PTT 1. LİG 18. HAFTA | Giresunspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 24 Ocak 2015, 23:40:41

« önceki - sonraki »

Ellibeş Numara

Alıntı yapılan: Ellibeş Numara - 25 Ocak 2015, 16:31:49
Şuanki mevcut kadromuzla ve yeni transferlerle giresunu, giresunda yener geliriz. Uzun zamandır yenilgi yüzü görmüyorlardı, yenilgiyi biz tattırırız.  ;)
Beni yanıltmadınız helal olsun. Sıra alanya da.

jean

Bu farkli galibiyet benim icin cok ozel ilk. Ptt ye dustugumuzden itibaren adamlar beri madara etmisti samsundada bizi 4-0 yendikleri mac dokunmustu daha dunku takima alay konusu olmustuk gobegimin yaglari eridi allah futbolculardan razi olsun ustelik kritik sayilacak bir mac daha kazandik haftayada ins yenersek havaya gireriz ins tebrikler samsunspor

fanatik samsunsporlu

01 Şubat 2015, 21:57:16 #122 Son düzenlenme: 01 Şubat 2015, 22:02:23 fanatik samsunsporlu
2008 deki rövanşı aldık.Samsun'da bizi 4-0 yenmişlerdi..Eser Bolu'da oynarken bizim maçta elmacık kemiği  çatlamıştı.Onun intikamını mı almaya çalıştı ne?En az 4 maç ceza alması lazım.

özkan

Bence skor aldatmasın çünkü bugün maç 90 degıl 71 dakıkaydı yanı penaltıya kadar.stadda olan o havayı stresi tenefus eden arkadaşlar da bılıyolardıkı penaltı gol olsa ıkı de olurdu ucde.puan alma şansımız yoktu.erhan yıne sansıyla ısı goturdu.ama tek bir sözüm doğan konusunda.takımı taraftarı şehri armayı arkadaşlarını ve aynı şekilde arkadadlarıda onu sevmediği bır oyuncu üzerinde bu kadar durulur enterasan.bu durum takımdaki diğer oyuncuların adalet konusundaki ve dolayısıylada performanslarını etkıledıgını düşünmüyorum sadece bılıyorumda.ınsallah yönetim gerekenı yapabılır.zıra erhan altın denen hoca olmayan kısılıkle doğanın arasında nasıl bir ılıskı varsa artık bu ıs teknik olarak cozulmeyecek cunku.ayrıca gelen herkesin ayağına yüreğine sağlık. Engin abı emeklerinin karşılığı sayende armaya değer olarak geri donuyor.gelenler gördü donus yolunda tüm karadeniz serıdı bızı alkıslıyordu

Aslankaya

Şanslı Erhan Altin , sen giresunlu ergüne dua et. Gazma herif topu dikti. Gol olsa eli boş dönerdik çünkü iyi kapanmistik.yedek kulubesin de oyuna etki edecek adam da yok. Su bulgar orta saha ve eren tozlu basarili olur umarim

mehmet yılmaz

Çok şükür.
Özeti şimdi seyredebildim. Harika bir skor..