Teknik Direktör - Engin İpekoğlu

Başlatan Kaya, 08 Ekim 2017, 23:47:02

« önceki - sonraki »

orucreis

Hoca falan degil bu. 90 dk sen chubi ile kenana nasil dayanirsinya. Yemin ediyorum 2 sini 30. Dakikada cikartirim. Hele ki takima nasil idman yaptiriyorsun gokay 20. Dakikada tikanip nefes nefese kaliyo. Mac olmus 2-0 sen elindeki forvetleri oyuna sokman lazim. Gol lazim ama bunu idrak edemeyip sanki oyun 0-0 mis gibi forvet cikarip forvet aliyorsun.

Hersey bi yana sen bi hoca olarak taraftarla tartisma hakkini nereden aliyorsun. Sen isine bakicaksin. Sen takimi kurup maclari kazanmakla yukumlusun. Yaptiggin islerde hata goruldugunde takim olumsuz oldugunda basarisizlikta tepkilere karsilik veremezsin.

özkan

Alıntı yapılan: ali ihsan - 28 Kasım 2017, 13:40:38
Hocayı eleştirmek için çok erken bence.Devre arası takviyeler ve kamptan sonra hakkında daha sağlıklı konuşabiliriz.Bu takımı o kurmadı,yönetimsel problemler de had safhada.Yönetim sağlıklı bir yapıya kavuşmadan ,oyuncu alacakları ödenmeden,takımı ileriye taşıyacak kaliteli isimler alınmadan bu takıma kim gelirse gelsin başarılı olma şansı yok.

Abi Samsunspor'un Hocası olacak adam istanbulspor maçı öncesi şartlar ekonımk manevi yapı ne olursa olsun maçtan önce 1 puanı verelim oynamayın deselerdi kabl ederdik açıklamasını yapamaz.Yapanda Samsunspor un hocası olamaz..Geri taktik teknik kısmı konuşmaya bile gerek yok.

ngonge

İnşallah kısa sürede kurtuluruz. Kendi sahamızda %35 topa sahip olma ile maç bitirdik. Rakip bize 15 şut çekebilmiş. Böyle rezillik olmaz.

Kaya

Hücum varyasyonları yapabileceği özellikle kanatlar açısından elinde malzeme yok. Buna rağmen korkaklığından da birçok kez puan kaybettik.

Bugün defans 4lümüzü o kadar geriye çekti ki  içerde oyuncularına ''giresunun hızlı oyuncuları arkaya atılan toplarda tehlikeli olmasın da ne olursa olsun'' demiştir.

Nitekim topu tamamiyle giresuna verip hızlı çıkışlarla pozisyonlar bulmaya çalıştık.

Bence kendi teknik direktörlük anlayışının zirvesidir. Bundan ötesini becerebileceğini düşünmüyorum Engin İpekoğlu'nun.

55.hakan

Ercan ı almak yerine ileriye yönelik bir oyuncu alsana ileride top tutamadık bu hamlen yüzünden çıkamadık son dakikalarda.Bu korkak oynatan hocalar hep bizi buluyor.Devre arasını beklemeden yollanmalı.

özkan

Alıntı yapılan: ngonge - 17 Aralık 2017, 20:36:01
İnşallah kısa sürede kurtuluruz. Kendi sahamızda %35 topa sahip olma ile maç bitirdik. Rakip bize 15 şut çekebilmiş. Böyle rezillik olmaz.
Ben bu konuda hocaya haksızlık olduğunu düşünüyorum.Nedenleri ortada yonetim parasızlık karısık ortam yabancıların çöp çıkması.Bir tane 6 ve 8 numaramız yokken takım nasıl pas yapabilirdi.Pas yapamaması rahatsız etmez beni şu ortamda takımın.Çünkü şartlar ortda.Devre arasına kadar ne aldık aldık..Hocada zaten aşağı yukarı malzeme bu  ne yapalım şeklinde konuşuyor zaten.

SametYılmaz55

Kadro kalitesini, ekonomik durumu bahane edip ağlayıp durma hoca.Once yapman gereken hamleleri yap gerisine sonra bakarız.Adamlar ilk yarıda sol tarafımızı otobana çevirdi müdahale etmedin.ilk yarı bir şekilde 2-2 girdik soyunma odasına,ikinci yarıya başlarken hiç bir hamle yapmadın.ilk geldiğinde de söyledim şimdi de diyorum senden bir yol olmaz.yonetimle beraber sende yol alırsın inşallah

cakir55

Rezaletsin. Kadro kötü falan bahane bunlar. Aç şu Malatya maçlarını izle takım kötü de olsa nasıl oynatılır gör.

ngonge

25 Aralık 2017, 18:32:50 #38 Son düzenlenme: 25 Aralık 2017, 18:42:18 ngonge
Maçtan önce kafasında kaybeden bir adam. Şansa puan alırsak diye maça çıkıyor. Her maça da ayrı bahanesi var. Sanki para mevzuu da yeni çıkmış gibi dalga geçiyor bizimle.

Yapması gereken şu maçtan sonra istifayı vermek. Hala transfer, para diye konuşuyor.

ngonge

Önce açıklamasında istifa edeceğini söyledi. Sonra şaka yaptığını söyledi ve en son paramızı biz alırız problem değil dedi. Valiliğin yaptığı açıklamaya göre ona da ödeme yapılmış. Benim tahmin ettiğim oyunculara ödeme yapılıp kendisine yapılmadığı için istifa çıkışını yaptı. Daha sonra parasını ödenince şaka yaptım diye geçiştirdi. Maalesef şu anda takımın başında olması büyük handikap ama ona karışan yönetim olmayınca istediği gibi at koşturuyor. Valilik açıklaması:

Açılan yardım hesabında, bugüne kadar 1 Milyon 700 bin TL yardım yapıldığı ve rakamların artarak devam ettiği görülmüştür.

Toplanan yardım neticesinde; Teknik Direktör Engin İpekoğu'na ve futbolculardan Samed, Muhammet, Oğuz, Göksu, Gökay, Furkan, Ahmet Cebe, Ahmet Burak, Ercan ve Erkam'a ödeme yapılmıştır.

Sadece Samsunspor

Senin taktik anlayisina sokm. Kaleci uzun atsin samaras indirsin sonrasi karambol. Tek taktigin bu mu lan

cakir55

Senin oynatacağın topu s........
git lan bu takımdan ******* herif

GurbetciFanatik

Sadece Samsunspor

Ayrica takim kondusyon olarak bitik. Top surebilen oyuncu yok calim atan yok. Vur topa ileri samaras indirsin karambole belki gol atariz mantigiyla bu is yurumez

Levent ÖCAL

Manisa maçında takımın başında kesinlikle olmamalı