Ziraat Türkiye Kupası Play Off Maçı / Gaziantep BB. - Samsunspor'umuz: 2-0

Başlatan maviay55, 05 Ekim 2010, 16:30:38

« önceki - sonraki »

furkan5534

yaa ne gurupu abı guruptan umıdınızı kesın tavsanlıyı yenımıyorsunuz ya akhısarı kartalı yenemıyorsunuz ya yenemıyorsunuz kımı yenceksın antep beledıyeyı mı.adamlar oynadıklarımızdan kat kat daha ustun . adamlar en kotu 14 gol atmıs ya 14 yazık yazık cok yazık catlıcam artık >:( >:(

Ayberk

zaten çok iyi oynamış bile olsak şimdiye kadar, bir "hemşeri" kıyağı çekerdik entebe!

furkan5534

>:( >:( kafayı yicem ınsan turkıye kkupasını dusunmezmı ya.dunyanın parasını alıyosun.yayın gelırlerlerı oluyo.3 yıldır yenemıolar ztn bız ıste kupayı dusunmuyoruz lıgı dusunuyoruz laa 5 senedır lıgde naptınız kı ??

oguz_5528

Kupayı düşünme ligi düşünme.Bu maçı almak imkansız antep belediye genç oyuncularının reklamını yapmak için kupada gruplara kalmayı bizden 1000 kat daha fazla ister zaten.

furkan5534

furkan5534

son 3 gun ınsallah alırız bu macı.. gercekjten cok heyecanlı guruplara kalalım artık hayallerımıze ulasalımmm.. superlıg takımlarına SAMSUNSPOR'u gosterelmm SAMSUNSPOR TARAFTARINI gosterelm  :-X :-X :-X

celebi

ChucKeR

antep belediye çekilebilecek en zor takımdı belkide. hani biz diyoruz ya kupa bizim için önemli deil falan antep ebelediye için kupa ligden onemli. orası genç takım we amac topcu geliştirip temiz paraya okutmak.

normal şartlarda rahat kaybederiz derdim ama bu sene gecen seneye gore rotasyon oyuncusu cok ve onlar da kendini gostermek isteyecektir.

giresun macında muratı goremeyince kalpar tazminatını alıp gitmek istiyo dedim ama giresun cok kotuydu ve kazandık. topcular hocalarına sahip cıkıyo cunku eger hoca degişirse bu 11 degisir en az 3-4 kişi formayı goremez.

samsunda işler bi garip ilerliyo. gelecegi gormek cok zor.

erkutdem55

G.Antep Bel bizi eleyecek(daha iyi olduklarından değil) sonra da Kalpar çıkıp kupayı önemsemiyoruz diyecek olay bitecek.

Halbuki gruplara kalıp şu 4 takımın biriyle oynamak için yanıp tutuşan binlerce taraftar var.Ama pardon onlar kimin umrunda ki...

mehmet yılmaz

Antep Belediye formunun zirvesinde. Muhtemelen biz yedek kadro ile çıkarız -ki yedek kadromuz da iyi aslında.

Kılıçaslan - Oğuzhan, Jonathan, Kenan, Alpaslan - Mustafa Gürel, Anıl Taşdemir, Murat ( Hakan Koçaslan ), Sezer - Cenk, Sinan Ayar... gibi bir kadro olabilir.

Kupada gruplara kalmayı çok istiyorum. Kupayı kazanacağımızdan değil ama maddi-manevi birçok sebebi var bunun.
Ama takım bunu umursuyor mu? Bilemiyorum.  :-X

babasamsunlu

Dediğin topçulardan Anılı almaz takıma hocam..

gerrisi oynar...kupaya antep gider..,

Önemli olan lig derler...yapacak bişey yok..

furkan5534

altayı dagıttı herıfler 17 gol attılar 9 macta.. valla guruplara kalmayı acaip çok istiyorummmmmmmmmmmm zaman geçmiyor.Eğer gidemezsek çok üzülürüm >:( >:( >:( >:( >:( KALALIM SU GURUPLARA ARTIK YAA YETER YA

celebi

Dartagnan

Alıntı yapılan: celebi - 24 Ekim 2010, 21:46:14
kalırız gruplatra rahat olun arkadaşlar

Abi nasıl bu kadar rahatsın. Sistemli oynuyorlar ayrıca forvetleri cok etkili. GBB 2-0 yener bizi.

cembaba

??? ben bu yıl gruplara kalacağımıza inanıyorum. Çünkü takımımız gol attıktan sonra Hocasına koşuyor ;)