Ünyespor sezon açılışı, hazırlık maçı / Ünyespor - Samsunspor : 3-3

Başlatan illegall666, 13 Ağustos 2009, 16:34:02

« önceki - sonraki »

OrduluGencliq

burda ünye nin kendini ne gördüğünü bizlerde biliyoruz. topik de yazı yazan bi çok arkadaşın yorumlarına da saygım var bişey diyemem site sizin site istediğinizi konuşabilirsiniz. ama şehrime ve KENDİME (bi ordulu olarak) hakaret edilmesine izin vermem BEN OFOSU bu sözüm özellikle sana. 11 yıldır samsun da yaşayan biriyim çocukluğum samsun maçlarına giderek geçti samsun un maç kazandığında belki beraber sevinmişliğimiz oldu onun için samsunspor un hayatımda çok önemli bi yeri var küme düştüğü sezon da en az sizin kadar üzüldüm bi ORDULU olarak. süper lig e de aynı şekilde çıkmasını sizin kadar istiyorum. şimdiden adam gibi yorum yapan herkese teşekkürler. başarılar samsunspor

Ben Ofosu

Alıntı yapılan: OrduluGencliq - 16 Ağustos 2009, 23:38:22
burda ünye nin kendini ne gördüğünü bizlerde biliyoruz. topik de yazı yazan bi çok arkadaşın yorumlarına da saygım var bişey diyemem site sizin site istediğinizi konuşabilirsiniz. ama şehrime ve KENDİME (bi ordulu olarak) hakaret edilmesine izin vermem BEN OFOSU bu sözüm özellikle sana. 11 yıldır samsun da yaşayan biriyim çocukluğum samsun maçlarına giderek geçti samsun un maç kazandığında belki beraber sevinmişliğimiz oldu onun için samsunspor un hayatımda çok önemli bi yeri var küme düştüğü sezon da en az sizin kadar üzüldüm bi ORDULU olarak. süper lig e de aynı şekilde çıkmasını sizin kadar istiyorum. şimdiden adam gibi yorum yapan herkese teşekkürler. başarılar samsunspor

O yüzden Ordu'ya her geldiğimizde küfürlerle, olaylarla karşılaşıyoruz değil mi ?

OrduluGencliq

bak konu burda maç değil senin dediğin konu maç değil en azından maç konusuna da gelirim şimdi. sen diyorsun ki ordulular bilmem neleriyle ün salmışlar samsun da. hiç mi bir ordulu arkadaşın olmadı yada hiç mi bir kız arkadaşın olmadı ordulu ne bilim belki olur ilerde belki evlisin yaşını bilmiyorum. bana burda sanane kardeşim site bizim istersek söveriz diyen olursa ben burada gidebildiğim kadarıyla şehrimi ve insanlarımı savunurum burada sonrası atılır mıyım buradan kalır mıyım bilemem. ben o kadar ordulu tanıyorum zaten dediğim gibi memleketim :) karıya kıza laf atar yok şöyle yok böyle peki bunu samsunlular hiç mi yapmıyor mesela çiftlikte mesela doğu park da bu mu yani ki olay. peki madem size ordu da çok küfür edildi o zmana bu lafını o edenlere diyeceksin o kadar insanın şöyleler deyip günahına girmeyeceksin ki samsun da da biz çok küfür yedik maçlarda. futbol maçı maç esnasında herkes küfür etmiyor mu zaten gol olur seviniriz sevincimizle rakip taraftarıyla uğraşırız işin zevkide burda siz de yapıyorsunuz bunu biz de herkes yapıyor

celebi

samsunsporulan

güzel ilçemizin güzel takımı ünyespora başarılar anti-ordu

55.hakan

Cadde55

Ünye ligde bizim rakibimiz, futbolcuları tanıtırken Samsunspor alt yapıdan futbolcu geldiğini söylediklerinde  benim gerçekten zoruma gitti, bu futbolcu alışverişi neden Bafrayla olmasın, neden Samsun futbolu gelişmesin, ama arada irtibatsızlık var, bu nasıl çözülür bilemiyorum...

Ollivanders

Alıntı yapılan: 35ama55 - 17 Ağustos 2009, 16:47:49
Bafrasporlu yöneticiler Samsun'un yolladığı çocuklara 20 dakika antreman yaptırıp Nevşehir'den adam yollarsa çözülmez sevgili kardeşim ..

katılıyorum... bu kafayla cozum zor

Akyol

Maalesef bafraspor'lu yöneticiler SAMSUNSPOR deyince bir değişik havalara girdiklerinden gelecek vaat eden oyuncularıda ünyespor kaptı haliyle. Önce kafalar değişecek ;)

kaan

Bugün giresundan dönerken ünyede mola verdik ünye meydanında gördüm ve paylaşmak istedim dükkanlarındada aynı tablo hakim.Ordulu olarak görmezler samsunun büyüklüğüyle kimliklenirler ama aslen trabzonsporludurlar.Bunuda öğrenmiş oldum ve sizlerle paylaşmak istedim.Biz Sadece SAMSUNSPORLUYUZ yer mekan farketmez.