TFF 1.LİG 19.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz-Evkur Yeni Malatyaspor

Başlatan 55_OrHaN_55, 23 Ocak 2017, 23:12:16

« önceki - sonraki »

özkan

Helal olsun kardeşim nasıl dayandın maça gelmeden  :)

yirmiuc

Maç biletleri satışa çıkmış. Maraton 7,5 lira Kale arkası 5 lira.

Karabudun

Alıntı yapılan: Tufan - 25 Ocak 2017, 22:32:15
şahsen 3 yılın sonunda bugün aldım. en kötü gün bugünlerse yanında olmak şart.

Bir kuru beğeniyle geçmek istemedim. Helalin var hemşerim. Bu arada nasıl dayanabildin o kadar? Ben play-off finallerine kadar zar zor dayanabilmiştim.

Tufan

ilk sezon askerdeydim sonra Antalya finali dönüm noktasiydi fabrikada toplanti vardi çikamadim. alışıyor insan yeni totemler geliştirdim tvde izlerken. lanet olsun gidilecek çok deplasman var acisini cikaririm :)

samsun 55

Musti

Alıntı yapılan: Erdinc - 25 Ocak 2017, 21:53:48
Pasoligi 3 sene için hala bahane eden olmaması lazım bu sistem malesef devam edecek zarar gören kulübümüz

Kulüp neden zarar görüyormuş. 30bin kart satılmış nerde bu insanlar neden maça gitmiyor? Önce bunu sorun.
Passolig'e de helal olsun. Taraftarların kulüplerine olan sevdalarını kullanıp insanları nasıl da kendi istediği "seyirci" modeline soktu. Kutlamak gerek.
Taraftarlık sadece stada maç izlemeye gitmekle olmuyor. Bırakın bu kulübün ihtiyacı var söylemlerini. 30 bin kart sahibinin 3te1i gitse maçlara yeter ama 2-3bin ortalamayla oynuyoruz. Kimse kimseyi kandırmasın.

Alıntı yapılan: samsunsporlu1994 - 25 Ocak 2017, 21:56:53
Passoligi biz çok mu seviyoruz,keyfimizden mi çıkardık? Herşey Samsunspor için,öyle onu bunu bahane edip kenara çekilecek günlerde değiliz.

Zorla mı çıkarttırdılar? Siz de Samsunspor'u bahane edip insanların kulüplerine olan sevgilerini kullanıp bu aşağılık sistemin reklamını yapmaya kalkmayın!

yirmiuc

sadece55

Kombine olayı dönüm noktası oldu yönetimin açıklamasına göre 1 biletim in bedeli 10 tl vay be adamlar Ne güzel düzen kurmuş

Karabudun

Alıntı yapılan: Musti - 26 Ocak 2017, 15:57:17
Kulüp neden zarar görüyormuş. 30bin kart satılmış nerde bu insanlar neden maça gitmiyor? Önce bunu sorun.
Passolig'e de helal olsun. Taraftarların kulüplerine olan sevdalarını kullanıp insanları nasıl da kendi istediği "seyirci" modeline soktu. Kutlamak gerek.
Taraftarlık sadece stada maç izlemeye gitmekle olmuyor. Bırakın bu kulübün ihtiyacı var söylemlerini. 30 bin kart sahibinin 3te1i gitse maçlara yeter ama 2-3bin ortalamayla oynuyoruz. Kimse kimseyi kandırmasın.

Zorla mı çıkarttırdılar? Siz de Samsunspor'u bahane edip insanların kulüplerine olan sevgilerini kullanıp bu aşağılık sistemin reklamını yapmaya kalkmayın!

Eyvallah, söylediklerinin hepsi doğru ama romantizmden öteye geçmiyor. Ne dersen de. İstediğin kadar eleştir şu söylediğimi. Ülkenin geri kalanı abanmışken senin almamanın hiçbir etkisi yok. Aksini iddia etmek romantizm değilse nedir?

Musti

Romantizm değil gerçekçiliktir.

Kulübün yapmış olduğu son açıklama, Passolig'in kulüpleri ve haliyle Türk futbolunu nasıl bir çıkmaza soktuğunun itirafıdır.

Asıl romantizm, bile bile hala bu sistemin bir parçası olmaya çalışıp, karşı çıkan insanları da kulübüne sahip çıkmamakla itham edenlerin futbolu daha bataklığa sürüklemesidir. Asıl vahim olan budur.

Şimdi bu 30bin kart sahibi ayda 20-30 lirasını bu kulübe ayıramıyorsa neden aldı o kartı diye sormak lazım. Hani Passolig alıp kulübe sahip çıkılıyordu?

Karabudun

Alıntı yapılan: Musti - 26 Ocak 2017, 22:50:21
Romantizm değil gerçekçiliktir.

Kulübün yapmış olduğu son açıklama, Passolig'in kulüpleri ve haliyle Türk futbolunu nasıl bir çıkmaza soktuğunun itirafıdır.

Asıl romantizm, bile bile hala bu sistemin bir parçası olmaya çalışıp, karşı çıkan insanları da kulübüne sahip çıkmamakla itham edenlerin futbolu daha bataklığa sürüklemesidir. Asıl vahim olan budur.

Şimdi bu 30bin kart sahibi ayda 20-30 lirasını bu kulübe ayıramıyorsa neden aldı o kartı diye sormak lazım. Hani Passolig alıp kulübe sahip çıkılıyordu?

Tekrar söylüyorum ülkedeki tüm tribünler abanmışken birkaç kişinin almamakta direniyor olması hiçbir şeyi değiştirmiyor. Almamak için direnmiş biri olarak söylüyorum: Etrafımdaki herkesten sonra aldım Passoligi ve onca zaman almamış olmam insanların nezdinde hiçbir şeyi değiştirmedi. Gerçek bu işte! Önce nerede, kiminle yaşadığına bakacaksın. Tavrını bu belirleyecek. Aksi fanteziden öteye geçmez. Ayrıca Passolig alan kaç adamın bu sistemin kulübe sahip çıktığını iddia ettiğini duydun, gördün? Ben o kadar safına hiç denk gelmedim.

Bu e-bilet sistemi bize gelmeden önce başka başka diyarlarda da denendi. Birileri gitti aldı, sonra oturdu uslu uslu maçını izledi. Çark hala dönüyor. Bilet konusunda en esaslı tavrı sergileyen İtalyanlar'dı ve o insanlar da karşı çıktı. Baktılar olmuyor, yeniden girdiler tribüne ama uslu uslu oturmadılar. Protestoları bizzat tribüne taşıdılar. Tribün olaylarını önleyeceği söylenen sistem İtalya'da resmen sıçtı ve kaldırıldı. Çark dönmüyor. Kimseye "Git de Passo bokunu al!" demiyorum ama kimse de hala almamış olmakla övünmesin. Bu saatten sonra Passo'ya karşı gösterilecek tavır o kartı almamak değildir! O iş çok geride kaldı ve gördük ki bir halta yaramadı, yaramıyor.

Musti

1- Passolig alan kitleyi "tüm tribünler" olarak görüp almayan kitleyi "bir kaç kişi" olarak görüyorsan neyin ne kadar değiştiğini görmemen normal.

55:55 dakikadan itibaren izlemeni tavsiye ederim. Passolig kurum olarak ne hale gelmiş. Direniş ne işe yaramış.
https://www.youtube.com/watch?v=WoIQYnjQ7H0

2- Benim tavrım nettir. Çevremdeki insanlar bunu belirleyemez.

3- Laf çarpıtma yapma. "Passolig alıp kulübüne sahip çıkmak" ile "Passoligin kulübe sahip çıkması" farklı şeyler.

4- Passoligden e-bilete atlamışsın. Kaldı ki her ülkede aynı e-bilet sistemi mi uygulandı?

5- Ben Passolig almamakla övünüyorum. Vicdanım rahat.

6- Passolig'e karşı gösterilecek tavır nedir?

7- Passolige karşı koyulan tepkinin ne işe yaradığının bir parçasını görmen için yukardaki videoyu izlemeni ve bu konuyu daha çok araştırmanı öneririm.

Tufan

ben sahsen e bilete cokta karsi degilim. aktifbank dayatmasina karsiyim. cok mu temizlendi tribunler noldu olmayan ulke futbolu hepten dip yapti

samsunsporlu1994

27 Ocak 2017, 01:03:31 #58 Son düzenlenme: 27 Ocak 2017, 03:11:09 samsunsporlu1994
Alıntı yapılan: Musti - 26 Ocak 2017, 15:57:17

Zorla çıkarttırdılar napalım  :D

tactician

Alıntı yapılan: Musti - 26 Ocak 2017, 23:48:17

55:55 dakikadan itibaren izlemeni tavsiye ederim. Passolig kurum olarak ne hale gelmiş. Direniş ne işe yaramış.
https://www.youtube.com/watch?v=WoIQYnjQ7H0

Gerçekten iyi giydirmişler
Umarım bu sene sonu itibariyle bu saçmalıktan kurtuluruz
Kimimiz bir şekilde stadda olmayı tercih ediyor kimimiz haklı protestosunundan vazgeçmiyor ve idealistlikle Samsunspor u uzaktan sevmeye devam ediyor. Herkese saygı duymak lazım
Hepimiz Samsunsporluyuz nokta