Ziraat Türkiye Kupası 2. Tur | Samsunspor'umuz - Sivas 4 Eylül Belediyespor

Başlatan Tufan, 21 Eylül 2012, 14:12:56

« önceki - sonraki »

senol

dün akşam karşıyaka-buca maçını seyrettim ,her iki takımda 90 dakika hiç durmadan koştular.bence samsunsporun şu an en önemli problemi kondisyon.
takım durarak top oynuyor.orta saha tam bir felaket.umarım önümüzdeki maçlarda düzelirler...

evolution55

25 günde kuruldu bu takım arkadaşlar,sadece 2 hafta kamp yaptılar..biraz daha sabır... ;)

TurgayGölbaşı55

Çaykur Rize maçında da yenilelim o zaman bu sefer de sabır bizde Peygamber sabrı yok.

lucarelli

yirmiuc

Yenilirsek uzulmem , hatta sevinirim.
lige konsantre olmaliyiz.

samsunsporlu1994

Aynen katılıyorum. Kupa bizim için 2. planda olmalı. Ligde zorlu maçlarımız var.

doðan

yenilmek kelimesini kesinlikle kabul etmiyor , itibar ve arma var diyorum.. samsunspor_x :kanka: :evet: ;) :ok

erkutdem55

samuray

yok artık n e demek yenilsek te üzülmem olacak iş değil 3 nçü lig tk.na yenilmek seni üzmezmi ? ha futbolun mucizeleri gerçekleşir süpriz bi sonuç çıkar o ayrı bi konu biz her maça galibiyet parolasıyla çıkmalıyız yeneriz yeniliriz ayrı konu biz samsunsporuz

ahmetsefa55

Serkan

Alıntı yapılan: TurgayGölbaşı55 - 25 Eylül 2012, 17:27:34
Çaykur Rize maçında da yenilelim o zaman bu sefer de sabır bizde Peygamber sabrı yok.

az sakin ol canım kardeşim benim...

berusa55

İster bir atın ister beş ama kazanın; Samsunspor'umuza yakışanı yapın; 4 Eylül Belediye'ye elenmişler dedirtmeyin yeter.

binikalamadım

Ahmeti

King Of The North

Alıntı yapılan: yirmiuc - 25 Eylül 2012, 18:05:04
Yenilirsek uzulmem , hatta sevinirim.
lige konsantre olmaliyiz.

yenilirsek üzülmem diyen bir Samsunsporlu, çok ilginç, sanki küme düşüyoruz, 3 hafta kalmış ligin bitmesine de lige konsantre olmalıyız diyorsun, hakikaten şaşkınlık verici...