak o zaman olur ve bu  boykot işi Istanbul takımlarının işi olması gerekirdi kimse kusura bakmasın ama Samsunspor yeni malatya maçına 100 kişi gelmiş gelmemiş ne tff ne de pasolig ilgilenmez.

Forum ahalisinden özür diliyorum çok uzadı bu muhabbet ama şu mantık karşıma çıkınca dayanamıyorum.

Kardeşim Passolig al. Buna kimse karışamaz. Ama gerekçen de "Ben takımımın maçını stadyumda izlemek istiyorum. Takımımın bana tribünde ihtiyacı var. Gerisi beni ilgilendirmez." olsun.

Ama sen şu yukardaki argümanla karşıma çıkarsan orda bir dur! arkadaşım derim.

Sen yenilgiyi çoktan kabullenmişsin. Kaçınılmazsa zevk almaya bakalım diyorsun. İşte bu mantıkla hiç bir şey değişmez. Karşı koyanların çabası bu mantıktaki insanlar yüzünden boşa gidiyor işte.

sadece55

Maç saati kar yağışı ve soğuk etkili olacak gibi görünüyor.Malatya için uygun gibi görünüyor.İnşallah maçı en baştan domine ederiz osahamızda ki o eski etkili maçlara ve 3 puana geri döneriz.

samsunum

Yarin ki maça  gelmek  isteyip  de maddi durumu olmayan  1 arkadaşıma  maraton bileti  hediye etmek istiyorum. İhtiyacı  olan özelden  yazabilir.

yirmiuc

diocid

Cuma günü akşam  malatya takımına havaalanında rastladım, yeneriz sizi çok ihtiyacımız var dedim,  abi bizimde ihtiyacımız var dediler,   ne alaka ne ihtiyacınız var dedim üst lige çıkcaz dediler.. İyi olan kazansın dedik ayrıldık..

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: diocid - 28 Ocak 2017, 17:40:02
Cuma günü akşam  malatya takımına havaalanında rastladım, yeneriz sizi çok ihtiyacımız var dedim,  abi bizimde ihtiyacımız var dediler,   ne alaka ne ihtiyacınız var dedim üst lige çıkcaz dediler.. İyi olan kazansın dedik ayrıldık..

sen haklisin onlarin sana dogru siz yenin bizim ihtiyacimiz yok , biz zaten buraya 3 puan vermeye geldik demeleri lazimdi  :D

diocid

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 28 Ocak 2017, 17:57:31
sen haklisin onlarin sana dogru siz yenin bizim ihtiyacimiz yok , biz zaten buraya 3 puan vermeye geldik demeleri lazimdi  :D

Malatya'lılarla sohbetimizi fazla ayrıntıya girmeden yazmıştım, ancak  senin verdiğin cevap ile Samsunspor biz forumunun niye gittikçe daha az paylaşım yapıldığını anladım..

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: diocid - 28 Ocak 2017, 21:27:31
Malatya'lılarla sohbetimizi fazla ayrıntıya girmeden yazmıştım, ancak  senin verdiğin cevap ile Samsunspor biz forumunun niye gittikçe daha az paylaşım yapıldığını anladım..

Saka da kaldiramiyorsan hic yazma zaten.

sadece55

Maça ilgi ne durumda İnşallah boş kalmaz tribünler