John Chibuike

Başlatan Stoper, 21 Nisan 2017, 00:50:39

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Bir de bunu adam sandıkta zamanında bilet milet aldık yaktı biletleri.
Ekigho'dan farkı yok. Hatta Ekigho bundan daha faydalıydı.
Ay sonu gelsin paramı alayım diyen memur kafasında...

Sadece Samsunspor

Şaklabanlık disinda yaptigi bisey yok. Baska takima gitse kesin takir takir oynar. Burda bi taraflari kalkiyor herkesin.

ugrass

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 04 Aralık 2017, 15:32:20
Şaklabanlık disinda yaptigi bisey yok. Baska takima gitse kesin takir takir oynar. Burda bi taraflari kalkiyor herkesin.

Yönetimde yönetici olmadığı içindir..

Barış555

yonetımn chubuye verdıgı para yuzunden dıger topcuların alacaklarını tff ye verdıgı konuşuluyor..

Sadece Samsunspor

Lan sizin yuzunuzden irkci oldum ya. Paranida aldin daha ne istiyosun. Guya cok karakterli transferler yapmistik yonetim oyle diyordu. Paragoz

cakir55

Benim takımda en beğendiğim oyuncu etrafında o kadar yeteneksiz oyuncular var ki Chibuike'de fazla kasmıyor o yüzden.

Sadece Samsunspor

Şarlatan bu macta yoktu eksikligini hicte hissetmedik. Paragöz devre arasi sende kaybol git

Kaya

Ne maç sonu taraftarla olan bütünleşmede ne de soyunma odasındaki sevinçlerde ortalarda yok. Kesinlikle Kenan ile birlikte ilk gönderilecek isimdir.

Takımı her maç bu ikisi 9 kişi oynatıyordu. Oynamadıkları giresun maçında takım direncimiz arttı.

Geldiğin güne...!!!

özkan

Hoca maçtan sonra,basın açıklamasında yenilsek chibuike ve anganın oynatılmamasından dolayı eleştirileceğimi biliyordum bu risk benim dedi.Aksine bu risk değil futbolun gerçeği..Topu giresuna vereceğimiz kontra ve hatalardan ilerleyecegımız macda herhalde angan ve bunun gibi basmayan pres yapmayan sorumluluk almayan adamlar oynatılmamalı..Devre arası da acil şut..

sadece55

Chibuike büyük ihtimal devre arası gönderilebilir. Açıkçası bu ligin tarzı bir adam değil.

ngonge

Ben kendince mücadele ettiğini düşünüyorum. Ama hem takımla uyumsuz hem de bu lige uygun bir yapısı yok.

SametYılmaz55

Sadece Samsunspor

Şarlatan kulupte alacagi olmayan tek adam idmana katilmamis. İyi bir ceza verilmeli. Kampa gelmemesinin bi aciklamasi olamaz. Alacagi olsa neyse

Sadece Samsunspor

Antremanda yedek takima gectigi icin idmani yarida birakmis. Parasi odenmis bi topcu nasil boyle bisey yapiyor.
Yeter artik bu sarlatandan gina geldi. Dovelim bence en cok bu dilden anlar serefsz

ngonge

Tahtaya falan bakmadan yollanmali
. Gercekten hic faydasi olmadi.