ZTK 2. Tur | 1461 Trabzon - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan Tufan, 15 Eylül 2010, 10:58:55

« önceki - sonraki »

brigand

bu arada jonathan'ı çok merak ettim ya.acaba kalparovun gözüne girebildimi ? ( yedek kulübesine girebilmek için) ::)

Yalnızca BİZ

İzleyenlere göre Jonathan iyi oynamış... Kademelere iyi girmiş... Sonradan giren Oğuz ve Sinan istekli ve güzel oyun sergilemiş... Anıl'ı beğenmişler. Niye çıkarttığına dahil fikir bulamıyorlar... Alparslan sahanın kötüsüymüş. İkinci yarı  Zenke ile değişti... Zenke'nin girmesi oyunu hareketlendirmiş. Maçın en iyisi Abdülaziz... Eski takımına karşı güzel oyunu iki golle süsledi... Frikiği harika kullanmış...

GurbetciFanatik

Yorumsuz bir mac.

Gecilmesi gereken TUR du ve gecildi.

Kurulan kadro belli olmus macta zaten yedek agirlikli.

samsun155

cembaba

ne oldu şimdi bir tur daha mı var. yoksa gruplardamıyız.

berusa55

Play off maçı var tek maç üzerinden. Geçersek gruplardayız. İnşallah Samsun'da çıkar kura...

55(tuncay)55

çok rahat yenip fark atmamız gereken bir maçtı ama olsun diger bank asya takımlarının çogu bizimki gibi rakiplere kaybettiler ama ben inanıyorum ki her şey yoluna girecek ve biz bu sene süper lige çıkacagız

cembaba

Alıntı yapılan: berusa55 - 22 Eylül 2010, 20:28:01
Play off maçı var tek maç üzerinden. Geçersek gruplardayız. İnşallah Samsun'da çıkar kura...

bilgilendirme için saol kardeşim. İnşallah ya Samsun'a çıkar.

seydo55

arkadaşlar maçı canlı izledim.pozisyonları ve golleri de dilim döndüğünce telefonda anlatmaya çalıştım.Samsunsporuz 4-5-1 taktiğiyle sahaya çıktı.İlk yarı ilerde tek forvet 12 numara Emre ile gol bulmaya çalıştık.20 numara Anılda devamlı ceza sahasına direkt koşular yaparak defansın dengesini bozmaya ve Emreye yardımcı olmaya çalıştı.Ama her ne kadar 1-1 bitmiş olsada ilk yarı tutuk bir oyun sergilerdik.Topa hakim taraf trabzondu.İlk yarının en başarılı ismi Jonathan'dı.Kademeler çok iyi girdi ve iyi yer tuttu.Anıl,Sezer ilk yarının iyileriydi.Alparslan Kartal sol bekte çok etkisiz kaldı.Sağ bekte ise Turgay çok isteksiz başladı.Kaleci Kılıçarslanla girdiği bir diyalogta hocadan yakındı ve "bu kadar ağırlıklı kadro ile çıkarsan böyle olur" sözleriyle sitem etti.İkinci yarıya takımımız daha istekli başladı.İkinci yarının hemen başında Alparslanın yerine giren Zenke oyuna hareketlilik kattı ancak genel olarak iyi performans sergileyemedi.Ancak hızlı futbolu ile sıfıra inerek kestiği ortalarda pozisyon yakaladık.Özellikle 60. dakika sağdan sıfıra inen Zenke topu ortaya kesti, Emrenin topun üstünden atlayarak defansı kontürpiyede bıraktığı pozisyonda Anıl güzel vurdu ancak kaleci son anda çizgi üzerinden topu çıkardı.Yine 5 dakika sonrasında Abdülaziz sol taraftan taşıdığı topu ceza sahası çizgisi üzerinde sert bir vuruşla kaleye gönderdi ancak kaleci yine başarılıydı.İkinci yarıda en göze çarpan isim Abdülazizdi.80. dakikalara kadar oyunu tutmamızda ve pozisyonlarımızda çok etkili oldu.Günün diğer başarılı ismi ise Anıldı.Orta sahada güzel bir mücadele örneği sergiledi.Çok koştu,ilerde bastı ve alkışı hak etti :) Yine ikinci yarıdaki güzel oyunumuzda Hakanın sakatlanarak zorunlu bir değişiklikle yerini Oğuza bırakmasının büyük etkisi oldu.Oğuzda istekli ve mücadeleci oynadı.Uzatmalarda da topun sahibi ve kazanmayı isteyen bizdik.105. dk da Abdulazizin frikik golüyle öne geçtik ve oyunu rolantiye alıp galibiyete gitmeyi bildik.Sonuç olarak oyuncuları genel olarak değerlendirirsek;
Kılıçarslan: (xx) genel olarak iyiydi ancak ofsaytla iptal edilen golde dahil yenilen iki golde iyi yer tutamadı.
Alparslan(45'): (x) ilk yarının en etkisiz ismi.
Jonathan: (xxx) Kademe anlayışı, yerinde müdaheleleri ile Kenanın alternatifi olması kaçınılmaz
Kemal: (xxx) Jonathan ile iyi bir ikili oldular ve neredeyse hatasız oynadılar.
Turgay: (x) Günün en isteksiz ismi olarak birşeylerin yolunda gitmediğinin sinyallerini verdi.Klasına oranla vasat bir futbol sergiledi
Hakan Koçarslan(60'): (x) her zamanki Hakan.(Mehmet abi keşke başka birşey dileseydin :P)
Mustafa Gürel: (xx) Vasat
Anıl(75'): (xxx) Günün en başarılı isimlerinden.Oyundan alınmasına ben ve arkadaşlarım bir anlam getiremedik.
Sezer: (xxx) İlk yarı sol açık ikinci yarı ise sol bek oynadı ve başarılıydı.
Abdulaziz: (xxx) Maçın adamı
Emre: (x) Soldan yapılan ortaya ceza sahası içinde vurduğu mükemmel volesi dışında bir varlık gösteremedi.
(45')Zenke: (xx) İstese daha iyisini kesinlikle yapabilirdi.
(60')Oğuz: (xxx) gelecek vaat eden bir futbolcu
(75')Sinan: (xxx) Anılı aratmadı desek yeridir.

maviay55

Jonathan: (xxx) Kademe anlayışı, yerinde müdaheleleri ile Kenanın alternatifi olması kaçınılmaz

kenanı kesmesi lazım artık kalpar hocanın  :o

red_white

celebi

Alıntı yapılan: kabacevizli55 - 22 Eylül 2010, 19:17:47
kötü teseyi yendik diye 1800 kişi girmeye çalışıyosa siteye ben süper lige çıktığımızda gerisi düşünemiyorum

SAMSUNLU ORUMA 55

siteye girmeye çalıştım kupa maçı zamanı site kitlendi açılmadı  gitti

furkan5534

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 22 Eylül 2010, 20:39:30
çok rahat yenip fark atmamız gereken bir maçtı ama olsun diger bank asya takımlarının çogu bizimki gibi rakiplere kaybettiler ama ben inanıyorum ki her şey yoluna girecek ve biz bu sene süper lige çıkacagız

aslında dogru soluyosun gıresun bolu altay kendınden kucuk takımlara yenılmesı , adananın dususu gungorenın dususu,kocaelının kırıkhan gıbı amatör takıma yenılısı.. denızlısporun anadolu uskudarı son anda 2-1 yenısı gıbı ılgınc zor maclar oldu gorunuyor.yınede basımızın ustune koyalım tur'u zar zor gectık.ınsallah duzgun kura cekıp guruplara kalırız

brigand

bu arada mackolik golleri kemal tokak ve zenkeye yazmış :) :) :)