ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI-SAMSUNSPOR-Orduspor : 4-2 (Pen.)

Başlatan adige73, 07 Ocak 2012, 23:01:39

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Kupada gruplar yokken bence gidebileceğimiz yere gitmek gerek. Ben çok yorucu falan olduğunu düşünmüyorum.

Ama bu dediğim as kadroyla oynayalım demek de değil. Bazı oyuncuları dinlendirelim, bazılarını görelim vs.

Bence bu maçı alacağız!

ercan0655

hazırlık maçı gibi düşünmek lazım :x(( takım hala birbirine alışamadı böylece tecrübe kAZAnır da 2-0 'DAN MAÇ VERMEYİZ DİZLERİ TİTREMEZ

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: özkan - 09 Ocak 2012, 10:28:31
Vallaha da billahada kafana göre samsunspor.Bu sezon ki en rahat maçı oturup köşede izleyeceğim.Bi hata edip as adamlara kastıra kastıra yenmek için oynamazsınız inşallah !

Ligden düşüyoruz,ne kupası !

Balkan Kupası Özkan , rüyadan felan gördün sanırım düşmeyi  :suslen:

özkan

Abi düşüyoruz göz göre göre görmüyomusun,bu yoğunlukta bu mamalaklarla bide ekstradan iki deplasman daha fazla gidip yalandan kuru kuru eziyet olacağına ligde kalalım yeter benim için.Kladı ki düşmeyi dile getirmem,getirmedimde abi  ;)

YaşarDoğu

YaşarDoğu

AllydeenleaR

Ahmeti

İçimde bir isteksizlik var sanki, futboldan soğudum ama Samsunspor'umdan bir türlü vazgeçemiyorum. Ne olursa olsun takımımı sonuna kadar desteklemek için tiribünde olacağım hemde öz Samsunspor'lularla.

fanatik samsunsporlu

her zaman samsunsporumuzun yanındayız :evet:

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: Ahmeti - 09 Ocak 2012, 14:48:14
İçimde bir isteksizlik var sanki, futboldan soğudum ama Samsunspor'umdan bir türlü vazgeçemiyorum. Ne olursa olsun takımımı sonuna kadar desteklemek için tiribünde olacağım hemde öz Samsunspor'lularla.

1 gram gidesim yok aslında maça.türkiye kupası benim için önemsiz,maddi boyutta ne katıyor takımlara o konuda bilgim yok.Yedeklerle çıkalım yenersek güzel olur.As takımı bu maçta yormaya gerek yok zaten adamlar kötü,ts maçına hazırlansınlar.Atilla,Oğuzhan,Başaran gibi hiç forma şansı bulamayan oyuncular oynar inşallah.Belki bu futbolculardan 1 tanesini kazanırız

masbene

hastayım, evde yatıyorum, iyileşirsem mutlaka stada izlemeye geleceğim

deado

Hazirlik maci gibi degerlendirilip oynanmasi gereken bir mac, yeni transferlerin uyumu icin de onemli olabilir

Turuncu

Samsunspor-Orduspor maçı bilet fiyatları şöyle;

VIP A Tribün: 50,00 TL
VIP B Tribün: 25,00 TL
Maraton Tribün: 10,00 TL
Kale Arkası(Şehir Tarafı): 5,00 TL
Kale Arkası(Belediye Evleri): 5,00 TL
Misafir Tribün: 5,00 TL
Aile Tribün: 5,00 TL

engin55

11.01.2012 20:30  (AHBR)
SAMSUN 19 MAYIS STADI   SAMSUNSPOR    ORDUSPOR    

(H) AYTEKİN DURMAZ
(Y) SEDAT ETİK
(Y) CEYHUN SESİGÜZEL
(D) SİNAN CEM İYİHUYLU

mehmet yılmaz

Gekas'ın ısınma maçı olur
Ne maçı olursa olsun kazanalım; sakat ve cezalı vermeyelim.