ZTK 3.HAFTA Samsunspor'umuz - Bursaspor

Başlatan Ellibeş Numara, 22 Aralık 2014, 15:26:30

« önceki - sonraki »

ugrass

ramcQ_55

Bi ihtimal Kupa finalinin bursada oynanacağını düşünürsek finale kalmak için adamların hırslı oynaması normal 
Artık kupa maclarını önemsememiz gerekiyor hersene aynı muhabbet bıktım artık

Ollivanders

Alperen Ercan Mücahit Safa çok iyiydi. Bence bu futbolcular denenmeli. Ercan ligin üst düzey forvetlerine karşı mükemmel performans sergiledi . Mücahit de sırıtmadı.

Şu alperende bir ısrar etsek her şey çok güzel olacak. Yetenekli , bilekleri yumuşak ve zamanlamaları çok iyi. Ne bekliyoruz oynaması için.

Serdar eylik , talha , ahmet burak çok kötüydü. Hasan için denecek hiçbir şey yok.erhan altın talhaya nasıl dayandı cidden anlamıyorum .

Stoper

25 Aralık 2014, 04:03:49 #18 Son düzenlenme: 25 Aralık 2014, 04:11:36 Stoper
Maçın özetini izledim. Safa'nın ilk golu çok şık.Ustaca vurmuş.Kupada 3 golümüz var ve hepsi Safa'dan geldi.Bir orta saha oyuncusu olmasına rağmen golü koklaması,doğru yerde olması ekstra özelliği.Lig maçlarında süre almalı mutlaka.

Mücahit'i Mersin maçında izlemiştim,duruşu,soğuk kanlı hareketleri falan beğenmiştim.Bu maçta da öyleymiş galiba.Faydalı olabilecek bir isim.

Final Bursa'da olacağı için Bursa kupayı çok istiyor.Bu maçta da 2-3 isim hariç geri kalan ideal kadroydu.Ercan,Halil İbrahim,Alperen gibi gençler açısından farklı bir deneyim oldu.

Sanırım as kadrodan 3-4 kişi oynasa idi puan ya da puanlarla ayrılırdık sahadan.Sağlık olsun..

muzaffer4

Recep niyazin kontrasinda umar olsaydi 3-2 olmustu

Levent ÖCAL

Kulüpten ötelendiği için kulübe tahsis etmiş olduğu araçları geri alan sayın Abdi Azgar bey protokoldeydi. Ne günlere kaldık Ya Rabbim!  :kafa:

cezayir55

belki kızacaksınız ama şu takımda teknik direktör olacak ve takımı süperlige çıkaracak hoca osman hocadır. Adamın sistemi var top oynatıyor ama çirkefliğide var oda hırsından dolayı yoksa bize veya başka kulübe gıcık olduğundan değil.

eprianu

Yine hakemler yine hakemler...
Verilmeyen penaltı ve aynı atağın gol olarak kalemize dönmesi,
Verilmeyen faul ve dönen topun kalemizde gole dönüşmesi,
Bellushi midir nedir sarısı varken yaptığı onca faule rağmen atılmaması.

100 yıl da geçse bunların Samsun düşmanlığı bitmeyecek!