Ünyespor sezon açılışı, hazırlık maçı / Ünyespor - Samsunspor : 3-3

Başlatan illegall666, 13 Ağustos 2009, 16:34:02

« önceki - sonraki »

furkan5534

yaa beyler sezon acılısıyla ılıglı baslık var mı ???? bulamadım samsun ercıyes macı klac kac

AntZ

KotuCocuk55

Bafranın samsunun bir ilçesi olduğunu,halkının istanbul takımlarına sempati duymasına rağmen samsunun bir parçası olarak yine bazılarının da hem samsunlu hem samsunsporlu hemde gönülden samsunsporlu olabileceğini unutup bafra hakkında bu kadar sert ve olumsuz eleştiriler yorumlar yapılmasını anlayabilmiş değilim.

Samsun sınırları içerisinde ve samsun nüfusuna bağlı bir alanın samsunsporlu taraftarlarını bu söylemlerle rahatsız ettiğinizi ve aramızdaki saygı ve sevgiye yakışmıcak şekilde kırdığınızı belirtmek isterim.

Ben bafralı değilim ama çok arkadaşım var,çokta gittiğim bir yerdir,bilirim tanırım.Bafralı kardeşlerimize haksızlık ve saygısızlık yapıldığını düşünüyorum.
Neyi alıosun da kime veriosun, bu tür söylemlerin kendi doğup büyüdüğünüz yerler için söylendiğini duyduğunuzda zihninizde oluşacak tepki,sinir ve farklı hissetme duygusunu kendi insanlarımıza yaşatıp,onları ana-karadan ve samsunspoluluk sevgisinden uzaklaştırmayalım lütfen..

red_white

**KaR6**

pazar 16.30 da ki maçın şimdiden kaç kaç bittiğini bilen varsa bana bi haber versin, iddaa yapalım onla yusuf :)

Akyol

Alıntı yapılan: **KaR6** - 16 Ağustos 2009, 14:43:15
pazar 16.30 da ki maçın şimdiden kaç kaç bittiğini bilen varsa bana bi haber versin, iddaa yapalım onla yusuf :)

Ünyespor 1-1 SAMSUNSPOR İY 0-0 MS 1-1

Kaynak. At yalanı seveyim inanıkolik :D ;D

**KaR6**

Alıntı yapılan: Akyol55 - 16 Ağustos 2009, 14:55:19
Ünyespor 1-1 SAMSUNSPOR İY 0-0 MS 1-1

Kaynak. At yalanı seveyim inanıkolik :D ;D

tutarsa aksam beraberiz ama, çalışacaz :)

Akyol

red_white

Jnr.Serkan

mehmet yılmaz

İlk devreyi 3-0 önde kapatmışız. İkinci yarı 3 gol yemişiz ve 3-3 bitmiş. Genç bir kadro oynamış.

berusa55

eLLis

Ünyeye belki biraz kıyak geçilmiştir yeni sezon hayırlı olsun Ünyeye.

alperen

bizim erciyes maçından güzel bi maç olmuşa benziyo skora bakarsak..

55JNR55

Yani bu tür sezon açılışları NBA'daki all-star tarzı oluyor benim bildiğim hani gol oluyor ve amaç zevkli bir maç oluyor bu sayede sakatlanma riski baskı olmadığı için azaltılıp sporcunun yenilme endişesi olmadan rahat oynaması ve bu şekilde tamamen kendine güvenerek farkında olmadan teknik hareketlerde göze güzel gelen oyunu ortaya koyması sağlanıyor ki bu da demek ki ünyespor'un sezon açılışı bizimkinden çok daha güzel oldu bizimkiler lig maçı gibi oynayınca tadı tuzu kalmadı...