Ziraat Türkiye Kupası Play Off Maçı / Gaziantep BB. - Samsunspor'umuz: 2-0

Başlatan maviay55, 05 Ekim 2010, 16:30:38

« önceki - sonraki »

**KaR6**

her sene biz aynı seyleri söyluyoruz, takım aynı seyi yapıyor.. bari bu sefer şans bizden yana olsun..

fatih55ankara

maviay55

buraya kadar gelmenin bilinciyle bu sene gruplara kalabiliriz diye düşünüyorum..

evinde giresunu,rizeyi,altayı 3-0 gibi bi skorla yenen gbb sadece denizliye kaybetti..orduyla ise berabere kaldı..9 maçta 17 gol atıp 9 gol yemişler..

bizim defans saglam bence kalpar kapalı oyun kontraatak tercih edecek..

Shane_Falco

Adım gibi eminim bu maç berabere bitecek artık uzatmalarda yada penalltılarda ne olursa kısmet

hakan55

brigand

çok formda bi takımla oynayacağız. işimiz zor bu futbolla, inşallah şans yanımızda olur.ayrıca şu görev almayan yedek futbolcularımız varya onlar kadroda olursa şansa gerek kalmayabilir.

berusa55

maviay55

AlıntıMoralli Samsunspor kupa mesaisinde

Karadeniz derbisinde Giresunspor'u devirmeyi başaran Samsunspor, hafta içi Türkiye Kupası'nda konuk olacağı Gaziantep Belediyespor karşılaşmasına hazırlanıyor.
Bank Asya 1. Lig'de mücadele eden Samsunspor'un deplasmanda Giresunspor'la oynadığı maçtan 1-0 galip ayrılması camiada sevinçle karşılanırken, teknik direktör Hüseyin Kalpar, ''Yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz'' dedi.

Karadeniz ekibi, dün deplasmanda karşılaştığı Giresunspor maçının ardından ara vermeden çarşamba günü deplasmanda Gaziantap Büyükşehir Belediyespor'la oynayacağı Ziraat Türkiye Kupası Play Off mücadelesinin hazırlıklarına başladı.

Nuri Asan Tesisleri'nde gerçekleştirilen antrenmana tüm oyuncular katılırken, yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda oyuncular, kondisyon ağırlıklı bir çalışma yaptı.

Antrenman öncesi basın mensuplarına değerlendirmelerde bulunan teknik direktör Hüseyin Kalpar, dün Giresunspor karşısında zorlu bir 90 dakika oynadıklarını söyledi.

Ligde oynadıkları son 3 maçtan 7 puan çıkardıklarını bu durumu da iyi bir gelişme olarak değerlendirdiklerini ifade eden Kalpar, ''Yolumuza emin adımlarla devam etmek istiyoruz. Oyuncularımız bu maçta tüm güçlerini ortaya koydu. Galip gelmek için ne gerekiyorsa yaptılar. İnşallah bu galibiyetlerin devamı da gelir'' dedi.

Çarşamba günü deplasmanda oynayacakları Ziraat Türkiye Kupası Play Off mücadelesi'nde de gruplara kalmak istediklerini vurgulayan Kalpar, şunları kaydetti:

''Yarın akşam Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına gideceğiz. İnşallah oradan da iyi bir sonuçla döneriz. Gruplara kalmak istiyoruz. Her şeyden önce gruplara kalmak için kazanmanın gereklerini sahaya yansıtmamız lazım. Bunu yapabileceğimiz inancı içerisindeyiz. Oyuncularıma çok fazla inanıyorum.

kaynak:aa

davidsavage

GaziAntep 18 Kişilik Maç Kadrosundalar Cenk-Kenan-Anıl olcakmış,umarım doğrdur.

Nuri Asan

Umarım Antep ligi düşünüp,kupaya asılmazlar.
Şuraya bakın Gaziantepspor Süper Ligde,GBB Bank Asya Liginde.
Ne olurdu o durumda biz olsa idik?

Samsunspor Süper Ligde,Samsun BB Bank Asya Liginde.

Turuncu

Haluk tan atilllanın programına telefonla bağlandı.Cenk ve kenanın 18 kişilik kadroya alındığını söyledi.

İnşallah 3puan alırız.Gruplara kalırız.

maviay55

Alıntı yapılan: Turuncu - 25 Ekim 2010, 21:18:15
Haluk tan atilllanın programına telefonla bağlandı.Cenk ve kenanın 18 kişilik kadroya alındığını söyledi.

İnşallah 3puan alırız.Gruplara kalırız.
sebep nie almışlar  >:( >:(

maviay55

Alıntı yapılan: 35ama55 - 25 Ekim 2010, 21:42:40
Kalpar Giresun maçı kadrosuna almadığı oyuncuları pazar günü antreman yaptırmış. Demekki hesap etmiş çarşamba günü küskünleri oynatacağını. Altında birşey aramamak lazım, hepsi Samsunspor'un lisanslı oyuncusu ne zaman görev verilirse çıkıp en iyi şekilde görevlerini yapmakla mükellefler. Şanssa şans işte hadi gösterin kendinizi, gruplara kalsın Samsunspor'umuz. Bu haberden sonra umutlandım kupa maçı için.
bende umutlandım lakin anlıyamadım bu durumu  .:.:. antep bld.korksun bizden biz değil  >:(

Kadir ÇELEBİ

Alıntı yapılan: 35ama55 - 25 Ekim 2010, 21:42:40
Kalpar Giresun maçı kadrosuna almadığı oyuncuları pazar günü antreman yaptırmış. Demekki hesap etmiş çarşamba günü küskünleri oynatacağını. Altında birşey aramamak lazım, hepsi Samsunspor'un lisanslı oyuncusu ne zaman görev verilirse çıkıp en iyi şekilde görevlerini yapmakla mükellefler. Şanssa şans işte hadi gösterin kendinizi, gruplara kalsın Samsunspor'umuz. Bu haberden sonra umutlandım kupa maçı için.

Hesap etmediği bir şeyler var küfür eden bir futbolcu ve kendisi için alternatif arayan bir futbolcu var ortada benmi çok kotümserim bazı seyleri görmezden gelemiyormuyum anlamadım... :o

Ollivanders

Cenk Allahını seversen Adam gibi oyna su macta. Gollerini sırala.