ZTK 6.HAFTA| SAMSUNSPOR'umuz-Mersin İdman Yurdu

Başlatan Kaya, 29 Ocak 2015, 01:28:27

« önceki - sonraki »

55.hakan

Zafer böyle bir maçta bile berbat.Yarın yazarlar Zafer süperdi diye.

atakumlueray

inşallah tur atlarız ama eğer elenirsek sonuç odaklı hocaya sallayacak arkadaşlar olacaktır forumda.ben çok keyif alıyorum maçtan,gençler süper,istekli...
bu şekilde kazanabiliriz zaten onları.ben sonuç odaklı olmak istemiyorum,bu gençleri böyle oynatabildiği için Erhan hocaya teşekkür ediyorum.

korayxyz

hoca 2. yarıya kemal / recep niyaz değişikliğiyle başlamalı

yirmiuc

Şuan 3lü averaja kalacak galiba değil mi ?

Sol Açık

Pedriel'i duyunca aklıma Sivas geldi!
Bir Sivas, bir de Mersin!
Sadece bunlar değil ama bu 2 takım sinirimi bozuyor!

erten

bu gün sahada mücadele eden çocukları gördükten sonra kimse doğanı tartışmasın boşa oyuncu diye

GurbetciFanatik

Saglik olsun. Gencleri kutluyorum cok iyi mucadele etdiler.
Az kalsin tur da atliyabikirdik.  Yinede tebrikler cocuklar helal olsu

ask55

takım harikaydı.
gençleri izlemek müthiş zevk verdi.
üst üste galibiyetlerden sonra takıma güven geldi.
ama yedek kadrodan aldığım hazzı as kadrodan alamıyorum.
ilk 11'e kanlı canlı oyuncular lazım.

korayxyz

Gençleri kazanmak iyi hoş ama sahaya galibiyet için çıkacaksın. Bugün Erhan Hoca kazanmamak için elinden geleni yaptı yine. Recep niyazı belki 60'da soksa oyuna 2yi bulmuştuk.

CoRaqLi55

Erhan Hoca'yı sık sık eleştiriyoruz ama bana göre takımın burhan,alperen,ercan,kemal gibi gençleri kazanmasında büyük rolü olduğunu düşünüyorum inşaallah onları kaybetmeden iyice tecrübe kazanmaları sağlanırsa iki üç seneye Samsunspor'un iskelet kadrosu oluşturulabilir.

merdocan

bu maçın kadrosuna dair yapılan eleştirileri kesinlikle samimi bulmuyorum,erhan hocanın kupa maçlarına zaten genlerle cıktıgı belli.bu maçın da ayrı bi özelliği yoktu.bırakalım su intikam hesaplarını falan.hepimiz gördük gencler aslanlar gibi oynadı.düzenli ve sistemli bir planlamayla 5 10 senemizin garanti altında oldugunu söylemek abes değil.

ask55

Alıntı yapılan: CoRaqLi55 - 04 Şubat 2015, 19:34:28
Erhan Hoca'yı sık sık eleştiriyoruz ama bana göre takımın burhan,alperen,ercan,kemal gibi gençleri kazanmasında büyük rolü olduğunu düşünüyorum inşaallah onları kaybetmeden iyice tecrübe kazanmaları sağlanırsa iki üç seneye Samsunspor'un iskelet kadrosu oluşturulabilir.
saydıklarınla beraber furkan köse, erdi dikmen, canberk gibi isimleri kazandıran isim Emin Kar'dır.

55.hakan

Ercan,Burhan,Alperen i çok beğendim.Kemal fiziğini ve kondisyonunu geliştirirse daha iyi olacak.

evolution55

Sonuç dışında herşey çok güzeldi,gençleri çok beğendim.takımın geleceği onların inşallah

samuray

bu maçı kazanmamak için erhan altın elinden geleni yaptı gençlerle oynamak güzel bende oynanan futbolu bihlahssa ilkyarı itibariyle ve ikinci yarı da kaçırılan goller oyunun büyük bölümünde üstün oynadık gençlerimiz ilerisi için ümit vaddediyor aslanlar gibi oynadılar elemize bir fırsat geçmişken bunu eleinin tersiyle ittin erhan hoca bu gençlerimize türkiye kupası maçlarında verdiğin şanslarğı neden ptt ligindede vermiyorsun  (2.0 a tur atlıyorsun hiç  değilse ikinci yarıda m.billa ofeduya şans verebilirdin ve o kaçırılan goller de atılırdı ) bu maç  berabere bittiyse senin eserindir bakor efendi >:(