ZTK 2. Tur | 1461 Trabzon - Samsunspor'umuz: 1-2

Başlatan Tufan, 15 Eylül 2010, 10:58:55

« önceki - sonraki »

ramcQ_55

1461 kezde oynasak hepsinde yeneriz biz bu takımı...

YaşarDoğu

Çok da büyük konuşmasak , Kartal maçında da kanaatler bu yöndeydi , ortasahayı zor geçtik ;)

Donbay

cembaba

berusa55

22.09.2010
15:00    AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI

1461 TRABZON    -    SAMSUNSPOR    

Hakemler

(H) SERDAR KARAKAŞ
(Y) OĞUZ AKAR
(Y) BİLAL GÖLEN
(D) HAKAN ARDA

maviay55

cenk götürülmemiş trabzona.. bakalım orda bizi ne gibi süprizler beklio  :-\

cembaba

Alıntı yapılan: maviay55 - 21 Eylül 2010, 17:17:37
cenk götürülmemiş trabzona.. bakalım orda bizi ne gibi süprizler beklio  :-\

yuh artık ya... bu adamın cenk'le ne derdi var arkadaş..

berusa55

Cenk özel işleri nedeniyle İstanbul'da kalmış nereye götürsünler. Bugün Samsun'da olcakmış...

http://www.samsunspor.biz/forum/index.php?topic=8128.msg334988#new

Eğer şu takıma kazara elenirsek kahrımdan ölürüm herhalde  >:(

maviay55

özel işleri turu geçmemizden önemli mi acaba :-X papazlık yapmasın  >:( >:(

beşnumara

cenkin özel işleri olsa da olmasa da trabzonda oynatılmayacaktı zaten yarın kılıçarslanla başlayan yedek ağırlıklı kadro çıkar sahaya.İnşaallah yarın kemal çıkmaz sahaya eğer kemal oynarsa hafta sonu defans kenana emanet dmektir :(
bakalım kalpar bey anıl'ı yarın oynatacak mı? bu maçta da oynatmayacaksan hangi maçta göreceksin çocuğu kalpaaarrr

cembaba

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Eylül 2010, 17:54:47
cenkin özel işleri olsa da olmasa da trabzonda oynatılmayacaktı zaten yarın kılıçarslanla başlayan yedek ağırlıklı kadro çıkar sahaya.İnşaallah yarın kemal çıkmaz sahaya eğer kemal oynarsa hafta sonu defans kenana emanet dmektir :(
bakalım kalpar bey anıl'ı yarın oynatacak mı? bu maçta da oynatmayacaksan hangi maçta göreceksin çocuğu kalpaaarrr

bence rakibi öyle küçümsememeliyiz. inşallah kalpar bizi yanıltır.

King1965

trabzon alırmıs 6 oy hay ben o oyu atanın ... herneyse 5-0 farkl ıskorlar alırız 5 inide zenke atıcak özel görusme yaptım :P

beşnumara

Alıntı yapılan: CemBaba - 21 Eylül 2010, 18:08:31
bence rakibi öyle küçümsememeliyiz. inşallah kalpar bizi yanıltır.
@cem
ben rakibi küçümsemiyorum kadroya giremeyen oynayamayan oyuncular bu maçlarda oynatılmayacak da hangi maçta oynayacak?

King1965

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Eylül 2010, 18:14:59
@cem
ben rakibi küçümsemiyorum kadroya giremeyen oynayamayan oyuncular bu maçlarda oynatılmayacak da hangi maçta oynayacak?

haklısın bence abı. Kesin Ahmet sahın oynamıcak hatta kılıcarslan begenılırse kesın mersın macındada oynatırlar dıye dusunuorum.  bu macta gencler oynasın performanslarını görelım zenkeyı dınletmek lazım

Fecr_55

Bunlari da yenemeyeceksek, düselim amatöre..!! Ne isimiz var bank asya'da..!
O kadar da düsmedik dahaca, düsüremezde kimse..Yenecegiz kapali gözle bile..