ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI-SAMSUNSPOR-Orduspor : 4-2 (Pen.)

Başlatan adige73, 07 Ocak 2012, 23:01:39

« önceki - sonraki »

masbene

Umarım son maçın videosunu tekrar tekrar izlemiştir özellikle kemal, akaki, adem, fink, ekhigo ve yenal

Burak

samuray

kupa maçında petkoviç şans vermediği yedek ağırlıklı bi ykadroyla çıksın bu maça bizim için kümede kalmak önemli aslar dinlendirilsin t.s maçına diri çıksınlar düşüncesindeyim

deriaKR

cikip basalim moral olsun takim bir birini tanisin..iyi bi mac olur en iyi antreman macdir...coluk cocok oynamsin kupada gidebildimiz yere kdar gideim....sonucda ordu rakipimiz basalim gecelim...

davidsavage

Maça gidemeyecek arkadaşlar için, 20:30 Samsunspor - Orduspor (A Haber)

ahmetsefa55

kemal adem bahia kart sınırındaydı sanırım.
aman dikkat !

Sol Açık

Kart sınırında olanlar Kemal, Adem ve Dominguez. Ama bu maçta görecekleri sarı kartların (kırmızı kart değil) ligi etkileyeceğini sanmıyorum...

FaTiH_HaN

Kupa maçlarında görülen kartlar ligde geçerli olmuyor diye hatırlıyorum, eğer geçerliyse kemal ve adem neden gs maçında sarı görmediler, kupa maçında cezalı olup lig maçlarına rahat çıkardık  :o

Ahmeti

Kupa'da 2 maç kazansak Petkoviç'in tazminatı çıkar.

feveran

Bugün Günlerden SAMSUNSPOR ! Kimler Bugün 19 Mayıs Stadyumunda

Lusage

Atilla, Lazar, Bahia, Oğuzhan, Başaran, Hakan Arslan, Dominguez, Anıl Dilaver, Bülent Kocabey, Ekigho, Burak

Yedekler şans bulsun. Gekas ve lisansı yetişirse Uğur 2. yarı oyuna girer. Hemde itoş maçına daha diri çıkmış oluruz. Lakin Petkoviç as kadro çıkacak diye düşünüyorum.

binikalamadım

arkadaşlar yapmayın etmeyin bu maçta ts maçında görev verilecek hiç bir topçu sahaya sürülmemeli...

bu ts nin şikeci takım olduğunu unutmayın ...
ordunun bunlara yakınlığını unutmayın...

ts bunlara talimat verse gekası uğuru şunu bunu sakatlayın bize karşı oynatamasınlar deseler ve bu gerçekleşse...

önemli bir deplasman galibiyetini kaçırabiliriz...maceraya gerek yok...

YaşarDoğu

Hocam çok ütopik bi yaklaşım olmuş bu.

Akyol

En kral senariste diploma yırttırır  :ok