ZTK 4.Tur | Fenerbahçe - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Tufan, 07 Mart 2012, 15:25:28

« önceki - sonraki »

Pergani 55

Ankaragücü kupayı aldıgında 2. liğdeydi Kenan Evren de Süper liğe çıkartmıştı

lucarelli

Alıntı yapılan: kaan - 15 Mart 2012, 18:15:39
Kupayı alan küme düşmeyecek mi? Yoksa yıllar önce ankaragücü için uydurulan bir kuralmıydı böyle kalmış aklımda.

Ankaragücüne özel bir yasa idi, bir iki yıl yürürlükte kaldı sonra iptal edildi.

samuray

Alıntı yapılan: kaan - 15 Mart 2012, 18:15:39
Kupayı alan küme düşmeyecek mi? Yoksa yıllar önce ankaragücü için uydurulan bir kuralmıydı böyle kalmış aklımda.
o kuralı kenan evren ank.g kümede tutmak için çıkarmıştı

twitter

düşme mi çıkma mı ?

ben sadece ankaragücü'nü çıkarmaya yaradı diye biliyorum bir de bunları düşürmediler mi o sebeple

furkan5534

lucarelli

Alıntı yapılan: twitter - 15 Mart 2012, 20:12:20
düşme mi çıkma mı ?

ben sadece ankaragücü'nü çıkarmaya yaradı diye biliyorum bir de bunları düşürmediler mi o sebeple

Düşmeme için çıktı. Ankaragücü kupayı aldı ama düştü. Kenan Evren de kupayı alan düşmez diye bir yasa çıkardı. Bu yasadan sadece Ankaragücü yararlandı ve şu anda yürürlükte olan bir yasa değil. Çıktıktan bir kaç yıl sonra kaldırıldı.

Turuncu

17 Mart 2012, 16:08:13 #51 Son düzenlenme: 17 Mart 2012, 18:16:49 Turuncu
21:00 / FENERBAHÇE - SAMSUNSPOR  Çarşamba günü Atv'de

ngonge

FB'ye GS maçındaki olaylarından, sahaya atılan maddelerden dolayı bizim maç için bir kapama yada seyircisiz oynama cezası olabilir mi, yani mantık olarak kupa maçlarına yansıyor mu bunlar?

Stelea

yansır; belki seyircisiz gelebilir dicem ama cok aman aman olaylar da olmadı.

ama vermesinler seyircisiz falan onları evinde, seyircisinin önünde eleyelim eleyeceksek. keyfi burda  :evet:

KareAs55

18 Mart 2012, 00:46:33 #54 Son düzenlenme: 18 Mart 2012, 00:50:01 KareAs55
Kupa maçlarına yansıyor ama bildiğim kadarıyla pfdk kararları perşembe günü açıklıyor. Belki bizi etkilemeyebilir ama bilemiyorum  :)

binikalamadım

nevruz günü İstanbul zaten çok karışık olur bu maçın gününü değiştirseler keşke güvenlik zaafiyeti olabilir...

emre

http://www.trtspor.com.tr/Haber.aspx?id=15470   :(

umarım ceza almazlar,alacaklarsa da bizim maçtan sonra alsınlar..Ben de bu pfdk'nın  perşembe toplanmasından dolayı ümitliyim.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: emre - 18 Mart 2012, 13:10:27
http://www.trtspor.com.tr/Haber.aspx?id=15470   :(

umarım ceza almazlar,alacaklarsa da bizim maçtan sonra alsınlar..Ben de bu pfdk'nın  perşembe toplanmasından dolayı ümitliyim.

2 maç ceza alacaklarsa cezanın teki umarım bizim maça yansır.Çünkü 2 maç ceza almaları durumunda son hafta evlerinde oynayacakları Antalya maçı seyircisiz olur bizim işimize hiç gelmez bu durumda ....

furkan5534

ne olursa olsun maça gitmelyiz! biletler satışa ne zaman çıkar acaba ?

havzalı55

Eleyin feneri bari millete diyebilelim Düştük ama Türkiye kupasında çeyrek finaldeyiz