17-Murat Gürbüzerol

Başlatan muzaffer4, 15 Ağustos 2015, 11:44:52

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

ayakların resmen boşta. bu kadar kondisyonsuz güçsüz kalmayı nasıl başarabildin! kendine gel murat!!!!!!!!!

Sadece Samsunspor

çok etkisiz acayip top kaptırıyor. top sürmesi bile garip. attığı goller için teşekkürler ama kesinlikle topçu olamaz

Shane_Falco

Ne olursa olsun formasının garanti olduğunu biliyor. O yüzden bu kadar kafasına göre takılıyor. Daha önce oynadığı takımların hiç birinde bu kadar vazgeçilmez hissetmemişti kendini. Kafana göre at koştur bakalım...

orucreis

gün gelir devran döner bu rahatlık elbet biter

sadece55

Aslında bunları ilk fırsatta gönderecen.

tactician

nasıl savruklar akıl almıyor gerçekten. Bir problem yaşanmaz ve ikinci yarı da transferleri yaparsak ben görürüm onları.

s_uzunkaya

sanki bir tek murat günah keçisiymiş gibi olmuş ama öyle değil tabi. kendi adıma söylüyorum. muratın neler yapabileceğini, nasıl bir futbolcu olduğunu, hırsını, azmini bildiğim için muratın bu hali, bu yoklukta özellikle uyarılması gerekiyor diye onun hakkında bunları yazdım.
     ve tekrar yazıyorum: "kendine gel murat. eski günlerine dön....."

samuray

sade muratmı mehmet çakırna ne demeli ikiside iki pas yapamadan top kaptırıyorlar dökülüyyor bunların yerine iki genç kosa hoca en azından koşarla mücadele ederler ne mehmet çakır ne murat gürbüzerol sanki mahsus kötü oynuyorlar gibi geliyor insana bi h0ırs yok azim yok mücadele hırsı yok malesef hoca bunları örmüyormu

orucreis

murat dün akşam ayağına almış olduğu neredeyse tüm topları rakibe verdi. İnsanın aklı almıyor. Amatörde bile bu kadar hata yapılmıyor. Ayağındaki topu nasıl verirsin. Her geçen gün gittikçe kötüye gidiyorsun.

Ama suç sende değil, seni ve takımı bu hale getiren engin korukırın tüm suç

Sadece Samsunspor

Top kaptirmandan gina geldi ne bicim bi topcusun sen ya.

orucreis

Seni allaha havale ediyorum son saniyede buldugun pozisyonuda harcadin ya ne diyeyim ki sana

Karabudun

Senin futbolcu olduğun bu dünyada ben astronot olup aya gidemedim ya o da benim ayıbım.

GurbetciFanatik

Sana futbolcu lisansini veren adam seni bugün görseydi kahrindan ya ölürdü yada kör olurdu.

özkan

Cibiliyetsiz 28 yaşında adamsın garı tumanıyla ortalıkta dolaşıyon.Hayatıız hava civa.Bunları gordüğü yerde fırçalamak yerine resim cekmek için yalaklananlarda en az bu gamsız kadar suçludur.Ayar vermeyi oğreneceiz artık dışarda..

GurbetciFanatik