ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI-SAMSUNSPOR-Orduspor : 4-2 (Pen.)

Başlatan adige73, 07 Ocak 2012, 23:01:39

« önceki - sonraki »

deriaKR

LisandroLopez

Murat Ceylan ve Serdar Özkan 11 başlar gibime geliyor.Gekası sonradan atar oyuna herhalde

ahmetsefa55

11 Ocak 2012, 16:28:10 #77 Son düzenlenme: 11 Ocak 2012, 16:32:19 muhalif
 nası 11 ?

ertuğrul

adem kemal bahia yenal

fink m.ceylan

m.yıldırım    serdar    uğur

gekas

edit : yalnız şimdi farkettim.orta saha ve forvet üst düzey defansımız bank asya seviyesinde kalmış.
acil stoper şart.
bek de olabilir.

Ollivanders

fink - Murat Y

Serdar - M.ceylan - boral

Gekas

da olabilir :)

cembaba

Takım şimdi adama benzedi birazcık. İnşallah kazanırız. Para lazım Beyler :)

Ayberk

Fink bence yetersiz kalıyor, yanında hala bir Ernst yok çünkü :D

Ortada iki Murat oynarsa çok daha dinamik bir orta saha olur bence. Kanatlarda Serdar-Uğur ileride Zenke, Gekas bence fena olmaz. Ama bu maçta ben Zenke, Fink, Kemal, Adem, M.Yıldırım gibi lig yorgunu oyuncuların dinlenmesi taraftarıyım

emre

fink
                 M.ceylan
Serdar    Murat Y.     Uğur

Gekas

Anca kadromuz bir şeylere benzedi.Ayrıca Zenke,Ekigho,Bance gibi alternAtiflerimiz var. Ancak Murat Y. kanatta görmek istemiyorum ben,olmuyor bence. ortadaki ikilinin önünde oynayınca çok çok daha iyi oluyor hatta. Fink yerine Hakan Bayraktar gibi bir adamımız olacaktı off süper olurdu orta saha.

Kadir ÇELEBİ

Bu maç Hocanın maçı olmalı görmek istediklerini görmeli şans vermek istediklerine şans vermeli kadroda değişiklikler oldu yenileri görmek açısından en azından oyunun belli bir kısmında yer vermesi gerekir..

ChucKeR

maceraya gerek yok deniyor ama ben macerada ısrarcıyım. türkiye kupası hakkında hiç bir anım yok. şöyle ilk 8 e kalıp tarafsız sahada bi ts maçı patlatsak mesela fena mı olur.
eğer düşeceksek de bu hikaye bu sene olur.
hem yeni gelenlerin uyumu için ekstra maçlar faydalı olur. takımın galibiyet ritmi yok. bunu da başlatabiliriz. neden hedefler düşük kalsın.
bu maçı alyosun son 16 ya kalıyosun. max. 4 maç. o maçların da 2 si lig bittikten sonra oynanır.
neden hedefi düşük tutalım. tarafsız sahada ankarada mesela başkentli samsunspor'luların liderliğinde toplansak fena mı olur.
gerçi deplasman yapan biri değilim ama kupa maçına gelirim. futbolun tadı eleminasyonda  :D

epçeli köylü

Bu maçı farklı kazanacakmışız gibi bir his var içimde. Bu teknik direktöre rağmen böyle bir his olması his yollarımda bir problemi mi gösteriyor yoksa gerçekten farklı mı kazanacağız deneyerek göreceğiz....

King Of The North

Ben kupayı önemsiyorum, ligde kötüyüz ama hiç değilse kupada gidebildiğimiz yere kadar gidelim hem para gelsin hem itibar, inşallah 2-3 maç üst üste kazanabiliriz...

samuray

tv yayını varmı a kanal maçı verecekmi bşt da 20 de maçı hangisini verecek bilgi varmı

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: samuray - 11 Ocak 2012, 18:25:52
tv yayını varmı a kanal maçı verecekmi bşt da 20 de maçı hangisini verecek bilgi varmı
A haber tv verecek maçı.canlı.

Kodalak

Alıntı yapılan: samuray - 11 Ocak 2012, 18:25:52

a haber 20.30

maviay55

bizim için saldır samsun um..gekas ı izleme vakti  :holey: