ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI-SAMSUNSPOR-Orduspor : 4-2 (Pen.)

Başlatan adige73, 07 Ocak 2012, 23:01:39

« önceki - sonraki »

kuzeycity

Alıntı yapılan: AhmetDenizci - 07 Ocak 2012, 23:58:53
Kombineler kupa maçlarında da geçerli mi ?

sanmıyorum ama geçerli olsa iyi olur, öğrenmek lazım bunu

maviay55

a haber verecek yazıyor gazetede,bu a haber internetten izleniyor mu ki acaba  ???

Shane_Falco

Alıntı yapılan: maviay55 - 08 Ocak 2012, 17:34:27
a haber verecek yazıyor gazetede,bu a haber internetten izleniyor mu ki acaba  ???

a haber ne ya ben ilk defa duyuyorum :S

yilmazselcuk55

engin55

samuray

atv.nin uydu yayın kablo yayın var internet link vermiş arkadaşlar

Desiqner

Ayberk

hiç kendimizi yormaya lüzum yok. 3 günde bir maç yapıyoruz, 45. dakikadan sonra sahada yürüyor takım, halen daha ona da vuralım buna da çakalım final oynayalım hayalleri kuruyoruz. Elbet bu takım gazoz kapağı şampiyonasında da oynasa destekleyeceğiz ama kendi açımdan söylüyorum, as oyuncularla çıkmadan tur atlayalım atlayacaksak...

FaTiH_HaN

Bizim bu seneki hedefimiz malum, ligde kalmaya çalışacağız. Takımda forma şansı bulamayan Lazar, Oğuzhan, Bülent, Valdomiro, Atilla, Başaran, Anıl ve A2 oyuncularıyla kupa maçlarına çıkmak en mantıklısı, hiç yorulmaya sakatlık yaşamaya gerek yok, inşallah seneye asılırız kupaya, bu sene hiç gerek yok.

kamuri

ertuğrul
adem akaki valdomiro bahia

s.özkan domingez h. arslantaş m.ceylan

zenke gekas

en azından murat fink kemal yenal hakan ekigho  dinlenmiş olur

lucarelli

Valla bu maçtansa ligdeki maçı kazanmış olmayı tercih ederim.

Ayberk

Ben kalede Atilla'yı görmeyi isterim, Allah korusun Ertuğrul'a bir şey olsa kime emanet olduğumuzu bilelim...

Shane_Falco

Ordu'yu iki maçta da ye-ne-ce-ğizzzz....

radikal-fma

ben valderimo ve kaleci ertuğrulu merak ediyorum. birde Oğuzhanı artık 11 de görmek istiyorum

özkan

Vallaha da billahada kafana göre samsunspor.Bu sezon ki en rahat maçı oturup köşede izleyeceğim.Bi hata edip as adamlara kastıra kastıra yenmek için oynamazsınız inşallah !

Ligden düşüyoruz,ne kupası !