Ünyespor sezon açılışı, hazırlık maçı / Ünyespor - Samsunspor : 3-3

Başlatan illegall666, 13 Ağustos 2009, 16:34:02

« önceki - sonraki »

Sercan

Bizde beykozda bir balıkçıya gitmiştik adam 55 plakayı görünce aha dedi bende Samsun'luum hoş geldiniz diye,sorduk abi neresindensin Ünye dedi  ;D ;D

Tufan

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 13 Ağustos 2009, 23:19:25
Bizde beykozda bir balıkçıya gitmiştik adam 55 plakayı görünce aha dedi bende Samsun'luum hoş geldiniz diye,sorduk abi neresindensin Ünye dedi  ;D ;D

sercan gerçekten öyle benim dayımlar falanda asla Orduluyum demez karadenizi bilmeyen birine Samsunluyum der yada sadece Ünyeliyim der. Fatsalılardada vardır kendilerini Ordudan saymamak.

HoliganSamSunLu

helal olsun ünyelilere imza kampanyası düzenleyelim ünye samsuna katılsın  :D :D

kerem55

celebi

ünyeyi severiz ünyeliler zaten kendilerini pek ordulu düşünmüyor. ama biz onları sanırım yeneceğiiz

kaan

Alıntı yapılan: celebi - 14 Ağustos 2009, 09:26:06
ünyeyi severiz ünyeliler zaten kendilerini pek ordulu düşünmüyor. ama biz onları sanırım yeneceğiiz
pazar günü giresunda olacam maça geçebilirmiyim bilmiyorum ama geçersem mehmet abiye canlı anlatım yapabilirim arayıp.

red_white

kaan

YaşarDoğu

maço

eger orduya baglı bır ılceyse orduyuluyuz desınler.

hıc sevmedıgım durumdur ayrı ve farklı takılmak

eLLis

Bafranın Samsunun ilçesi kalmasını yeğlerim ünye bize bağlı olsaydı yine il olmak isterdi olmayacak şeyler için bafralı arkadaşların memleketi için böyle konuşmaya gerek yok.

55Bafra55

Zaten acaba ne zaman bize laf gelecek diye bekliyordum.
Alıntı yapılan: maço - 14 Ağustos 2009, 13:22:26
eger orduya baglı bır ılceyse orduyuluyuz desınler.

hıc sevmedıgım durumdur ayrı ve farklı takılmak

55Bafra55

Bu Bafra düşmanlığının özel bir sebebi var mı?
Konu ÜNYE-SAMSUN maçı ya!!! >:(